| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=32131&p=296555#p296555 |
| Kdy: | 30. 03. 2013 11:00 |
| Kontakt: | Miroslav Kučera |
| Telefon: | 607635701 |
| Okres: | Jindřichův Hradec |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Peťa V. |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce | Tábor | 18,49 | 17,74 | 18,49 |
|
| 2. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 20,68 | 19,89 | 20,68 |
|
| 3. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 30,89 | 30,89 | 26,63 |
|
| 4. | Chlum u Třeboně | Jindřichův Hradec | 32,19 | 31,01 | 32,19 |
|
| 5. | Nová Ves | Jindřichův Hradec | 40,90 | 22,46 | 40,90 |
|
| 6. | Lomnice nad Lužnicí | Jindřichův Hradec | 55,10 | 54,40 | 55,10 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 13,93 | 13,83 | 13,93 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Krotějov Sport | Tábor | - | - | 14,54 | 2022/04/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Krotějov | Tábor | - | - | 14,77 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olešná | Havlíčkův Brod | - | - | 14,82 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žďár | Jindřichův Hradec | - | - | 14,86 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 14,92 | 14,86 | 14,92 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 14,98 | 14,00 | 14,98 | 2023/04/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 15,03 | 14,84 | 15,03 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bohdalín | Pelhřimov | 15,07 | 15,17 | 15,17 | 2014/04/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chotěmice | Tábor | 15,19 | 15,09 | 15,19 | 2024/03/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Slavošovice | České Budějovice | 15,24 | 15,05 | 15,24 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žďár | Jindřichův Hradec | 14,71 | 15,24 | 15,24 | 2014/04/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dešná B | Jindřichův Hradec | - | - | 15,26 | 2022/04/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Svaté Pole | Příbram | 15,27 | 14,78 | 15,27 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 14,91 | 15,33 | 15,33 | 2023/04/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dvorce | Tábor | - | - | 15,34 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Řepeč | Tábor | - | - | 15,34 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bohdalín | Pelhřimov | - | - | 15,37 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | - | - | 15,38 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 15,40 | 15,38 | 15,40 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chlum | Český Krumlov | 15,17 | 15,42 | 15,42 | 2014/04/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chotěmice | Tábor | - | - | 15,44 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Slapy | Tábor | - | - | 15,46 | 2015/04/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 15,48 | 15,20 | 15,48 | 2024/03/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Heřmaneč | Jindřichův Hradec | 15,48 | 14,95 | 15,48 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ledenice | České Budějovice | 15,50 | 14,61 | 15,50 | 2024/03/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 15,50 | 15,30 | 15,50 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dešná B | Jindřichův Hradec | - | - | 15,51 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Slavošovice | České Budějovice | 15,52 | 15,31 | 15,52 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Řepeč | Tábor | - | - | 15,53 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce | Tábor | - | - | 18,19 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dvorce | Tábor | 17,74 | 18,49 | 18,49 | 2013/03/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | - | - | 18,79 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Slapy X | Tábor | 18,88 | 18,74 | 18,88 | 2023/04/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ústrašice | Tábor | - | - | 18,94 | 2014/04/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Slapy | Tábor | 18,98 | 18,65 | 18,98 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Slapy X | Tábor | 18,40 | 18,99 | 18,99 | 2024/03/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Markvartice | Třebíč | 18,51 | 19,11 | 19,11 | 2023/04/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Markvartice | Třebíč | - | - | 19,19 | 2022/04/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ústrašice | Tábor | - | - | 19,23 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | - | - | 19,28 | 2015/04/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chrbonín | Tábor | 19,33 | 19,26 | 19,33 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 19,37 | 18,01 | 19,37 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hrdějovice | České Budějovice | 19,51 | 19,09 | 19,51 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zdešov | Jindřichův Hradec | - | - | 19,52 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chotěmice | Tábor | - | - | 19,72 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zdešov | Jindřichův Hradec | - | - | 19,87 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 19,89 | 19,49 | 19,89 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chrbonín | Tábor | 19,92 | 18,85 | 19,92 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chrbonín | Tábor | - | - | 20,09 | 2014/04/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ústrašice | Tábor | - | - | 20,13 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mydlovary | České Budějovice | - | - | 20,16 | 2015/04/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | - | - | 20,21 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žirovnice | Pelhřimov | 19,98 | 20,26 | 20,26 | 2024/03/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Strachoňovice | Jihlava | - | - | 20,37 | 2022/04/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Chválkov | Pelhřimov | 20,58 | 20,45 | 20,58 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mydlovary | České Budějovice | 20,59 | 20,11 | 20,59 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Slapy | Tábor | - | - | 20,59 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Boršov nad Vltavou | České Budějovice | - | - | 20,66 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 19,89 | 20,68 | 20,68 | 2013/03/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jaroslav Vejtasa | 15,57 | 16 | 05.03.2013 17:54 | |
| Jan Zahradník | 15,50 | 9 | 15.03.2013 14:55 | |
| Lukáš Novák | 15,48 | 7 | 05.03.2013 20:30 | |
| Michal Matějíček | 15,46 | 5 | 18.03.2013 22:19 | |
| Robo Hrachiar | 14,52 | 0 | 29.03.2013 20:26 | |
| Standa Augustin | 14,75 | 0 | 26.03.2013 21:25 | |
| Michal Hodan | 14,98 | 0 | 05.03.2013 20:13 | |
| Patrik Husar | 15,03 | 0 | 07.03.2013 23:32 | |
| Daniel Vacek | 15,05 | 0 | 13.03.2013 17:43 | |
| Martin Láník | 15,07 | 0 | 07.03.2013 06:47 | |
| Tomáš Sklenák | 15,10 | 0 | 30.03.2013 09:58 | |
| Tomáš Pindur | 15,11 | 0 | 06.03.2013 20:02 | |
| Daniel Ondra | 15,13 | 0 | 07.03.2013 07:41 | |
| Zdeněk Dvořák | 15,14 | 0 | 16.03.2013 08:43 | |
| Matty | 15,15 | 0 | 05.03.2013 20:55 | |
| Tomáš Vallo | 15,23 | 0 | 07.03.2013 20:55 | |
| Petr Zatloukal | 15,25 | 0 | 07.03.2013 20:24 | |
| Lubomir Hanustiak | 15,30 | 0 | 15.03.2013 20:45 | |
| Redakce FireSport | 15,31 | 0 | 29.03.2013 19:41 | |
| Pavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz | 15,33 | 0 | 07.03.2013 08:48 | |
| Martin Brt | 15,95 | 0 | 19.03.2013 08:32 | |
| David Prachař | 16,10 | 0 | 05.03.2013 20:11 | |
| Petr Hruška | 16,15 | 0 | 05.03.2013 17:30 | |
| Ivana Hynčicová | 16,21 | 0 | 19.03.2013 08:52 | |
| Petr Kropáč | 16,42 | 0 | 16.03.2013 07:17 | |
| Peťa V. | 16,45 | 0 | 28.03.2013 22:52 | |
| Antonín Haniš | 16,70 | 0 | 05.03.2013 18:40 | |
| Honza Bělík | 17,17 | 0 | 05.03.2013 17:15 | |
| Radek Havelka | 18,20 | 0 | 06.03.2013 07:30 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Daniel Ondra | 18,40 | 16 | 07.03.2013 07:42 | |
| David Prachař | 18,60 | 14 | 05.03.2013 20:12 | |
| Robo Hrachiar | 18,62 | 12 | 29.03.2013 20:27 | |
| Petr Zatloukal | 18,71 | 3 | 07.03.2013 20:25 | |
| Michal Hodan | 17,48 | 0 | 05.03.2013 20:13 | |
| Standa Augustin | 17,50 | 0 | 26.03.2013 21:26 | |
| Tomáš Pindur | 17,54 | 0 | 06.03.2013 20:03 | |
| Daniel Vacek | 17,62 | 0 | 13.03.2013 17:44 | |
| Martin Láník | 17,95 | 0 | 07.03.2013 06:48 | |
| Tomáš Sklenák | 17,95 | 0 | 30.03.2013 09:58 | |
| Lubomir Hanustiak | 18,02 | 0 | 15.03.2013 20:45 | |
| Patrik Husar | 18,09 | 0 | 07.03.2013 23:33 | |
| Honza Bělík | 18,10 | 0 | 05.03.2013 17:15 | |
| Tomáš Vallo | 18,11 | 0 | 07.03.2013 20:55 | |
| Redakce FireSport | 18,17 | 0 | 26.03.2013 21:47 | |
| Michal Matějíček | 18,22 | 0 | 18.03.2013 22:20 | |
| Peťa V. | 18,78 | 0 | 28.03.2013 22:52 | |
| Petr Kropáč | 18,81 | 0 | 16.03.2013 07:18 | |
| Petr Hruška | 18,90 | 0 | 05.03.2013 17:31 | |
| Pavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz | 19,19 | 0 | 07.03.2013 08:49 | |
| Antonín Haniš | 19,30 | 0 | 05.03.2013 18:41 | |
| Jan Zahradník | 19,50 | 0 | 05.03.2013 19:16 | |
| Ivana Hynčicová | 20,12 | 0 | 19.03.2013 08:52 | |
| Jaroslav Vejtasa | 21,80 | 0 | 05.03.2013 17:57 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a7934771 Kód: a7934771 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2024/03/30 | Zdešov - na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ, 2B | |
| 2023/04/08 | Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ, 2B | |
| 2022/04/16 | Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ, 2B | |
| 2019/04/20 | Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B | |
| 2018/03/31 | Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ | |
| 2017/04/15 | Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ | |
| 2016/03/26 | Zdešov, před kulturním domem, 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚ | |
| 2015/04/04 | Zdešov. pred kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B | |
| 2014/04/19 | Zdešov, před Kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B | |
| 2013/03/30 | Zdešov, náves (u KD), Velikonoční soutěž v požárním sportu | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















