| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 17. 07. 2016 11:00 |
| Kontakt: | Petr Miklík |
| Telefon: | 736 625 116 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Mishi |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 17,32 | 17,04 | 17,32 | |
2. | Slušovice | Zlín | 17,48 | 17,30 | 17,48 | |
3. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,96 | 17,96 | 17,16 | |
| 4. | Hlinsko | Přerov | 18,62 | 18,62 | 17,42 | |
| 5. | Tučapy | Kroměříž | 19,00 | 18,47 | 19,00 | |
| 6. | Nětčice | Kroměříž | 19,96 | 18,00 | 19,96 | |
| 7. | Machová | Zlín | 19,98 | 19,98 | 19,84 | |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 20,38 | 17,77 | 20,38 | |
| 9. | Špičky | Přerov | 20,41 | 20,41 | 16,82 | |
| 10. | Brusné B | Kroměříž | 21,04 | 21,04 | 21,03 | |
11. | Vrchoslavice | Prostějov | 21,77 | 21,77 | 20,29 | |
12. | Sazovice | Zlín | 23,09 | 20,55 | 23,09 | |
13. | Hodějice | Vyškov | 24,65 | 24,65 | 24,45 | |
| 14. | Bílany | Kroměříž | 25,27 | 25,23 | 25,27 | |
| 15. | Rymice | Kroměříž | 28,90 | 17,64 | 28,90 | |
| 16. | Loukov | Kroměříž | 29,86 | 29,86 | 28,34 | |
| 17. | Brusné A | Kroměříž | 37,30 | 21,05 | 37,30 | |
| 18. | Rychlov | Kroměříž | 42,55 | 42,55 | 42,43 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velké Hoštice | Opava | 15,87 | 16,00 | 16,00 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Čechtín | Třebíč | 16,23 | 16,17 | 16,23 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pasohlávky | Brno-venkov | 15,96 | 16,23 | 16,23 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Prchalov | Nový Jičín | 16,23 | 16,00 | 16,23 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nevcehle | Jihlava | 16,12 | 16,23 | 16,23 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Plumlov | Prostějov | 16,32 | 16,18 | 16,32 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velký Ořechov C | Zlín | 16,36 | 15,89 | 16,36 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Čikov | Třebíč | 16,39 | 16,21 | 16,39 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Čechtín | Třebíč | 16,05 | 16,44 | 16,44 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,29 | 16,45 | 16,45 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hrabůvka | Přerov | 16,45 | 16,01 | 16,45 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,16 | 16,50 | 16,50 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,51 | 16,48 | 16,51 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Čikov | Třebíč | 16,37 | 16,52 | 16,52 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Prchalov B | Nový Jičín | 16,36 | 16,52 | 16,52 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešnice | Olomouc | 16,55 | 16,44 | 16,55 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,57 | 16,56 | 16,57 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,58 | 16,01 | 16,58 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Velký Ořechov | Zlín | 16,60 | 16,58 | 16,60 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,61 | 16,29 | 16,61 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bašnice | Jičín | 16,61 | 16,20 | 16,61 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Babice | Vsetín | 16,55 | 16,64 | 16,64 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Krotějov Sport | Tábor | 16,65 | 16,36 | 16,65 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Plumlov | Prostějov | 16,67 | 16,49 | 16,67 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mladoňovice | Třebíč | 16,56 | 16,67 | 16,67 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Babice | Vsetín | 16,29 | 16,72 | 16,72 | 2017/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,60 | 16,74 | 16,74 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,74 | 16,57 | 16,74 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,76 | 16,31 | 16,76 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Špičky | Přerov | 16,77 | 16,70 | 16,77 | 2017/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Troch | 17 ** | 17 | 16.07.2016 14:20 | |
| Milan Kochaníček | 17 ** | 2 | 16.07.2016 10:48 | |
| Zdeněk Juřík | 17 ** | 2 | 17.07.2016 09:14 | |
| Tomáš Bakalík | 16 ** | 0 | 11.07.2016 20:27 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Milan Kochaníček | 17 ** | 14 | 16.07.2016 10:48 | |
| Zdeněk Juřík | 16 ** | 0 | 17.07.2016 09:14 | |
| Tomáš Bakalík | 16 ** | 0 | 11.07.2016 20:28 | |
| Radek Troch | 17 ** | 0 | 16.07.2016 14:20 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,52 | https://youtu.be/T99yvJNFQ2s | René Jašek | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,52 | https://youtu.be/-g94l6aL2eU | René Jašek | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,67 | https://youtu.be/70rNn9KGYnk | Luboš Kopřiva | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,28 | https://youtu.be/EWj-0xl-bxA | Svatopluk Minařík | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,32 | https://youtu.be/2_LPTjaRdwM | Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,40 | https://youtu.be/9xML-kLUzoc | Dominik Krejčíř | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,40 | https://youtu.be/bWmLoR6f_q8 | Kateřina Husková | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 20,08 | https://youtu.be/4GEsueknGIo | Lukáš Pecháček | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2022/07/09 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2021/08/14 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2020/08/02 | Zahnašovice - Zrušeno !!!, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2020/08/02 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2019/08/04 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2018/07/15 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2017/07/16 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2016/07/17 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2015/08/01 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2014/08/02 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2013/06/22 | Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















