Bookmark and Share

ClubRadio.cz Hudba a pořady

Vydáno dne 30. 08. 2010 (56916 x přečteno)

Převážnou část programu tvoří hudební styly Dance, Trance, House a stále více oblíbený styl R`n`B. Ve vysílání se pro zpestření hudebního stylu objevuje i Pop, Rock a Oldies.


Program rádia vyplňují tematicky založené pořady, ve kterých si každý posluchač najde svoji oblíbenou hudbu. Pořady se specializují na stěžejní hudební styly Dance, Trance a House.
ClubRadio.cz oficiálně a exkluzivně vysílá rádiové show, známé u nás i po celém světě, jako jsou: The Techno Trance Radio Show, In Trance I Believe, Chec Music, le Mix de P.M.C., Italo Dance Chart Top 25, Retro Energy, Andrea Fiorino Mastermix, SAME Radio Show.

ClubRadio.cz - Z historie až do současnosti

Tento unikátní projekt v historii rádií vznikl v počátku spojením tří nadšenců, Vladimíra Bartoše, Jiřího Poláka a Radka Bortlíka. Spojovalo je jediné: taneční muzika, technika a rádiové vysílání.
Začátky rádia se datují od poloviny roku 2006. V této době probíhal obrovský rozmach internetových rádií a ClubRadio.cz bylo mezi prvními.
Od samého počátku vystupovalo pod názvem Rádio Club Znojmo, který se postupem času změnil na již oficiální název, pod kterým nyní rádio vystupuje, a to: ClubRadio.cz.

Běžně rádia vznikají za pomoci strategických sponzorů, jenže i v tomto je ClubRadio.cz jedinečné, od začátku vysílání se o provoz starali jeho zakladatelé, finančně ho dotovali a věnovali mu veškerý volný čas. Rádio od té doby prošlo mnoha změnami, jak technickými, tak i personálními.

Dalším mezníkem ve vývoji rádia byl červen 2010, kdy Radek Bortlík a Vladimír Bartoš založili společnost s ručením omezeným s názvem ClubRadio s.r.o.. Rádio tak dostalo oficiální hlavičku, podepsalo novou smlouvu o autorských právech se společností PLAY.CZ a.s. a naskytla se mu spolupráce s jeho nynějším generálním partnerem - Oslavany.net. Studio bylo vybaveno novou profesionální zvukovou technikou, která Vám nyní přináší lepší zvukový zážitek.

 

ClubRadio.cz - Nejlepší výběr taneční muziky! | The Best Selection of Dance Music!

http://www.clubradio.cz