| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 16. 07. 2017 11:00 |
| Kontakt: | Petr Miklík |
| Telefon: | 736 625 116 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Mishi |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Špičky | Přerov | 17,33 | 17,33 | 16,52 |
|
2. | Hodějice | Vyškov | 17,40 | 16,47 | 17,40 |
|
| 3. | Pravčice B | Kroměříž | 17,50 | 17,50 | 16,83 |
|
| 4. | Hlinsko | Přerov | 17,54 | 17,53 | 17,54 |
|
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,55 | 17,10 | 17,55 |
|
| 6. | Pravčice A | Kroměříž | 17,73 | 17,68 | 17,73 |
|
7. | Svoboda | Opava | 18,01 | 17,32 | 18,01 |
|
| 8. | Rymice | Kroměříž | 18,19 | 18,19 | 17,96 |
|
| 9. | Nětčice | Kroměříž | 18,24 | 18,24 | 18,08 |
|
| 10. | Rychlov | Kroměříž | 19,11 | 19,11 | 19,00 |
|
| 11. | Loukov | Kroměříž | 21,45 | 21,45 | 18,26 |
|
12. | Sazovice | Zlín | 25,32 | 25,32 | 21,08 |
|
| 13. | Radíkov | Přerov | 30,87 | 30,87 | 29,93 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velké Hoštice | Opava | 15,87 | 16,00 | 16,00 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Čechtín | Třebíč | 16,23 | 16,17 | 16,23 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pasohlávky | Brno-venkov | 15,96 | 16,23 | 16,23 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Prchalov | Nový Jičín | 16,23 | 16,00 | 16,23 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nevcehle | Jihlava | 16,12 | 16,23 | 16,23 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Plumlov | Prostějov | 16,32 | 16,18 | 16,32 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velký Ořechov C | Zlín | 16,36 | 15,89 | 16,36 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Čikov | Třebíč | 16,39 | 16,21 | 16,39 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Čechtín | Třebíč | 16,05 | 16,44 | 16,44 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,29 | 16,45 | 16,45 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hrabůvka | Přerov | 16,45 | 16,01 | 16,45 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,16 | 16,50 | 16,50 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,51 | 16,48 | 16,51 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Čikov | Třebíč | 16,37 | 16,52 | 16,52 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Prchalov B | Nový Jičín | 16,36 | 16,52 | 16,52 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešnice | Olomouc | 16,55 | 16,44 | 16,55 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,57 | 16,56 | 16,57 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,58 | 16,01 | 16,58 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Velký Ořechov | Zlín | 16,60 | 16,58 | 16,60 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,61 | 16,29 | 16,61 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bašnice | Jičín | 16,61 | 16,20 | 16,61 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Babice | Vsetín | 16,55 | 16,64 | 16,64 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Krotějov Sport | Tábor | 16,65 | 16,36 | 16,65 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mladoňovice | Třebíč | 16,56 | 16,67 | 16,67 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Plumlov | Prostějov | 16,67 | 16,49 | 16,67 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Babice | Vsetín | 16,29 | 16,72 | 16,72 | 2017/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,60 | 16,74 | 16,74 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,74 | 16,57 | 16,74 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,76 | 16,31 | 16,76 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Sedlčany | Příbram | 16,77 | 16,43 | 16,77 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2022/07/09 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2021/08/14 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2020/08/02 | Zahnašovice - Zrušeno !!!, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2020/08/02 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2019/08/04 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2018/07/15 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2017/07/16 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2016/07/17 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2015/08/01 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2014/08/02 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2013/06/22 | Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















