| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 15. 07. 2018 11:00 |
| Kontakt: | Petr Miklík |
| Telefon: | 736 625 116 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | miro galko |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dětkovice | Vyškov | 16,88 | 16,88 | 16,63 | |
| 2. | Pravčice A | Kroměříž | 16,96 | 16,06 | 16,96 | |
| 3. | Špičky | Přerov | 17,15 | 17,15 | 16,87 | |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,25 | 17,25 | 16,67 | |
| 5. | Pravčice B | Kroměříž | 18,11 | 17,43 | 18,11 | |
6. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 18,45 | 18,45 | 17,78 | |
| 7. | Rymice | Kroměříž | 18,54 | 18,15 | 18,54 | |
| 8. | Radíkov | Přerov | 18,75 | 18,75 | 18,39 | |
9. | Nenakonice | Olomouc | 20,48 | 19,96 | 20,48 | |
| 10. | Hlinsko | Přerov | 20,80 | 17,68 | 20,80 | |
| 11. | Loukov | Kroměříž | 20,83 | 20,83 | 20,39 | |
| 12. | Kostelany | Kroměříž | 21,88 | 21,66 | 21,88 | |
| 13. | Karolín | Kroměříž | 22,29 | 22,29 | 21,11 | |
| 14. | Nětčice | Kroměříž | 27,39 | 16,89 | 27,39 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stará Říše | Jihlava | 15,58 | 15,71 | 15,71 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,90 | 15,74 | 15,90 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešná | Havlíčkův Brod | 15,93 | 15,97 | 15,97 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,99 | 15,96 | 15,99 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,89 | 16,13 | 16,13 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Budíkovice | Třebíč | 16,16 | 15,34 | 16,16 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pšánky | Hradec Králové | 16,32 | 16,12 | 16,32 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Benetice | Třebíč | 16,42 | 16,19 | 16,42 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dětkovice | Vyškov | 15,92 | 16,52 | 16,52 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ratiboř | Vsetín | 16,55 | 16,68 | 16,68 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,74 | 16,24 | 16,74 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pravčice A | Kroměříž | 16,84 | 16,38 | 16,84 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pšánky | Hradec Králové | 16,32 | 16,87 | 16,87 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dětkovice | Vyškov | 16,88 | 16,63 | 16,88 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bílovice | Uherské Hradiště | 16,93 | 16,56 | 16,93 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pravčice A | Kroměříž | 16,06 | 16,96 | 16,96 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pravčice | Kroměříž | 16,91 | 16,97 | 16,97 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 16,97 | 16,59 | 16,97 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ploukonice | Semily | 17,04 | 16,79 | 17,04 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 16,60 | 17,04 | 17,04 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nevcehle | Jihlava | 16,31 | 17,08 | 17,08 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Špičky | Přerov | 17,15 | 16,87 | 17,15 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Plumlov | Prostějov | 17,01 | 17,21 | 17,21 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Stará Říše | Jihlava | 17,25 | 15,68 | 17,25 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Rymice | Kroměříž | 16,92 | 17,25 | 17,25 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,25 | 16,67 | 17,25 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Malé Hoštice | Opava | 16,51 | 17,29 | 17,29 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pravčice | Kroměříž | 17,04 | 17,32 | 17,32 | 2016/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Špičky | Přerov | 17,33 | 16,52 | 17,33 | 2017/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,35 | 17,35 | 17,35 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Žák | 16 ** | 22 | 10.07.2018 14:29 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 20 | 14.07.2018 06:26 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 0 | 12.07.2018 08:20 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 14.07.2018 20:52 | |
| Zdeněk Juřík | 16 ** | 0 | 15.07.2018 09:57 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Redakce FireSport | 16 ** | 23 | 14.07.2018 06:26 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 6 | 14.07.2018 20:53 | |
| Zdeněk Juřík | 16 ** | 2 | 15.07.2018 09:57 | |
| Lukáš Žák | 16 ** | 0 | 10.07.2018 14:29 | |
| Radek Staněk | 17 ** | 0 | 12.07.2018 08:20 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,26 | https://youtu.be/EBByjPsgZPU | Honza | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,87 | https://youtu.be/_NahzSrJ42M | SDH Mysločovice | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 27,72 | https://youtu.be/UF7UmacqIp4 | Ondřej Hlavinka | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 27,72 | https://youtu.be/IrEcAZfA9Zs | Ondřej Hlavinka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2022/07/09 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2021/08/14 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2020/08/02 | Zahnašovice - Zrušeno !!!, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2020/08/02 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2019/08/04 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2018/07/15 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2017/07/16 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2016/07/17 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2015/08/01 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2014/08/02 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2013/06/22 | Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















