Rok:

Výsledky ročníku 2010 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ha
1
Su
2

3
Ja
4
Lu
5
De
6
Ro
7
Sl
8

9
Ma
10
Lu
11
Body
1. Petrovice 73 23,08KT
0
3
9
10
8
7
9
4
6
10
7
73
2. Dehtín 71 20,65KT
7
10
7
8
9
8
0
10
0
2
10
71
3. Střeziměř 59 21,64KT
5
8
10
2
7
4
1
9
0
5
8
59
4. Tupadly 55 24,47KT
10
-
0
4
0
10
8
7
2
9
5
55
5. Hadrava 50 21,60KT
2
5
8
1
4
5
0
1
9
6
9
50
-. Rozsedly 50 23,27KT
6
4
6
9
5
6
3
2
5
1
3
50
7. Bystřice nad Úhlavou 48 20,64KT
8
6
5
0
10
1
2
6
10
0
0
48
8. Štěpánovice 35 23,07KT
4
0
2
7
0
3
4
0
7
4
4
35
9. Týnec u Hor. 24 25,91KT--
0
--
9
7
8
-
0
-24
10. Nýrsko B 23 21,06KT-
9
-
5
3
---
4
0
2
23
11. Nýrsko 22 21,61KT
0
7
-
0
----
8
7
0
22
12. Malá Víska 18 23,97KT
0
2
4
6
0
0
-
3
3
0
-18
13. Velenovy 17 26,17KT--
3
-
6
----
8
-17
14. Neznašovy 16 24,47KT-
0
-
0
0
0
10
0
2
3
1
16
15. Habartice 15 26,57KT
9
---
0
----
0
6
15
16. Defurovy Lažany 7 30,84KT---
3
2
2
-----7
-. Měčín 7 32,92KT---
0
1
-
6
0
-
0
0
7
18. Slavošovice 6 26,63KT-------
6
---6
19. Zelená Lhota 5 26,79KT-----
0
5
-
0
--5
20. Luby 3 25,58KT
3
--
0
0
---
0
0
0
3
21. Čejkovy 1 29,40KT--
1
--------1
-. Bezděkov 1 34,60KT
1
--
0
---
0
--
0
1
-. Sušice I 1 35,73KT-
1
---------1
24. Bystřice nad Úhlavou B 0 30,30KT--------
0
--0
-. Kozí 0 31,50KT-
0
-
0
0
------0
-. Malá Víska B 0 32,99KT---------
0
-0
-. Zahorčice 0 33,85KT-------
0
---0
-. Běšiny 0 34,00KT---
0
0
0
0
--
0
-0
-. Soustov 0 35,35KT-------
0
---0
-. Zavlekov 0 38,82KT-------
0
---0
-. Ostřetice 0 40,39KT
0
--
0
---
0
--
0
0
-. Klenová 0 46,38KT---
0
0
--
0
---0
-. Drslavice 0 47,34KT----
0
--
0
-
0
0
0
-. Dešenice 0 50,46KT---
0
-----
0
-0
-. Čachrov 0 51,47KT---------
0
-0
-. Vrhaveč 0 56,76KT---------
0
-0
-. Žihobce 0 59,01KT
0
----------0
-. Sobětice 0 75,80KT----
0
------0
-. Janovice nad Úhlavou 0 NPKT
0
--
0
-------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ha
1
Su
2

3
Ja
4
Lu
5
De
6
Ro
7
Sl
8

9
Ma
10
Lu
11
Body
1. Dehtín 88 26,42KT
10
8
10
10
-
10
7
9
10
6
8
88
2. Týnec u Hor. 83 30,70KT
5
3
3
9
9
9
8
10
7
10
10
83
3. Hadrava 79 26,93KT
8
10
6
8
5
6
10
6
8
5
7
79
4. Pačejov 68 28,19KT
4
9
7
5
7
7
9
0
5
9
6
68
5. Štěpánovice 57 31,67KT
9
5
8
6
-
5
0
7
6
2
9
57
6. Malá Víska 50 34,19KT
7
1
9
7
6
--
8
4
8
-50
7. Rozsedly 36 32,34KT
6
4
---
8
6
5
2
-
5
36
8. Nýrsko 32 28,31KT
3
7
-
1
8
---
9
4
-32
9. Luby 27 34,50KT-
2
5
-
10
---
3
3
4
27
10. Žihobce 18 30,58KT-
6
----
5
--
7
-18
11. Klenová 8 42,52KT---
4
4
------8
-. Běšiny 8 50,52KT---
2
3
3
---
0
-8
13. Dešenice 4 46,65KT---
3
-----
1
-4
-. Velký Bor 4 54,49KT-----
4
-----4
-. Velké Hydčice 4 61,61KT--
4
--------4
16. Čachrov 0 58,96KT---------
0
-0
-. Janovice nad Úhlavou 0 64,41KT---
0
-------0


Celkem se účastnilo:  56 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: