Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2018/05/11 2018/05/25 Hřiště ZŠ Děhylov, Noční soutěž o Bohoušův krygel OP -
2 2018/04/25 2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště BR -
3 2018/04/07 2018/05/25 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce TR -
4 2018/04/17 2018/05/24 Sportovní areál, Čeperka, III.kolo LPO 2018 PA LPO
5 2018/05/12 2018/05/25 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice, 1.kolo ZNL ZN ZNL
6 2018/05/12 2018/05/26 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
7 2018/05/13 2018/05/26 Areál snů Bohousová, O POHÁR STAROSTY OBCE ZÁCHLUMÍ UO VCU
8 2018/05/13 2018/05/26 Úherce, K Mexiku, O pohár starosty SDH Úherce PS ZČHL
9 2018/05/07 2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár JH -
10 2018/05/13 2018/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
11 2018/05/20 2018/05/26 Dětkovice, Pohár starosty PV VCPV
12 2018/05/21 2018/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
13 2018/05/09 2018/05/25 Křepice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce ZN -
14 2018/05/12 2018/05/25 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky VY -
15 2018/05/25 2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party) CR -
16 2018/05/20 2018/05/26 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR VCPR
17 2018/04/17 2018/05/25 Sportovní areál, Choltice, IV.kolo LPO 2018 PA LPO
18 2018/05/13 2018/05/27 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
19 2018/05/21 2018/05/25 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
20 2018/05/12 2018/05/27 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
21 2018/05/11 2018/05/27 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
22 2018/05/13 2018/05/27 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
23 2018/04/28 2018/05/25 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž TR -
24 2018/05/07 2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B OP -
25 2018/05/18 2018/06/01 Květinov, Květinov - noční HB HBHL
26 2018/05/10 2018/06/02 Křížkový Újezdec, 3. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy PH PL
27 2018/05/10 2018/05/27 Koupaliště, Hluboká, Memoriál Františka Voráče DO CHL
28 2018/05/19 2018/06/01 Vémyslice, u koupaliště, O pohár starosty obce Vémyslice, 2.kolo ZNL ZN ZNL
29 2018/05/20 2018/06/01 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL UO VČHL
30 2018/05/12 2018/06/01 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B) PJ -
31 2018/05/19 2018/06/01 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2.kolo BHL BV BHL
32 2018/05/20 2018/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
33 2018/05/20 2018/06/02 Heřmaneč, O pohár SDH Heřmaneč JH PLPU
34 2018/05/19 2018/06/01 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2017-Počenice-putovní pohár starosty SDH KM MHJPR
35 2018/05/17 2018/05/31 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru OP -
36 2018/05/19 2018/06/02 Blatnice - fotba. hřiště, O pohár SDH HO GPHO
37 2018/05/28 2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej LI PKL
38 2018/05/23 2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice LI FNC
39 2018/05/19 2018/06/02 Velké Karlovice, 20.ročník-O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS VHL
40 2018/05/19 2018/06/01 Černín, u Bieglerova mlýna, O pohár obce Černín, 3. kolo ZNL ZN ZNL
41 2018/05/20 2018/06/02 Bystřec, 4. kolo VČHL UO VČHL
42 2018/05/16 2018/06/03 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
43 2018/05/20 2018/06/03 Výčapy, O pohár starosty SDH TR TRL
44 2018/05/15 2018/06/01 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B OP -
45 2018/05/25 2018/06/08 Leskovec, 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů VS -
46 2018/06/04 2018/06/08 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
47 2018/05/27 2018/06/09 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
48 2018/04/17 2018/06/07 Fotbalové hřiště, Srch, V.kolo LPO 2018 PA LPO
49 2018/05/09 2018/06/09 Milotice n.O. fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony (2B) BR -
50 2018/05/16 2018/06/09 Jasenice, O pohár TR ŽL
51 2018/05/26 2018/06/09 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
52 2018/05/27 2018/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
53 2018/05/26 2018/06/08 Císařov-u obecního úřadu, Císařov 2017 - VC MHJ PR PR MHJPR
54 2018/05/26 2018/06/09 Ratíškovice - fotba. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
55 2018/06/04 2018/06/09 Příšovice, PKL Příšovice LI PKL
56 2018/05/30 2018/06/09 Velké Hamry, FNC Velké Hamry JN FNC
57 2018/05/19 2018/06/09 Nová Ves - hřiště nad vsí, Noční pohár DO CHNHL
58 2018/05/13 2018/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL -
59 2018/05/26 2018/06/09 Dešná, O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B JH JOL
60 2018/05/27 2018/06/10 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
61 2018/05/27 2018/06/09 Čekyně, Memoriál Zdeňka Obziny PR PRL
62 2018/05/27 2018/06/10 Lavičky, O pohár Lavičky ZR ŽL
63 2018/04/01 2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze TR -
64 2018/05/20 2018/06/14 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
65 2018/06/11 2018/06/15 Chotětov, fotbalové hřiště, Chotětovský pohár MB BP
66 2018/06/03 2018/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
67 2018/06/02 2018/06/16 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
68 2018/06/02 2018/06/15 Tvrdonice, hasičské hřiště, O Pohár obce Tvrdonice, 3.kolo BHL BV BHL
69 2018/06/03 2018/06/16 Nišovice, Nišovice ST ŠHL
70 2018/05/16 2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto ZN -
71 2018/06/03 2018/06/16 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž PE PLPU
72 2018/06/06 2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn JN FNC
73 2018/06/03 2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
74 2018/06/02 2018/06/15 Výrovice, sportovní areál, O pohár Perspekty, Výrovice, 4.kolo ZNL ZN ZNL
75 2018/06/03 2018/06/15 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
76 2018/06/03 2018/06/17 Horky, Memoriál Jana Částka TR JOL
77 2018/06/11 2018/06/15 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN JL
78 2018/06/12 2018/06/22 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec p. Kozákovem SM FNC
79 2018/05/19 2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka VS -
80 2018/05/23 2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem BR -
81 2018/06/10 2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
82 2018/06/09 2018/06/23 Vepříkov, Vepříkov HB HBHL
83 2018/05/18 2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice TR -
84 2018/05/27 2018/06/22 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva PR VCPR
85 2018/06/10 2018/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
86 2018/06/10 2018/06/23 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
87 2018/05/23 2018/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice JI -
88 2018/06/17 2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
89 2018/06/10 2018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
90 2018/06/10 2018/06/23 Troubky, O pohár Hané PR PRL
91 2018/06/10 2018/06/24 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
92 2018/06/15 2018/06/28 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka PR PRL
93 2018/05/07 2018/06/30 Kšely, 6. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy KO PL
94 2018/05/30 2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol JE -
95 2018/06/16 2018/06/29 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Dobřínsko, 5,kolo ZNL ZN ZNL
96 2018/06/16 2018/06/29 Moutnice, hřiště, Memoriál por. J.Garguly - XIV. ročník, 4.kolo BHL BO BHL
97 2018/06/17 2018/06/29 Nepomuky, 5. kolo VČHL UO VČHL
98 2018/06/16 2018/06/30 Kynice, Kynice HB HBHL
99 2018/06/17 2018/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
100 2018/06/30 2018/06/30 Sendražice, 5. Kolo PHL KO PLHL
101 2018/06/17 2018/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
102 2018/06/16 2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
103 2018/06/09 2018/06/30 Nové Sedliště - Areál SDH, Noční soutěž v PÚ TC CHNHL
104 2018/06/01 2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B TR -
105 2018/06/15 2018/06/29 Mikulovice, hřiště, O pohár obce Mikulovice, 6.kolo ZNL ZN ZNL
106 2018/06/16 2018/06/30 Študlov, XII. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B VS VHL
107 2018/06/17 2018/07/01 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
108 2018/06/21 2018/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
109 2018/06/16 2018/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
110 2018/06/21 2018/07/04 Lanžhot, hřiště, O putovní pohár města Lanžhot, 5.kolo BHL BV BHL
111 2018/06/24 2018/07/04 Trnov, 6. kolo VČHL RK VČHL
112 2018/06/06 2018/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
113 2018/06/01 2018/07/05 Podolí hřiště, Podolský důlek PR -
114 2018/06/24 2018/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
115 2018/06/21 2018/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
116 2018/06/06 2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště BR -
117 2018/06/24 2018/07/06 Drachkov, Drachkov ST ŠHL
118 2018/06/21 2018/07/05 Choryně, O pohár SDH Choryně, 2B, noční VS VHL
119 2018/06/24 2018/07/06 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
120 2018/06/07 2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem BR -
121 2018/07/02 2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov SM PKL
122 2018/05/01 2018/07/06 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
123 2018/06/21 2018/07/07 Květinov, Květinov HB HBHL
124 2018/05/20 2018/07/01 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka KT -
125 2018/06/24 2018/06/23 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
126 2018/06/24 2018/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
127 2018/06/22 2018/07/06 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce PV -
128 2018/06/24 2018/07/07 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž JI PLPU
129 2018/06/27 2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava LI FNC
130 2018/06/23 2018/07/06 Velké Pavlovice, hřiště, O putovní pohár starosty Vel.Pavlovice, 6.kolo BHL BV BHL
131 2018/07/01 2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
132 2018/06/24 2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
133 2018/06/24 2018/07/08 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
134 2018/06/23 2018/07/07 Pozděchov, O pohár přátelství 43. ročník, 2B VS VHL
135 2018/06/09 2018/06/05 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště BR -
136 2018/06/30 2018/07/06 Božice, fotbalové hřiště, O pohár starosty SDH Božice, 7. kolo ZNL ZN ZNL
137 2018/07/01 2018/07/13 Velichovky, 8. kolo VČHL NA VČHL
138 2018/07/01 2018/07/14 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly ST ZČHL
139 2018/06/30 2018/07/14 Střížov, O pohár SDH Střížov JI JOL
140 2018/06/30 2018/07/14 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
141 2018/07/01 2018/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
142 2018/07/01 2018/07/14 Rynárec, O pohár SDH Rynárec PE PLPU
143 2018/06/29 2018/07/13 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Uhřičice PR MHJPR
144 2018/07/01 2018/07/14 Kaliště, Javořická noční soutěž JI PLPU
145 2018/06/29 2018/07/14 Horní Metelsko, Noční pohár DO CHNHL
146 2018/06/30 2018/07/13 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Vedrovice, 8. kolo ZNL ZN ZNL
147 2018/07/01 2018/07/14 Dubenec, 9. kolo VČHL TU VČHL
148 2018/07/01 2018/07/13 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
149 2018/07/01 2018/07/15 Chlum, O pohár SDH TR TRL
150 2018/06/21 2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny JE -
151 2018/07/08 2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PS EXČR
152 2018/07/16 2018/07/21 Podmoklice, PKL Podmoklice SM PKL
153 2018/07/07 2018/07/21 Věž, Věž _ HB HBHL
154 2018/07/07 2018/07/21 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
155 2018/07/07 2018/07/20 Hrušky, hřiště, O pohár starostky obce Hrušky, 7.kolo BHL BV BHL
156 2018/07/08 2018/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
157 2018/07/08 2018/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
158 2018/07/01 2018/07/21 Oprechtice - hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO CHNHL
159 2018/07/08 2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
160 2018/07/08 2018/07/20 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
161 2018/06/01 2018/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
162 2018/06/28 2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy BR -
163 2018/07/23 2018/07/28 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2018 LI PKL
164 2018/07/15 2018/07/27 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
165 2018/07/15 2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
166 2018/07/15 2018/07/28 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
167 2018/07/15 2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník PE PLPU
168 2018/07/15 2018/07/28 Přechovice, Přechovice ST ŠHL
169 2018/07/01 2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
170 2018/07/28 2018/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
171 2018/07/22 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
172 2018/07/28 2018/07/28 Pacov, Hrbáč - 2B široké PE PEHL
173 2018/07/15 2018/07/29 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
174 2018/07/15 2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
175 2018/07/14 2018/07/27 Polkovice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Polkovice PR MHJPR
176 2018/07/15 2018/07/27 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
177 2018/07/20 2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole. UH -
178 2018/01/31 2018/08/04 Přílepy, II. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
179 2018/07/04 2018/08/04 Široká Niva, fotbalové hřiště BR -
180 2018/07/21 2018/08/04 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
181 2018/07/21 2018/08/04 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
182 2018/07/22 2018/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
183 2018/07/22 2018/08/04 Dražejov, Dražejov ST ŠHL
184 2018/07/20 2018/08/03 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
185 2018/07/29 2018/08/04 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
186 2018/07/21 2018/08/03 Vítonice, O pohár starosty KM PRL
187 2018/07/05 2018/08/05 Vrbno pod Pradědem, Mnichov, fotbalové hřiště BR -
188 2018/07/22 2018/08/05 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
189 2018/07/22 2018/08/05 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
190 2018/07/22 2018/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
191 2018/03/29 2018/08/08 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
192 2018/07/28 2018/08/11 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
193 2018/07/28 2018/08/10 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 9. kolo ZNL ZN ZNL
194 2018/07/29 2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
195 2018/08/06 2018/08/11 Jílové u Držkova, Jílovský pohár JN PKL
196 2018/07/28 2018/08/11 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
197 2018/07/29 2018/08/11 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
198 2018/07/27 2018/08/10 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
199 2018/07/28 2018/08/11 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
200 2018/07/01 2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, VII. Ročník noční Lesná, 2B(b65, c42) ZN -
201 2018/07/29 2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
202 2018/07/29 2018/08/12 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
203 2018/07/29 2018/08/11 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
204 2018/07/29 2018/08/11 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O putovní pohár starosty města Břeclav - 8.kolo BV BHL
205 2018/07/29 2018/08/12 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
206 2018/08/03 2018/08/17 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
207 2018/07/18 2018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště JE -
208 2018/08/04 2018/08/17 Blížkovice, sportovní areál, O pohár starostky městyse Blížkovice, 10. kolo ZNL ZN ZNL
209 2018/08/13 2018/08/17 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
210 2018/08/05 2018/08/17 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
211 2018/07/01 2018/08/17 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18 KA -
212 2018/08/04 2018/08/18 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
213 2018/08/05 2018/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
214 2018/08/05 2018/08/18 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen JI PLPU
215 2018/08/05 2018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice, Čestice ST ŠHL
216 2018/08/04 2018/08/17 Lobodice - hasičská areál, VC MHJ PR 2017 - Lobodice PR MHJPR
217 2018/08/03 2018/08/17 Tylovice, O pohár starosty města - 7. ročník, 2B VS VHL
218 2018/08/18 2018/08/18 Hovorany - fotbal.hřiště, O pohár obce Hovorany - 9.kolo BHL HO BHL
219 2018/08/12 2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
220 2018/08/08 2018/08/18 Roudný, FNC Roudný JN FNC
221 2018/08/04 2018/08/18 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
222 2018/08/13 2018/08/17 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
223 2018/08/05 2018/08/17 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
224 2018/08/11 2018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
225 2018/08/20 2018/08/25 Karlinky, PKL Karlinky LI PKL
226 2018/08/11 2018/08/25 Smilov, Smilov HB HBHL
227 2018/05/01 2018/08/25 Trénikové hřiště, Dětský den KH -
228 2018/08/11 2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela TR JOL
229 2018/08/12 2018/08/24 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
230 2018/08/12 2018/08/25 Dolany, Dolany PT ŠHL
231 2018/05/01 2018/08/24 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají KH -
232 2018/08/12 2018/08/25 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž PE PLPU
233 2018/08/15 2018/08/25 Kosořice, FNC Kosořice MB FNC
234 2018/04/17 2018/08/24 Na koupališti, Slepotice, VI.kolo LPO 2018 PA LPO
235 2018/08/12 2018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
236 2018/08/01 2018/09/01 Bílý Potok, bývalé hřiště JE -
237 2018/08/19 2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
238 2018/08/18 2018/09/01 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
239 2018/08/19 2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
240 2018/08/18 2018/08/31 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2017 - Rokytnice PR MHJPR
241 2018/08/19 2018/08/31 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
242 2018/08/18 2018/08/31 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
243 2018/08/26 2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B PR ONL
244 2018/08/12 2018/09/01 Štítary - hřiště SDH, Finále CHNHL / O pohár města Hostouň DO CHNHL
245 2018/08/19 2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
246 2018/08/19 2018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
247 2018/08/25 2018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
248 2018/08/26 2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
249 2018/08/26 2018/09/08 Nová Včelnice, O pohár starosty města, XXIII. ročník JH PLPU
250 2018/08/26 2018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH TR ŽL
251 2018/08/18 2018/09/07 Křenovice, O pohár starosty obce PR PRL
252 2018/09/02 2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
253 2018/08/26 2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
254 2018/08/26 2018/09/08 Čechy, O pohár starosty PR PRL
255 2018/09/03 2018/09/07 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
256 2018/09/10 2018/09/14 Borovice, Borovický pohár MB JL
257 2018/09/01 2018/09/15 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
258 2018/09/01 2018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
259 2018/04/17 2018/09/13 Fotbalové hřiště, Srch, VII.kolo LPO 2018 PA LPO
260 2018/09/01 2018/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
261 2018/08/01 2018/09/14 Volenice, Volenická noc PB -
262 2018/04/17 2018/09/14 Tyršovy sady, Pardubice, VIII.kolo LPO 2018 PA LPO
263 2018/09/10 2018/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
264 2018/09/17 2018/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
265 2018/09/09 2018/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
266 2018/09/09 2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
267 2018/09/14 2018/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
268 2018/08/29 2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště BR -
269 2018/09/16 2018/09/29 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
270 2018/09/24 2018/09/29 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2018 SM PKL
271 2018/04/17 2018/10/04 U kačárny, Rokytno, IX.kolo LPO 2018 PA LPO
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Počenice , fotbalový stadionŽeny Určice102018-05-22 17:50:49
2DětkoviceŽeny Určice112018-05-22 17:49:31
3Odry za železářstvím Oravanerozlišeno Odry12018-05-22 17:35:29
4Sportovní areál, CholticeMuži Srch12018-05-22 17:17:54
5Sportovní areál, ČeperkaMuži Srch12018-05-22 17:14:43
6KvětinovMuži Kámen152018-05-22 16:02:23
7Počenice , fotbalový stadionMuži Vrchoslavice162018-05-22 15:56:02
8MyslibořiceMuži Bačice212018-05-22 15:23:08
9LibuňMuži Dneboh212018-05-22 15:18:02
10Velké Karlovicenerozlišeno Valašské Příkazy212018-05-22 15:16:56
11MříčnáMuži Dneboh282018-05-22 15:16:48
12Zádveřicenerozlišeno Bylnice352018-05-22 15:02:13
13ChudeniceMuži Křištín22018-05-22 14:13:11
14ChudeniceMuži Chudenice12018-05-22 14:12:40
15MyslibořiceMuži Výčapy292018-05-22 12:38:49
16Hostěrádky-Rešovnerozlišeno Kučerov262018-05-22 11:55:30
17RadíkovŽeny Hlinsko82018-05-22 11:08:38
18VýčapyMuži Krasonice302018-05-22 10:06:30
19ČikovMuži Krasonice22018-05-22 10:06:04
20KvětinovMuži Krasonice132018-05-22 10:05:00
21LibuňMuži Velké Hamry202018-05-22 09:49:04
22MříčnáMuži Velké Hamry212018-05-22 09:46:31
23Křížkový ÚjezdecnepřijedouTřebovle22018-05-22 09:19:25
24NetínMuži Krasonice12018-05-22 08:51:43
25Nová Ves - hřiště nad vsínerozlišeno Horní Metelsko82018-05-22 08:48:18
26MyslibořiceMuži Čikov302018-05-22 08:29:50
27MyslibořiceMuži Kamenná202018-05-22 08:29:11
28BukováMuži Buková222018-05-22 08:20:50
29LudslaviceMuži Louky312018-05-22 07:34:49
30Pasohlávky, hřištěŽeny Moutnice42018-05-22 07:27:24
31Pasohlávky, hřištěMuži Moutnice72018-05-22 07:25:55
32Hostěrádky-Rešovnerozlišeno Habrovany242018-05-22 06:45:47
33LibuňŽeny Kosmonosy32018-05-22 06:00:31
34MříčnáŽeny Kosmonosy92018-05-22 05:58:51
35Chlum u TřeboněMuži Halámky32018-05-22 05:36:46
36MříčnáŽeny Jeřmanice82018-05-22 05:34:55
37HeřmanečŽeny Lomnice nad Lužnicí42018-05-22 01:28:44
38NetínMuži Bořitov222018-05-22 00:05:17
39DětkoviceMuži Bořitov212018-05-22 00:04:40
40Počenice , fotbalový stadionMuži Čechy152018-05-21 23:55:09
41VýčapyMuži Rácovice42018-05-21 23:54:44
42Počenice , fotbalový stadionŽeny Čechy42018-05-21 23:54:11
43MyslibořiceMuži Rácovice52018-05-21 23:42:53
44Chlum u TřeboněMuži Frahelž302018-05-21 22:12:24
45BystřecMuži Nekoř232018-05-21 22:08:02
46MyslibořiceMuži Bransouze192018-05-21 21:50:19
47Chlum u TřeboněŽeny Staňkov132018-05-21 21:50:03
48Louka u Jemnicenerozlišeno Menhartice22018-05-21 21:48:15
49DětkoviceMuži Niva182018-05-21 21:48:05
50BukováŽeny Mrtník102018-05-21 21:47:53
51Úherce, K MexikuŽeny Mrtník102018-05-21 21:47:05
52Chlum u TřeboněŽeny Lásenice302018-05-21 21:42:49
53Černín, u Bieglerova mlýnaMuži Šaratice112018-05-21 21:42:13
54LibuňMuži Sychrov192018-05-21 21:42:00
55MříčnáMuži Sychrov62018-05-21 21:40:58
56Pasohlávky, hřištěMuži Šaratice212018-05-21 21:40:44
57NetínMuži Pohled212018-05-21 21:30:05
58Jezeřany-Maršovice, hřištěŽeny Vedrovice42018-05-21 21:15:44
59NetínJuniořiStránecká Zhoř32018-05-21 21:13:31
60Chlum u TřeboněMuži Lásenice62018-05-21 21:07:52
61LibuňMuži Podůlší62018-05-21 20:34:47
62MříčnáMuži Podůlší82018-05-21 20:34:17
63LudslaviceMuži Hradčovice302018-05-21 20:33:44
64Počenice , fotbalový stadionMuži Hodějice122018-05-21 20:27:57
65MříčnáMuži Dobšín192018-05-21 20:22:28
66LibuňMuži Dobšín172018-05-21 20:21:06
67MříčnáMuži Obrubce132018-05-21 20:19:41
68MříčnáŽeny Sychrov102018-05-21 20:12:33
69LibuňŽeny Sychrov112018-05-21 20:08:24
70MříčnáMuži Jirkov122018-05-21 20:08:08
71LibuňMuži Pšánky182018-05-21 20:06:09
72MříčnáMuži Pšánky182018-05-21 20:05:20
73LibuňMuži Veselá72018-05-21 20:04:48
74LibuňŽeny Košťálov72018-05-21 20:04:42
75LibuňMuži Košťálov302018-05-21 20:04:28
76MříčnáŽeny Košťálov72018-05-21 20:04:02
77LibuňŽeny Libuň202018-05-21 20:03:13
78MříčnáMuži Košťálov22018-05-21 20:02:34
79LibuňMuži Krásná Ves162018-05-21 20:02:23
80LibuňMuži Jílové u Držkova82018-05-21 20:02:10
81MříčnáMuži Malá Skála172018-05-21 20:02:02
82LibuňŽeny Katusice62018-05-21 20:01:48
83MříčnáMuži Krásná Ves162018-05-21 20:01:43
84LibuňMuži Tatobity152018-05-21 20:01:40
85MříčnáMuži Veselá112018-05-21 20:01:37
86MříčnáŽeny Mříčná202018-05-21 20:01:36
87MříčnáMuži Bezděkov pod Třemšínem52018-05-21 20:01:24
88MříčnáMuži Olešnice202018-05-21 20:01:10
89LibuňMuži Jirkov142018-05-21 20:01:05
90MříčnáMuži Jílové u Držkova252018-05-21 20:01:02
91LibuňMuži Břehy132018-05-21 20:01:02
92MříčnáŽeny Katusice62018-05-21 20:00:59
93MříčnáŽeny Sychrov42018-05-21 20:00:57
94MříčnáMuži Mříčná12018-05-21 20:00:51
95MříčnáMuži Hradčany72018-05-21 20:00:48
96LibuňMuži Olešnice112018-05-21 20:00:48
97LibuňMuži Malá Skála42018-05-21 20:00:44
98LibuňMuži Zlatá Olešnice102018-05-21 20:00:44
99LibuňŽeny Břehy52018-05-21 20:00:37
100LibuňŽeny Veselá82018-05-21 20:00:33
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání