Výsledky ročníku 2021

SoutěžeRezervaceVýsledkyBodyPořadíČasStatistikyTipovačky

Rok:

Výsledky ročníku 2021

Vyber informace ...

Celkem záznamů:
31
Průměrný čas:
41,88
Nejlepší čas:
23,66
Nejlepší čas č.1:
23,06
Nejlepší čas č.2:
23,55
Nejlepší prostřik:
0
Průměrný prostřik
1,49
Poměr čas č.1 (LP) / čas č.2 (PP)
16 / 13
Povedené / Nepovedené
28 / 3

TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas
1.
 Zahorčice Klatovy 111 9x 12,33 23,91 23,55 23,60 29,60
2.
 Bezděkov Klatovy 98 9x 10,89 25,48 24,74 24,39 39,04
3.
 Tupadly Klatovy 97 7x 13,86 23,66 23,44 23,55 25,99
4.
 Myslovice Klatovy 96 9x 10,67 25,17 25,17 25,09 36,96
5.
 Malá Víska AKlatovy 91 8x 11,38 26,42 26,06 25,21 29,40
6.
 Neznašovy Klatovy 80 6x 13,33 24,03 23,06 24,03 26,40
7.
 Ostřetice Klatovy 63 6x 10,50 27,56 26,05 26,37 32,24
8.
 Malá Víska BKlatovy 56 6x 9,33 30,11 30,11 27,95 35,08
9.
 Albrechtice Klatovy 18 2x 9,00 36,94 36,15 35,96 38,30
10.
 Nýrsko Klatovy 14 1x 14,00 25,83 25,83 25,49 25,83
11.
 Drslavice Klatovy 13 1x 13,00 25,81 25,63 25,81 25,81
12.
 Defurovy Lažany Klatovy 13 1x 13,00 32,60 32,62 32,50 32,60
13.
 Velký Bor Klatovy 12 1x 12,00 38,94 38,94 35,97 38,94
14.
 Bystřice nad Úhlavou Klatovy 11 1x 11,00 33,54 31,93 33,54 33,54
15.
 Malá Víska Klatovy 9 1x 9,00 44,54 34,54 29,02 44,54
16.
 Sušice I Klatovy 9 1x 9,00 45,32 44,08 45,32 45,32
17.
 Malá Víska CKlatovy 8 1x 8,00 32,52 29,70 32,52 32,52
18.
 Kydliny Klatovy 8 1x 8,00 34,81 34,48 34,81 34,81
19.
 Vrhaveč Klatovy 7 1x 7,00 34,24 33,61 34,24 34,24
20.
 Habartice Klatovy 7 1x 7,00 38,49 37,27 38,49 38,49
21.
 Sobětice Klatovy 6 1x 6,00 43,46 38,46 37,19 43,46
22.
 Rozsedly Klatovy 0 1x 0,00 NP 120,00 120,00 120,00
23.
 Strážov Klatovy 0 1x 0,00 NP 120,00 120,00 120,00
TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas

TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas
1.
 Bystřice nad Úhlavou Klatovy 75 8x 9,38 29,82 29,21 28,87 33,98
2.
 Tupadly Klatovy 68 7x 9,71 28,85 28,19 28,47 32,13
3.
 Malá Víska Klatovy 63 8x 7,88 35,30 32,80 35,30 40,91
4.
 Neznašovy Klatovy 28 4x 7,00 41,76 33,14 38,70 52,62
5.
 Nýrsko Klatovy 14 2x 7,00 40,42 37,79 36,42 42,47
6.
 Víteň Klatovy 12 2x 6,00 49,99 48,36 49,99 62,37
7.
 Rozsedly Klatovy 8 1x 8,00 38,66 31,56 38,66 38,66
8.
 Dražovice Klatovy 0 1x 0,00 NP 42,92 38,69 120,00
PTýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas


Celkem se účastnilo:  31 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:

Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.