Rok:

Výsledky ročníku 2015 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Body
1. Neznašovy 96 21,88KT-0
2. Hadrava 91 21,52KT-0
3. Střeziměř 78 21,47KT-0
4. Bystřice nad Úhlavou 70 23,73KT-0
5. Tupadly 60 21,91KT-0
6. Zahorčice 58 23,14KT-0
7. Bezděkov (Klatovy) 43 23,79KT-0
8. Nýrsko 41 22,22KT-0
9. Malá Víska 26 27,18KT-0
10. Štěpánovice 14 27,84KT-0
11. Mochtín 13 26,21KT-0
12. Ostřetice 9 27,37KT-0
13. Habartice 8 24,23KT-0
-. Velenovy 8 25,92KT-0
-. Rozsedly 8 26,66KT-0
16. Petrovice 7 27,56KT-0
-. Drslavice 7 29,83KT-0
18. Defurovy Lažany 5 33,94KT-0
19. Dehtín 3 31,39KT-0
-. Rovná (Strážov) 3 33,02KT-0
-. Velký Bor 3 49,79KT-0
22. Nýrsko B 2 28,32KT-0
-. Sušice I 2 29,41KT-0
-. Týnec u Hor. 2 32,32KT-0
-. Dobršín 2 37,16KT-0
26. Bolešiny 1 32,44KT-0
27. Klenová 0 34,29KT-0
-. Slavíkovice 0 34,40DO-0
-. Tedražice 0 34,96KT-0
-. Děpoltice 0 35,13KT-0
-. Luby 0 36,11KT-0
-. Vrhaveč 0 37,02KT-0
-. Bezděkov 0 42,03KT-0
-. Soběšice 0 43,22KT-0
-. Sobětice 0 57,21KT-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Body
1. Hadrava 113 24,86KT-0
2. Nýrsko 92 28,72KT-0
3. Žiznětice 73 31,08KT-0
4. Tupadly 68 29,53KT-0
5. Malá Víska 48 32,64KT-0
6. Drslavice 32 39,08KT-0
7. Strážov 23 27,15KT-0
8. Rozsedly 14 35,10KT-0
9. Slavíkovice 12 41,73DO-0
-. Luby 12 47,73KT-0
11. Týnec u Hor. 9 34,14KT-0
12. Hroznová Lhota 7 37,74HO-0
13. Sušice I 6 38,99KT-0
14. Štěpánovice 4 54,65KT-0
15. Dehtín 3 59,28KT-0
16. nerozlišeno 0 30,82--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Body
1. Bystřice nad Úhlavou A 38 15,56KT-0
2. Hradiště A 31 15,12PM
10
10
3. Bystřice nad Úhlavou B 30 19,03KT-0
-. Malá Víska 30 19,99KT
9
9
5. Hradiště B 25 20,25PM
6
6
6. Dešenice A 23 17,91KT-0
7. Stanětice 21 21,91DO
8
8
8. Hluboká 18 24,01DO
7
7
9. Bolevec A 15 19,71PM-0
10. Klenová 9 35,64KT-0
11. Vrhaveč 5 37,22KT-0
-. Staňkov 5 46,73JH
5
5
13. Luby 4 38,79KT-0
14. Malechov 2 55,01KT-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Body
1. Bystřice nad Úhlavou 38 19,35KT-0
2. Malá Víska 30 35,00KT
9
9
3. Dešenice A 29 20,28KT-0
4. Pocinovice 10 35,41DO
10
10
5. Hradiště 9 49,51PM-0
6. Dešenice B 8 31,67KT-0
-. Petrovice 8 39,37DO
8
8
-. Nebílovy 8 50,63PJ-0
9. Bezděkov (Klatovy) 7 39,43KT
7
7
-. Týnec u Klatov 7 47,97KT-0
11. Hluboká A 6 42,94DO
6
6
-. Vrhaveč 6 49,45KT-0
13. Staňkov I 5 46,11DO
5
5
14. Luby 4 57,03KT-0
-. Bolevec 4 57,97PM
4
4
16. Hluboká B 3 87,00DO
3
3

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Body
1. Staňkov I 0 42,55DO
0
0
-. Bolevec 0 56,43PM
0
0


Celkem se účastnilo:  83 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: