Výsledky ročníku 2011
Vyber informace ...
Celkem záznamů:
55
55
Průměrný čas:
35,07
35,07
Nejlepší čas:
19,65
19,65
Nejlepší čas č.1:
18,65
18,65
Nejlepší čas č.2:
2,57
2,57
Nejlepší prostřik:
0
0
Průměrný prostřik
3,01
3,01
Poměr čas č.1 (LP) / čas č.2 (PP)
34 / 19
34 / 19
Povedené / Nepovedené
54 / 1
54 / 1
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bystřice nad Úhlavou A | Klatovy | 85 | 12x | 7,08 | 20,30 | 19,99 | 20,09 | 26,22 |
![]() | 2. | Petrovice | Klatovy | 84 | 11x | 7,64 | 21,01 | 19,96 | 21,01 | 25,08 |
![]() | 3. | Dehtín | Klatovy | 51 | 10x | 5,10 | 19,65 | 18,65 | 19,65 | 27,39 |
![]() | 4. | Měčín | Klatovy | 51 | 11x | 4,64 | 21,03 | 20,18 | 2,57 | 27,23 |
![]() | 5. | Rozsedly | Klatovy | 49 | 11x | 4,45 | 21,34 | 20,88 | 21,31 | 29,92 |
![]() | 6. | Tupadly | Klatovy | 44 | 12x | 3,67 | 21,11 | 20,55 | 21,11 | 27,96 |
![]() | 7. | Střeziměř | Klatovy | 38 | 11x | 3,45 | 24,97 | 24,97 | 21,95 | 29,36 |
![]() | 8. | Hadrava | Klatovy | 32 | 12x | 2,67 | 22,01 | 22,01 | 20,98 | 32,91 |
![]() | 9. | Malá Víska | Klatovy | 28 | 10x | 2,80 | 22,48 | 21,52 | 22,48 | 30,79 |
![]() | 10. | Štěpánovice | Klatovy | 28 | 12x | 2,33 | 22,87 | 20,78 | 21,59 | 36,91 |
![]() | 11. | Velenovy A | Klatovy | 28 | 4x | 7,00 | 24,07 | 24,07 | 23,54 | 26,95 |
![]() | 12. | Neznašovy | Klatovy | 26 | 12x | 2,17 | 25,07 | 21,28 | 25,07 | 32,11 |
![]() | 13. | Víteň | Klatovy | 21 | 4x | 5,25 | 24,44 | 23,13 | 24,44 | 25,94 |
![]() | 14. | Nýrsko B | Klatovy | 19 | 5x | 3,80 | 21,37 | 20,08 | 21,28 | 26,39 |
![]() | 15. | Nýrsko A | Klatovy | 16 | 4x | 4,00 | 22,33 | 22,33 | 20,38 | 25,22 |
![]() | 16. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 13 | 7x | 1,86 | 21,86 | 20,52 | 20,59 | 36,21 |
![]() | 17. | Strážov | Klatovy | 8 | 2x | 4,00 | 23,31 | 22,42 | 23,31 | 25,88 |
![]() | 18. | Bystřice nad Úhlavou B | Klatovy | 8 | 8x | 1,00 | 27,51 | 26,65 | 23,66 | 32,49 |
![]() | 19. | Zahorčice | Klatovy | 6 | 5x | 1,20 | 26,67 | 23,74 | 26,67 | 36,77 |
![]() | 20. | Habartice | Klatovy | 6 | 3x | 2,00 | 27,63 | 26,54 | 27,63 | 61,28 |
![]() | 21. | Sušice I | Klatovy | 5 | 1x | 5,00 | 27,83 | 26,54 | 27,83 | 27,83 |
![]() | 22. | Velenovy B | Klatovy | 5 | 2x | 2,50 | 29,01 | 29,01 | 28,27 | 31,01 |
![]() | 23. | Defurovy Lažany | Klatovy | 4 | 1x | 4,00 | 31,72 | 31,72 | 30,74 | 31,72 |
![]() | 24. | Slavošovice | Klatovy | 2 | 1x | 2,00 | 26,80 | 26,80 | 26,76 | 26,80 |
![]() | 25. | Kozí | Klatovy | 2 | 3x | 0,67 | 30,75 | 30,54 | 30,75 | 38,14 |
![]() | 26. | Běšiny | Klatovy | 1 | 6x | 0,17 | 33,32 | 31,36 | 33,32 | 42,85 |
![]() | 27. | Dešenice | Klatovy | 0 | 3x | 0,00 | 26,71 | 26,20 | 26,71 | 36,72 |
![]() | 28. | Ostřetice | Klatovy | 0 | 7x | 0,00 | 26,91 | 25,60 | 26,91 | 46,55 |
![]() | 29. | Bolešiny | Klatovy | 0 | 2x | 0,00 | 33,23 | 31,44 | 31,15 | 34,87 |
![]() | 30. | Zelená Lhota | Klatovy | 0 | 1x | 0,00 | 37,37 | 35,94 | 37,37 | 37,37 |
![]() | 31. | Drslavice | Klatovy | 0 | 4x | 0,00 | 37,51 | 37,51 | 36,46 | 42,73 |
![]() | 32. | Pačejov | Klatovy | 0 | 1x | 0,00 | 37,63 | 37,63 | 35,65 | 37,63 |
![]() | 33. | Strašín A | Klatovy | 0 | 1x | 0,00 | 38,36 | 38,36 | 34,24 | 38,36 |
![]() | 34. | Předslav | Klatovy | 0 | 1x | 0,00 | 39,12 | 50,21 | 40,41 | 39,12 |
![]() | 35. | Tedražice | Klatovy | 0 | 1x | 0,00 | 45,16 | 42,87 | 45,16 | 45,16 |
![]() | 36. | Luby | Klatovy | 0 | 2x | 0,00 | 45,45 | 34,82 | 45,45 | 45,54 |
![]() | 37. | Malý Bor | Klatovy | 0 | 1x | 0,00 | 46,96 | 46,96 | 44,59 | 46,96 |
![]() | 38. | Strašín B | Klatovy | 0 | 1x | 0,00 | 53,99 | 38,86 | 53,99 | 53,99 |
![]() | 39. | Měčín B | Klatovy | 0 | 1x | 0,00 | 65,64 | 39,84 | 65,64 | 65,64 |
![]() | 40. | Vrhaveč | Klatovy | 0 | 1x | 0,00 | 89,31 | 89,24 | 89,31 | 89,31 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hadrava | Klatovy | 109 | 12x | 9,08 | 25,80 | 24,55 | 25,80 | 31,79 |
![]() | 2. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 94 | 12x | 7,83 | 26,92 | 26,92 | 24,57 | 41,08 |
![]() | 3. | Pačejov | Klatovy | 83 | 12x | 6,92 | 31,50 | 28,91 | 29,26 | 37,61 |
![]() | 4. | Štěpánovice | Klatovy | 71 | 12x | 5,92 | 29,42 | 29,42 | 27,01 | 53,71 |
![]() | 5. | Malá Víska | Klatovy | 71 | 12x | 5,92 | 33,60 | 32,96 | 31,57 | 41,98 |
![]() | 6. | Dehtín | Klatovy | 60 | 10x | 6,00 | 28,28 | 25,58 | 28,28 | 48,49 |
![]() | 7. | Nýrsko | Klatovy | 44 | 6x | 7,33 | 27,19 | 26,78 | 27,19 | 37,59 |
![]() | 8. | Rozsedly | Klatovy | 14 | 3x | 4,67 | 34,54 | 32,59 | 34,54 | 67,53 |
![]() | 9. | Klenová | Klatovy | 12 | 3x | 4,00 | 41,56 | 46,47 | 40,55 | 53,45 |
![]() | 10. | Běšiny | Klatovy | 7 | 2x | 3,50 | 60,72 | 47,56 | 60,72 | 62,35 |
![]() | 11. | Žihobce | Klatovy | 6 | 1x | 6,00 | 28,39 | 25,72 | 28,39 | 28,39 |
![]() | 12. | Janovice nad Úhlavou | Klatovy | 5 | 1x | 5,00 | 41,14 | 40,27 | 41,14 | 41,14 |
![]() | 13. | Tedražice | Klatovy | 4 | 1x | 4,00 | 69,16 | 64,41 | 69,16 | 69,16 |
![]() | 14. | Luby | Klatovy | 3 | 1x | 3,00 | 66,78 | 66,78 | 66,78 | 66,78 |
![]() | 15. | Velenovy | Klatovy | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
| P | Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
Celkem se účastnilo: 55 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















