| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 17. 07. 2016 11:00 |
| Kontakt: | Petr Miklík |
| Telefon: | 736 625 116 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Mishi |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 17,32 | 17,04 | 17,32 | |
2. | Slušovice | Zlín | 17,48 | 17,30 | 17,48 | |
3. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,96 | 17,96 | 17,16 | |
| 4. | Hlinsko | Přerov | 18,62 | 18,62 | 17,42 | |
| 5. | Tučapy | Kroměříž | 19,00 | 18,47 | 19,00 | |
| 6. | Nětčice | Kroměříž | 19,96 | 18,00 | 19,96 | |
| 7. | Machová | Zlín | 19,98 | 19,98 | 19,84 | |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 20,38 | 17,77 | 20,38 | |
| 9. | Špičky | Přerov | 20,41 | 20,41 | 16,82 | |
| 10. | Brusné B | Kroměříž | 21,04 | 21,04 | 21,03 | |
11. | Vrchoslavice | Prostějov | 21,77 | 21,77 | 20,29 | |
12. | Sazovice | Zlín | 23,09 | 20,55 | 23,09 | |
13. | Hodějice | Vyškov | 24,65 | 24,65 | 24,45 | |
| 14. | Bílany | Kroměříž | 25,27 | 25,23 | 25,27 | |
| 15. | Rymice | Kroměříž | 28,90 | 17,64 | 28,90 | |
| 16. | Loukov | Kroměříž | 29,86 | 29,86 | 28,34 | |
| 17. | Brusné A | Kroměříž | 37,30 | 21,05 | 37,30 | |
| 18. | Rychlov | Kroměříž | 42,55 | 42,55 | 42,43 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stará Říše | Jihlava | 15,58 | 15,71 | 15,71 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,90 | 15,74 | 15,90 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešná | Havlíčkův Brod | 15,93 | 15,97 | 15,97 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,99 | 15,96 | 15,99 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,89 | 16,13 | 16,13 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Budíkovice | Třebíč | 16,16 | 15,34 | 16,16 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pšánky | Hradec Králové | 16,32 | 16,12 | 16,32 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Benetice | Třebíč | 16,42 | 16,19 | 16,42 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dětkovice | Vyškov | 15,92 | 16,52 | 16,52 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ratiboř | Vsetín | 16,55 | 16,68 | 16,68 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,74 | 16,24 | 16,74 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pravčice A | Kroměříž | 16,84 | 16,38 | 16,84 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pšánky | Hradec Králové | 16,32 | 16,87 | 16,87 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dětkovice | Vyškov | 16,88 | 16,63 | 16,88 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bílovice | Uherské Hradiště | 16,93 | 16,56 | 16,93 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pravčice A | Kroměříž | 16,06 | 16,96 | 16,96 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 16,97 | 16,59 | 16,97 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pravčice | Kroměříž | 16,91 | 16,97 | 16,97 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 16,60 | 17,04 | 17,04 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ploukonice | Semily | 17,04 | 16,79 | 17,04 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nevcehle | Jihlava | 16,31 | 17,08 | 17,08 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Špičky | Přerov | 17,15 | 16,87 | 17,15 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Plumlov | Prostějov | 17,01 | 17,21 | 17,21 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,25 | 16,67 | 17,25 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Stará Říše | Jihlava | 17,25 | 15,68 | 17,25 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Rymice | Kroměříž | 16,92 | 17,25 | 17,25 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Malé Hoštice | Opava | 16,51 | 17,29 | 17,29 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pravčice | Kroměříž | 17,04 | 17,32 | 17,32 | 2016/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Špičky | Přerov | 17,33 | 16,52 | 17,33 | 2017/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,35 | 17,35 | 17,35 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Troch | 17 ** | 17 | 16.07.2016 14:20 | |
| Milan Kochaníček | 17 ** | 2 | 16.07.2016 10:48 | |
| Zdeněk Juřík | 17 ** | 2 | 17.07.2016 09:14 | |
| Tomáš Bakalík | 16 ** | 0 | 11.07.2016 20:27 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Milan Kochaníček | 17 ** | 14 | 16.07.2016 10:48 | |
| Zdeněk Juřík | 16 ** | 0 | 17.07.2016 09:14 | |
| Tomáš Bakalík | 16 ** | 0 | 11.07.2016 20:28 | |
| Radek Troch | 17 ** | 0 | 16.07.2016 14:20 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,52 | https://youtu.be/T99yvJNFQ2s | René Jašek | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,52 | https://youtu.be/-g94l6aL2eU | René Jašek | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,67 | https://youtu.be/70rNn9KGYnk | Luboš Kopřiva | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,28 | https://youtu.be/EWj-0xl-bxA | Svatopluk Minařík | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,32 | https://youtu.be/2_LPTjaRdwM | Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,40 | https://youtu.be/9xML-kLUzoc | Dominik Krejčíř | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,40 | https://youtu.be/bWmLoR6f_q8 | Kateřina Husková | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 20,08 | https://youtu.be/4GEsueknGIo | Lukáš Pecháček | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2022/07/09 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2021/08/14 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2020/08/02 | Zahnašovice - Zrušeno !!!, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2020/08/02 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2019/08/04 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2018/07/15 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2017/07/16 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2016/07/17 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2015/08/01 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2014/08/02 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2013/06/22 | Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















