Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 08. 01. 2023 2023/02/10 Nevřeň, ICE CUP PS -
2 31. 01. 2023 2023/02/26 Velká nad Veličkou, hala, VELICKÁ HALA HO FSCR
3 23. 04. 2023 2023/05/07 Vladislav, Pohár SDH Vladislav TR TRL
4 29. 04. 2023 2023/05/13 Častohostice, O pohár starostky obce TR TRL
5 29. 04. 2023 2023/05/13 Horní Třešňovec, VČHL Horní Třešňovec UO VČHL
6 08. 05. 2023 2023/05/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
7 30. 04. 2023 2023/05/13 Jabloňov, O putovní pohár SDH Jabloňov ZR ŽL
8 06. 05. 2023 2023/05/20 Štěměchy, O pohár obce Štěměchy TR TRL
9 15. 05. 2023 2023/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
10 07. 05. 2023 2023/05/21 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
11 22. 05. 2023 2023/05/26 Bechov, Pohár Formanka MB JL
12 13. 05. 2023 2023/05/27 Horní Lukavice, O pohár pana Miloslava Kozla PJ ZČHL
13 13. 05. 2023 2023/05/27 Nepomuky, VČHL Nepomuky UO VČHL
14 13. 05. 2023 2022/12/13 Bystřec, VČHL Bystřec UO VČHL
15 21. 05. 2023 2023/05/26 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR VCPR
16 22. 05. 2023 2023/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
17 14. 05. 2023 2023/05/27 Netín, O pohár SDH Netín ZR ŽL
18 14. 05. 2023 2023/05/28 Výčapy, O pohár starosty SDH TR TRL
19 20. 05. 2023 2023/06/03 Kojetice, O pohár starosty obce TR TRL
20 20. 05. 2023 2023/06/03 Hluboká u Kdyně - U Koupaliště, 1. kolo CHNHL DO CHNHL
21 21. 05. 2023 2023/06/04 Předín, Pohárová soutěž SDH Předín TR TRL
22 05. 06. 2023 2023/06/09 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
23 27. 05. 2023 2023/06/10 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS ZČHL
24 28. 05. 2023 2023/06/09 Čikov, 14. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
25 04. 06. 2023 2023/06/09 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva obce PR VCPR
26 28. 05. 2023 2023/06/11 Lipník, Pohár mladých hasičů TR TRL
27 28. 05. 2023 2023/06/11 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
28 28. 05. 2023 2023/06/10 Lavičky, O pohár SDH Lavičky ZR ŽL
29 04. 06. 2023 2023/06/16 Lhotky sport, 5. kolo Žďárske ligy ve Lhotkách ZR ŽL
30 03. 06. 2023 2023/06/17 Nové Sedliště - Areál SDH, 2. kolo CHNHL TC CHNHL
31 04. 06. 2023 2023/06/18 Šebkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
32 10. 06. 2023 2023/06/24 Heraltice, O pohár starosty městyse TR TRL
33 10. 06. 2023 2023/06/24 Kněžice, O pohár starostky obce, Memoriál A. Šloufa TR TRL
34 18. 06. 2023 2023/06/23 Paršovice, O pohár SDH Paršovice PR VCPR
35 01. 06. 2023 2023/06/24 Vranín areál U Havrana, Vranín noční soutěž - speciály, PS12 - muži, ženy TR -
36 01. 06. 2023 2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023 PS -
37 10. 06. 2023 2023/06/24 Tlumačov, 3. kolo CHNHL DO CHNHL
38 01. 02. 2023 2023/02/01 Olbramovice, 2. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice BN BNL
39 17. 06. 2023 2023/07/01 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
40 25. 06. 2023 2023/06/30 Olšovec, O pohár starosty OÚ PR VCPR
41 26. 06. 2023 2023/06/30 Dubenec, JL Dubenec TU JL
42 18. 06. 2023 2023/07/02 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
43 03. 07. 2023 2023/07/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
44 25. 06. 2023 2023/07/09 Bransouze, O pohár starostky obce TR TRL
45 01. 07. 2023 2023/07/15 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
46 09. 07. 2023 2023/07/14 Černotín, Černotín PR VCPR
47 02. 07. 2023 2023/07/16 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
48 16. 07. 2023 2023/07/21 Hustopeče nad Bečvou, O pohár SDH PR VCPR
49 09. 07. 2023 2023/07/23 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
50 15. 07. 2023 2023/07/29 Lanžov, VČHL Lanžov TU VČHL
51 16. 07. 2023 2023/07/28 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
52 16. 07. 2023 2023/07/29 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
53 22. 07. 2023 2023/08/05 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
54 30. 07. 2023 2023/08/04 Milotice nad Bečvou, O pohár SDH PR VCPR
55 23. 07. 2023 2023/08/06 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
56 07. 08. 2023 2023/08/11 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
57 29. 07. 2023 2023/08/12 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
58 29. 07. 2023 2023/08/12 Jakubov, O pohár starosty obce TR TRL
59 09. 07. 2023 2023/08/01 Chudenice, Chudenice Memoriál Václava Zoubka 2023 KT -
60 30. 07. 2023 2023/08/11 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy BO ŽL
61 30. 07. 2023 2023/08/13 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
62 30. 07. 2023 2023/08/13 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
63 14. 08. 2023 2023/08/18 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
64 05. 08. 2023 2023/08/19 Stýskaly, O pohár starosty SDH PS ZČHL
65 05. 08. 2023 2023/08/19 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
66 13. 08. 2023 2023/08/18 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
67 05. 08. 2023 2023/08/19 Újezd - Hřiště, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
68 06. 08. 2023 2023/08/20 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
69 06. 08. 2023 2023/08/20 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
70 21. 08. 2023 2023/08/25 Pěnčín, Pěnčínský pohár JN JL
71 20. 08. 2023 2023/08/25 Partutovice, Partutovice PR VCPR
72 13. 08. 2023 2023/08/26 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka TR ŽL
73 19. 08. 2023 2023/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
74 27. 08. 2023 2023/09/01 Špičky, O pohár obce Špičky PR VCPR
75 19. 08. 2023 2023/09/02 Všekary - Areál SDH, 5.kolo CHNHL DO CHNHL
76 20. 08. 2023 2023/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
77 26. 08. 2023 2023/09/09 Markvartice, O putovní pohár SDH TR TRL
78 04. 09. 2023 2023/09/08 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu JN JL
79 26. 08. 2023 2023/09/09 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
80 27. 08. 2023 2023/09/08 Hamry nad Sázavou, Žďárská liga Hamry nad Sázavou ZR ŽL
81 27. 08. 2023 2023/09/10 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH TR TRL
82 04. 09. 2023 2023/09/08 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
83 27. 08. 2023 2023/09/09 Hamry nad Sázavou (Žďár n. S.), O pohár SDH Žďár nad Sázavou 2 zámek ZR ŽL
84 02. 09. 2023 2023/09/16 Kněžice, Pohár Bohemia TR TRL
85 11. 09. 2023 2023/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
86 02. 09. 2023 2023/09/16 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
87 03. 09. 2023 2023/09/15 Maršovice, Žďárská liga Maršovice ZR ŽL
88 03. 09. 2023 2023/09/17 Výčapy, Pohár SDH Výčapy TR TRL
89 18. 09. 2023 2023/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
90 08. 10. 2022 2023/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2023 DO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Nevřeňnerozlišeno Křelovice252023-02-07 19:31:14
2Nevřeňnerozlišeno Bolevec242023-02-07 11:56:04
3Nevřeňnerozlišeno Bolevec172023-02-07 11:55:53
4Velká nad Veličkou, halaPřípravka Myjava32023-02-07 07:20:31
5Velká nad Veličkou, halaMladší žáci Myjava132023-02-07 07:20:12
6Velká nad Veličkou, halaPřípravka Vlkoš22023-02-06 21:47:53
7Velká nad Veličkou, halaMladší žáci Vlkoš122023-02-06 21:46:59
8Velká nad Veličkou, halaMladší žáci Kyjov72023-02-06 21:03:06
9Velká nad Veličkou, halaStarší žáci Kyjov122023-02-06 21:02:10
10Nevřeňnerozlišeno Vidice132023-02-06 10:39:53
11Velká nad Veličkou, halaMladší žáci Chtelnica62023-02-05 12:44:52
12Velká nad Veličkou, halaStarší žáci Chtelnica112023-02-05 12:44:07
13Chudenicenerozlišeno Chudenice132023-02-05 09:56:07
14Chudenicenerozlišeno Chudenice72023-02-05 09:55:17
15Chudenicenerozlišeno Chudenice12023-02-05 09:54:30
16Nevřeňnerozlišeno Střezimíř232023-02-03 21:58:34
17Velká nad Veličkou, halaStarší žáci Vnorovy102023-02-03 10:24:30
18Velká nad Veličkou, halaStarší žáci Vnorovy92023-02-03 10:24:21
19Velká nad Veličkou, halaMladší žáci Ratíškovice82023-02-02 21:05:44
20Velká nad Veličkou, halaMladší žáci Petrov22023-02-02 21:04:37
21Velká nad Veličkou, halaMladší žáci Ratíškovice12023-02-02 21:04:13
22Velká nad Veličkou, halaStarší žáci Petrov72023-02-02 21:03:09
23Velká nad Veličkou, halaStarší žáci Ratíškovice62023-02-02 21:02:47
24Nevřeňnerozlišeno Úněšov212023-02-02 19:24:22
25Nevřeňnerozlišeno Obora202023-02-02 11:23:34
26Nevřeňnerozlišeno Obora192023-02-02 11:23:16
27Velká nad Veličkou, halaMladší žáci Hroznová Lhota42023-02-02 11:16:31
28Velká nad Veličkou, halaStarší žáci Hroznová Lhota52023-02-02 11:16:19
29Velká nad Veličkou, halaMladší žáci Vacenovice92023-02-01 11:07:20
30Velká nad Veličkou, halaStarší žáci Vacenovice22023-02-01 11:06:28
31Velká nad Veličkou, halaStarší žáci Žádovice32023-02-01 11:05:09
32Velká nad Veličkou, halaMladší žáci Žádovice32023-02-01 11:04:56
33Velká nad Veličkou, halaMladší žáci Žeravice112023-02-01 10:25:14
34Velká nad Veličkou, halaStarší žáci Žeravice82023-02-01 10:24:46
35Vranín areál U Havrananerozlišeno Vranín12023-02-01 09:38:40
36Velká nad Veličkou, halaMladší žáci Blatnice pod Svatým Antonínkem52023-01-31 21:20:55
37Velká nad Veličkou, halaStarší žáci Blatnice pod Svatým Antonínkem12023-01-31 21:20:30
38Velká nad Veličkou, halaStarší žáci Velká nad Veličkou42023-01-31 07:14:10
39Velká nad Veličkou, halaMladší žáci Velká nad Veličkou102023-01-31 07:12:55
40Velká nad Veličkou, halaPřípravka Velká nad Veličkou12023-01-31 07:09:04
41Nevřeňnerozlišeno Kdyně182023-01-28 13:08:36
42Úněšovnerozlišeno Křelovice242023-01-26 11:14:07
43Úněšovnerozlišeno Úněšov92023-01-24 05:29:46
44Nevřeňnerozlišeno Čelákovy162023-01-23 19:21:23
45Úněšovnerozlišeno Božkov232023-01-23 18:43:33
46Úněšovnerozlišeno Božkov222023-01-23 18:43:13
47Nevřeňnerozlišeno Horšovský Týn152023-01-23 18:31:06
48Nevřeňnerozlišeno Mirošov12023-01-22 14:43:53
49Úněšovnerozlišeno Střezimíř202023-01-22 10:58:34
50Úněšovnerozlišeno Horní Měcholupy212023-01-21 21:31:47
51Úněšovnerozlišeno Horní Měcholupy102023-01-21 21:31:24
52Úněšovnerozlišeno Zaječov192023-01-21 19:56:44
53Nevřeňnerozlišeno Úněšov142023-01-20 19:07:20
54Úněšovnerozlišeno Obora152023-01-17 15:44:50
55Úněšovnerozlišeno Obora182023-01-17 15:44:21
56Nevřeňnerozlišeno Žákava32023-01-17 05:45:00
57Nevřeňnerozlišeno Drahkov122023-01-15 15:35:46
58Úněšovnerozlišeno Drahkov162023-01-15 15:34:13
59Úněšovnerozlišeno Letiny132023-01-15 14:29:41
60Nevřeňnerozlišeno Letiny82023-01-15 14:28:17
61Nevřeňnerozlišeno Nebílovy112023-01-15 13:28:07
62Úněšovnerozlišeno Nebílovy122023-01-15 13:26:53
63Nevřeňnerozlišeno Horní Měcholupy102023-01-14 19:32:23
64Úněšovnerozlišeno Únětice 191112023-01-14 16:44:25
65Nevřeňnerozlišeno Únětice 191122023-01-14 16:42:31
66Nevřeňnerozlišeno Hostivice72023-01-14 16:40:45
67Úněšovnerozlišeno Hostivice112023-01-14 16:39:40
68Úněšovnerozlišeno Vidice52023-01-14 13:47:58
69Úněšovnerozlišeno Kdyně142023-01-14 09:46:45
70Nevřeňnerozlišeno Stýskaly52023-01-13 21:11:47
71Úněšovnerozlišeno Stýskaly82023-01-13 21:10:29
72Dolní HradištěŽeny Hadačka42023-01-11 18:57:09
73Dolní HradištěMuži Chotíkov242023-01-11 18:45:34
74Dolní HradištěMuži Vidice22023-01-11 18:40:54
75Nevřeňnerozlišeno Střížov62023-01-10 21:43:04
76Úněšovnerozlišeno Střížov62023-01-10 21:41:55
77Dolní HradištěŽeny Božkov32023-01-10 18:30:03
78Dolní HradištěMuži Božkov222023-01-10 18:28:56
79Úněšovnerozlišeno Čelákovy72023-01-10 17:59:39
80Dolní HradištěŽeny Obora22023-01-09 16:33:31
81Dolní HradištěMuži Obora232023-01-09 16:33:09
82Dolní HradištěMuži Horšovský Týn202023-01-09 11:26:34
83Nevřeňnerozlišeno Horšovský Týn92023-01-09 00:50:01
84Nevřeňnerozlišeno Zahorčice42023-01-08 21:43:46
85Dolní HradištěŽeny Žákava12023-01-08 15:31:03
86Dolní HradištěMuži Hluboká u Borovan192023-01-07 23:35:09
87Úněšovnerozlišeno Úněšov32023-01-06 11:25:26
88Úněšovnerozlišeno Mirošov22023-01-06 08:56:27
89Dolní HradištěMuži Střezimíř182023-01-05 20:06:04
90Úněšovnerozlišeno Zahorčice42023-01-05 18:31:02
91Dolní HradištěŽeny Úněšov142023-01-05 13:28:16
92Dolní HradištěMuži Horní Měcholupy172023-01-03 00:25:58
93Dolní HradištěMuži Nebílovy82023-01-02 15:53:24
94Dolní HradištěMuži Stýskaly162023-01-02 13:02:32
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání