Články soutěží PHL

6. kolo PHLKT Rozsedly

Další kolo ligy nás přivedlo do Rozsedel. Hřiště výborně připraveno, zámková dlažba na základně a dobře připravený celý areál. 

 

Lažanská katastrofa

Další červencovou sobotu pokračovalo kolo Pošumavské hasičské ligy v  Defurových Lažanech. Start soutěže byl na třináctou hodinu, ale jak je již  pravidlem, tak ani tentokrát se tento čas nepovedlo dodržet. Účast mě  překvapila. O body a poháry přijelo zasoutěžit celkem 22 družstev, z toho pouze 3 ženy. Na místní otevřené louce se nedaly čekat TOP časy, což se potvrdilo a nejlepší čas dne měl hodnotu 27. vteřin u mužů a 34 vteřin u žen. 

4. kolo PHLKT Luby

Máme za sebou čtvrté kolo ligy, které se uskutečnilo v Lubech. Na zdejší trati se daly očekávat v kombinaci s letním počasím Top časy. To se bohůžel nepotvrdilo a byla vidět velká smůla a časté prostřiky.

Pouťový pohár

Dne 3.5.2014  od 13:00 hod pořádáme ve Slavíkovicích  "Pouťový pohár v požárním útoku", soutěž proběhne podle pravidel OSH Klatovy (klasika) a to dvoukolově, přičemž se vždy započítává lepší z dosažených časů. Zveme tímto jak mužská tak i samozřejmě ženská družstva. Soutěž bude ještě spojena s oslavou 120. výročí založení našeho SDH

Pozvánka 1. kola dětské ligy

Sbor dobrovolných hasičů Běšiny, Rada kolektivu mladých hasičů si Vás dovoluje pozvat na dětskou hasičskou soutěž O putovní pohár starosty obce Soutěž se bude konat v sobotu dne 26. dubna 2014 v Eurocampu Běšiny.

Z Á S A D Y 2014

Pošumavské hasičské ligy okresu Klatovy

Dětská hasičská liga 2014

Zájemci o pořádání soutěže zařazené do Klatovské dětské ligy v roce 2014 zasílejte svoji kandidaturu na email: dhlkt@firesport.eu  do 30.10.2013. Během dalšího měsíce proběhne hlasování o pořadateli dalšího ročníku ligy. Evidované žádosti Běšiny, Mala Viska (13.9.2014), Rábí, Lomec, Bystřice (2.vikend v červnu ), Bezděkov, Hluboká, Žihobce a Dešenice (nezávazně). Tak se přidejte.

SDH MALÁ VÍSKA

Vás srdečně zve na 9. ročník soutěže o DĚTSKÝ PUTOVNÍ POUŤOVÝ POHÁR Soutěž se koná v sobotu 14. 9. 2013  na sportovišti v Malé Vísce souběžně se soutěží  POŠUMAVSKÉ HASIČSKÉ LIGY

Pozvánka Nýrsko

Sbor dobrovolných hasičů Nýrsko jako pořadatel si Vás dovoluje pozvat na XX. ročník Memoriálu Václava Nejedlého a 8. kolo Pošumavské hasičské ligy 2013

4.ročník O putovní pohár SDH Lomec

Pozor byla provedena změna termínu soutěže v Lomci ! Sbor dobrovolných hasičů LOMEC a Obecní úřad LOMEC si vás dovolují pozvat na 4.ročník O putovní pohár SDH Lomec mladých hasičů.

3. kolo PHLKT Týnec u Horažďovic

Třetím kolem pokračoval seriál Pošumavské Hasičské Ligy v Týnci u Horažďovic. Přijelo celkem 21 mančaftů, z toho pouze 5 žen.

Dětské hasičské ligy okresu Klatovy (DHLKT)

Zdravím všechny příznivce dětských hasičských soutěží, možná jste někteří z vás zaregistrovali letošní nultý ročník (někteří se dokonce účastní).

2. kolo Pošumavské ligy v Sušici

Máme za sebou druhé kolo ligy a zároveň první soutěž v požárním sportu v rámci PHLKT. Na soutěž tentokrát přijelo jen 20 družstev a závod se nesl ve znamení chyb a velkých prostřiků, což znamenalo o dost horší časy než v roce předchozím.

3.ročník Nýrské Osmy 2013

 

Sbor dobrovolných hasičů Nýrsko. Chtěli bychom Vás pozvat na soutěž s legendou požárních stříkaček PS - 8. Proto jsme se rozhodli uspořádat z našeho pohledu zajímavou soutěž. Ať ukáže každé družstvo co umí bez silného stroje..... V 13:00 hodin proběhné nástup a vylosování startovních čísel. Podle počtu přihlášených družstev se určí počet pokusů.

12. kolo PHLKT- Pohár města Klatovy

Poslední kolo ligy v roce 2012 proběhlo v Lubech. Na pohár města Klatovy přijelo jenom devatenáct týmů mužů a žen. Je to velká mizérie. Vzhledem k podmínkám na trati se nečekaly moc kvalitní časy. Běželo se na jednu základnu a stejně jako v loňském ročníku jednokolově. Jako první startovala ženská kategorie, kde se čekal boj mezi Hadravou a Pačejovem. Jako první šla Hadrava a s časem 32:29 nasadila celkem vysokou laťku. Pačejov zahájil druhý útok a překonal čas vedoucí (32:29) vyhrál poslední kolo a zároveň celou ligu. GRATULUJEME! Bronz braly holky z Rozsedel s časem 39:83.

11. kolo ligy nás zavedlo do Strážova

Třetí a poslední sport v PHLKT se konal ve Strážově. Přijelo 15. chlapů a jenom 6 žen. Startovalo se opět ve 13:00. 

10. kolo ligy nás zavedlo do Malé Vísky

V pořadí 10. kolo ligy nás zavedlo do Malé Vísky. Přijelo celkem 27 týmů mužů a žen. Začátek byl jako tradičně v jednu hodinu po poledni, ale jak bývá na Pošumavské lize zvykem, nástup byl až po čtvrt hodině a první útok se rozběhl až cca o půl druhé.

Výsledky 9. kolo Nýrsko

Požární sport nás tentokrát zavedl do Nýrska, v pořadí 9.kolo startovalo od 10:00hodin a přijelo celkem 13týmů mužů a 6 žen.

Výsledky 8. kolo ligy Slavošovicích

Máme za sebou 8. kolo ligy, které se konalo ve Slavošovicích. Počasí přálo a na soutěž přijelo celkem 18 týmů mužů a 6 žen. V kategorii muži tentokrát vyhrály Rozsedly a smazaly náskok vedoucích Petrovic. Na druhém místě skončil Týnec u HD a třetí pozici brala Bystřice. U žen vyhrála Hadrava, na druhém místě Pačejov a třetí Rozsedly. Domácí mančaft s velmi nízkým věkovým průměrem se umístil na šestém místě. Ve finále, stejně jako loni vyhrály Tupadly, na druhém místě Týnec a třetí Slavošovice. V ženské kategorii vyhrála s velmi kvalitním časem Hadrava, 2. místo Rozsedly a třetí Pačejov. Soutěž se celkem povedla. Co bych pořadatelům vytknul byla základna a komentátor!

Pozvánka 7. ročník na PLECH OPEN

Sbor dobrovolných hasičů Soustov Vás srdečně zve na 7. ročník na PLECH OPEN. Soutěž se koná v sobotu 1.9.2012 od 15:oo hodin (prezentace 14:30-15.00), dle pravidel OSH Klatovy s elektronickou časomírou. Kategorie muži, ženy. Bližší informace Špedl Stanislav 606592815, Hlaváček Dušan 607869069.

Více informací zde

Archiv zde

Počet článků: 55  Stránka: 

012