Rok:

Výsledky ročníku 2014 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ha
2
Su
3
By
4

5
Lu
6
De
7
Ro
8
Lo
9
Ja
10

11
Ra
12
Sl
13
St
14
Ma
15
Tu
16
1. Hadrava 106 22,38KT-
9
9
-
9
10
6
9
-
10
8
-
10
7
10
9
2. Tupadly 84 20,52KT-
5
2
-
6
7
7
6
-
4
10
-
9
10
8
10
3. Střeziměř 74 23,28KT-
7
8
-
4
5
4
7
-
5
6
-
3
9
9
7
4. Neznašovy 73 23,82KT-
8
7
-
1
6
5
10
-
9
4
-
4
8
5
6
5. Bystřice nad Úhlavou 65 21,82KT-
10
10
-
10
3
0
3
-
3
9
-
2
5
7
3
6. Nýrsko 53 23,65KT-
0
6
-
2
9
0
--
8
7
-
6
4
3
8
7. Zahorčice 50 26,83KT-
2
3
-
7
4
8
4
-
7
3
-
7
1
0
4
8. Bezděkov 35 25,66KT-
0
1
-
0
0
0
1
-
6
5
-
5
6
6
5
9. Štěpánovice 31 25,58KT-
0
5
-
0
8
9
5
--
2
-
0
--
2
10. Velenovy 22 27,00KT-
4
----
10
-----
8
---
11. Rozsedly 13 28,34KT----
5
-
0
8
--------
12. Měčín 9 25,92KT-
0
4
-
3
-
2
---------
13. Týnec u Hor. 8 28,73KT----
8
-----------
14. Petrovice 6 27,16KT-
6
--------------
-. Rovná (Strážov) 6 38,81KT-----
2
---
0
--
1
3
0
0
16. Malá Víska 5 29,75KT----------
1
---
4
-
-. Děpoltice 5 32,95KT--
0
----
2
-
0
--
0
2
1
0
18. Ostřetice 4 31,09KT-
1
----
1
0
----
0
-
2
-
19. Habartice 3 29,09KT-
3
--------------
-. Velenovy I 3 31,71KT------
3
---------
21. Drslavice 2 44,90KT-
0
-------
2
--
0
---
22. Žiznětice 1 30,85KT----
0
----------
1
-. Klenová 1 42,24KT---------
1
--
0
---
-. Luby 1 53,79KT----
0
1
--------
0
-
25. Sušice I B 0 32,23KT--
0
-------------
-. Sušice I A 0 34,82KT--
0
-------
0
-----
-. Hoštice 0 35,60KT-
0
--------------
-. Zelená Lhota 0 35,94KT-
0
0
-------------
-. Předslav 0 36,26KT-
0
--------------
-. Nýrsko 2 0 38,72KT----------
0
-----
-. Kydliny 0 41,25KT-
0
--------------
-. Defurovy Lažany 0 45,10KT------
0
---------
-. Vrhaveč 0 50,31KT--------------
0
-
-. Velký Bor I 0 50,98KT------
0
---------
-. Jetenovice 0 52,54KT------
0
---------
-. Velký Bor II 0 58,68KT------
0
---------
-. Štěpanice 0 63,05KT--------------
0
-
-. Bolešiny 0 68,49KT------------
0
---
-. Sobětice 0 105,06KT-----
0
---------
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ha
2
Su
3
By
4

5
Lu
6
De
7
Ro
8
Lo
9
Ja
10

11
Ra
12
Sl
13
St
14
Ma
15
Tu
16
1. Nýrsko 108 27,95KT-
10
9
-
10
9
8
9
-
9
10
-
10
7
8
9
2. Hadrava 96 27,90KT-
0
10
--
10
10
10
-
10
9
-
8
9
10
10
3. Strážov 27 35,65KT--
8
----
7
-----
6
-
6
4. Děpoltice 22 38,25KT-------------
8
7
7
5. Rozsedly 17 36,51KT------
9
8
--------
-. Drslavice 17 46,61KT---------
8
--
9
---
7. Dešenice 10 40,95KT-------------
10
--
8. Týnec u Hor. 9 39,02KT----
9
-----------
-. Malá Víska 9 42,86KT--------------
9
-
-. Štěpánovice 9 46,20KT-
9
--------------
11. Dehtín 8 32,04KT---------------
8
12. Sušice I 7 39,40KT--
7
----------
0
--
-. - Destráž 7 49,85----------
7
------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ha
2
Su
3
By
4

5
Lu
6
De
7
Ro
8
Lo
9
Ja
10

11
Ra
12
Sl
13
St
14
Ma
15
Tu
16
1. Bystřice nad Úhlavou A 47 16,19KT
10
--
8
----
10
--
9
--
10
-
2. Dešenice 33 17,95KT
2
--
9
----
7
--
6
--
9
-
3. Klenová 32 17,88KT
9
--
7
----
9
--
3
--
4
-
4. Štěpánovice 26 20,67KT
8
--
3
----
5
--
4
--
6
-
5. Malechov 21 17,75KT---
6
-------
8
--
7
-
6. Žihobce 20 15,03KT---
10
-------
10
----
-. Hradiště A 20 18,29PM
1
--
4
----
7
--
7
--
1
-
8. Bystřice nad Úhlavou B 16 18,53KT--------
8
-----
8
-
9. Malá Víska 13 25,48KT
4
--
0
----
4
-----
5
-
10. Hradiště B 8 27,66PM
5
--
0
----
2
--
1
--
0
-
11. Kejnice 7 26,02KT
7
---------------
12. Dlažov 6 26,63KT
6
---------------
13. Hluboká 5 20,81DO---
5
------------
-. Rabí 5 20,91KT-----------
5
----
-. Luby 5 26,11KT--------
3
-----
2
-
16. Běšiny 4 23,49KT
0
--
1
----------
3
-
17. Vrhaveč 3 40,99KT
3
-------------
0
-
18. Strážov 2 22,89KT---
2
------------
-. Stanětice 2 27,17DO-----------
2
----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ha
2
Su
3
By
4

5
Lu
6
De
7
Ro
8
Lo
9
Ja
10

11
Ra
12
Sl
13
St
14
Ma
15
Tu
16
1. Bystřice nad Úhlavou 42 16,34KT
10
--
10
----
10
--
9
--
3
-
2. Dešenice 41 21,59KT
8
--
9
----
7
--
8
--
9
-
3. Klenová 40 20,86KT
9
--
8
----
9
--
7
--
7
-
4. Hluboká 24 22,15DO---
6
----
8
-----
10
-
5. Luby 14 26,52KT--------
6
-----
8
-
6. Vrhaveč 13 28,00KT
7
-------------
6
-
7. Běšiny 11 28,15KT
2
--
7
----------
2
-
8. Žihobce 10 19,66KT-----------
10
----
9. Červené Poříčí A 6 29,17KT
6
---------------
10. Malá Víska 5 36,95KT--------------
5
-
-. Červené Poříčí B 5 50,21KT
5
---------------
12. Bezděkov 4 40,20KT--------------
4
-
-. Dlažov A 4 52,37KT
4
---------------
14. Dlažov B 3 57,83KT
3
---------------


Celkem se účastnilo:  87 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: