Výsledky ročníku 2026
Vyber informace ...
Celkem záznamů:
53
53
Průměrný čas:
35,88
35,88
Nejlepší čas:
21,32
21,32
Nejlepší čas č.1:
20,79
20,79
Nejlepší čas č.2:
21,29
21,29
Nejlepší prostřik:
0.02
0.02
Průměrný prostřik
3,86
3,86
Poměr čas č.1 (LP) / čas č.2 (PP)
23 / 30
23 / 30
Povedené / Nepovedené
53 / 0
53 / 0
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Tupadly | Klatovy | 71 | 8x | 8,88 | 21,32 | 21,32 | 21,29 | 25,89 |
![]() | 2. | Malá Víska | Klatovy | 69 | 8x | 8,63 | 21,40 | 20,79 | 21,40 | 26,15 |
![]() | 3. | Ostřetice | Klatovy | 66 | 8x | 8,25 | 25,27 | 24,44 | 24,52 | 26,84 |
![]() | 4. | Švihov | Klatovy | 33 | 7x | 4,71 | 25,13 | 25,13 | 25,11 | 32,20 |
![]() | 5. | Červené Poříčí | Klatovy | 28 | 7x | 4,00 | 23,93 | 23,55 | 23,93 | 32,22 |
![]() | 6. | Habartice | Klatovy | 27 | 3x | 9,00 | 23,62 | 23,02 | 23,62 | 25,33 |
![]() | 7. | Dešenice | Klatovy | 27 | 4x | 6,75 | 23,86 | 23,03 | 23,86 | 28,44 |
![]() | 8. | Velenovy | Klatovy | 12 | 4x | 3,00 | 30,37 | 29,55 | 29,77 | 32,83 |
![]() | 9. | Albrechtice | Klatovy | 8 | 2x | 4,00 | 31,31 | 27,74 | 31,31 | 33,74 |
![]() | 10. | Nýrsko | Klatovy | 7 | 1x | 7,00 | 26,66 | 26,66 | 26,22 | 26,66 |
![]() | 11. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 7 | 1x | 7,00 | 27,24 | 26,71 | 27,24 | 27,24 |
![]() | 12. | Myslovice | Klatovy | 7 | 2x | 3,50 | 33,13 | 33,13 | 29,03 | 40,52 |
![]() | 13. | Defurovy Lažany | Klatovy | 7 | 1x | 7,00 | 34,57 | 34,57 | 34,32 | 34,57 |
![]() | 14. | Biřkov | Klatovy | 6 | 3x | 2,00 | 30,14 | 30,14 | 28,74 | 40,70 |
![]() | 15. | Chanovice | Klatovy | 6 | 1x | 6,00 | 36,44 | 36,44 | 35,28 | 36,44 |
![]() | 16. | Bezděkov | Klatovy | 5 | 2x | 2,50 | 30,22 | 30,22 | 29,96 | 35,12 |
![]() | 17. | Klenová | Klatovy | 5 | 1x | 5,00 | 31,54 | 31,54 | 29,62 | 31,54 |
![]() | 18. | Velký Bor | Klatovy | 5 | 1x | 5,00 | 36,50 | 36,50 | 36,31 | 36,50 |
![]() | 19. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 4 | 1x | 4,00 | 25,95 | 25,95 | 25,62 | 25,95 |
![]() | 20. | Dehtín | Klatovy | 4 | 1x | 4,00 | 31,61 | 31,12 | 31,61 | 31,61 |
![]() | 21. | Vícenice | Klatovy | 4 | 1x | 4,00 | 34,34 | 33,36 | 34,34 | 34,34 |
![]() | 22. | Jetenovice B | Klatovy | 4 | 1x | 4,00 | 42,18 | 42,18 | 41,48 | 42,18 |
![]() | 23. | Pocinovice | Domažlice | 3 | 1x | 3,00 | 28,54 | 27,90 | 28,54 | 28,54 |
![]() | 24. | Chudenice | Klatovy | 3 | 1x | 3,00 | 40,11 | 40,11 | 37,27 | 40,11 |
![]() | 25. | Jetenovice A | Klatovy | 3 | 1x | 3,00 | 51,41 | 51,41 | 48,63 | 51,41 |
![]() | 26. | Luby | Klatovy | 0 | 1x | 0,00 | 46,97 | 45,60 | 46,97 | 46,97 |
![]() | 27. | Sobětice | Klatovy | 0 | 1x | 0,00 | 50,80 | 50,80 | 50,03 | 50,80 |
![]() | 28. | Strážov | Klatovy | 0 | 1x | 0,00 | 73,16 | 57,92 | 58,16 | 73,16 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Tupadly | Klatovy | 72 | 8x | 9,00 | 28,73 | 28,73 | 27,76 | 30,83 |
![]() | 2. | Pačejov | Klatovy | 64 | 8x | 8,00 | 28,71 | 28,71 | 27,63 | 32,86 |
![]() | 3. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 59 | 8x | 7,38 | 26,23 | 26,23 | 24,54 | 31,92 |
![]() | 4. | Malá Víska | Klatovy | 57 | 7x | 8,14 | 27,19 | 26,57 | 27,19 | 30,75 |
![]() | 5. | Víteň | Klatovy | 55 | 8x | 6,88 | 30,49 | 29,27 | 29,60 | 34,04 |
![]() | 6. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 41 | 7x | 5,86 | 33,05 | 31,60 | 30,24 | 35,20 |
![]() | 7. | Vrhaveč | Klatovy | 10 | 2x | 5,00 | 33,56 | 31,68 | 33,56 | 36,47 |
![]() | 8. | Nýrsko | Klatovy | 8 | 2x | 4,00 | 36,85 | 36,85 | 33,08 | 37,94 |
![]() | 9. | Biřkov | Klatovy | 6 | 2x | 3,00 | 40,26 | 40,26 | 38,53 | 43,00 |
![]() | 10. | Jetenovice | Klatovy | 4 | 1x | 4,00 | 46,22 | 43,26 | 46,22 | 46,22 |
![]() | 11. | Chanovice | Klatovy | 3 | 1x | 3,00 | 50,41 | 50,41 | 40,50 | 50,41 |
![]() | 12. | Velký Bor | Klatovy | 2 | 1x | 2,00 | 85,18 | 59,93 | 80,18 | 85,18 |
![]() | 13. | Strážov | Klatovy | 1 | 1x | 1,00 | 43,02 | 43,02 | 42,15 | 43,02 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 10 | 1x | 10,00 | 22,88 | 45,93 | 22,88 | 22,88 |
![]() | 2. | Strážov | Klatovy | 8 | 1x | 8,00 | 25,30 | 49,47 | 25,30 | 25,30 |
![]() | 3. | Víteň | Klatovy | 7 | 1x | 7,00 | 25,56 | 25,56 | 26,91 | 25,56 |
![]() | 4. | Dešenice | Klatovy | 6 | 1x | 6,00 | 40,52 | 40,52 | 44,26 | 40,52 |
![]() | 5. | Luby | Klatovy | 5 | 1x | 5,00 | 58,83 | 58,83 | 59,93 | 58,83 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 10 | 1x | 10,00 | 23,22 | 30,40 | 23,22 | 23,22 |
![]() | 2. | Víteň | Klatovy | 8 | 1x | 8,00 | 30,60 | 30,60 | 35,19 | 30,60 |
![]() | 3. | Strážov | Klatovy | 7 | 1x | 7,00 | 35,94 | 35,94 | 53,81 | 35,94 |
![]() | 4. | Dehtín | Klatovy | 6 | 1x | 6,00 | 44,59 | 71,54 | 44,59 | 44,59 |
![]() | 5. | Luby | Klatovy | 5 | 1x | 5,00 | 56,98 | 62,90 | 56,98 | 56,98 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
Celkem se účastnilo: 53 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















