| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 07. 2022 11:00 |
| Kontakt: | Petr Miklík |
| Telefon: | 736 625 116 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,90 | 15,90 | 15,74 | |
| 2. | Olešná | Havlíčkův Brod | 15,97 | 15,93 | 15,97 | |
| 3. | Budíkovice | Třebíč | 16,16 | 16,16 | 15,34 | |
| 4. | Pšánky | Hradec Králové | 16,32 | 16,32 | 16,12 | |
| 5. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 16,97 | 16,97 | 16,59 | |
| 6. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 17,04 | 16,60 | 17,04 | |
| 6. | Ploukonice | Semily | 17,04 | 17,04 | 16,79 | |
| 8. | Plumlov | Prostějov | 17,21 | 17,01 | 17,21 | |
| 9. | Stará Říše | Jihlava | 17,25 | 17,25 | 15,68 | |
| 10. | Roštění | Kroměříž | 17,59 | 17,59 | 16,72 | |
| 11. | Benetice | Třebíč | 18,12 | 18,12 | 16,56 | |
| 12. | Dětkovice | Vyškov | 18,49 | 16,58 | 18,49 | |
| 13. | Děrné | Nový Jičín | 19,21 | 15,99 | 19,21 | |
| 14. | Martinice | Kroměříž | 30,35 | 30,35 | 30,23 | |
| 15. | Vlachovice | Zlín | NP | NP | NP | |
| 15. | Bílovice | Uherské Hradiště | NP | NP | NP | |
| 15. | Pohořelice | Zlín | NP | NP | NP | |
| 15. | Tečovice | Zlín | NP | NP | NP | |
| 15. | Hradčovice | Uherské Hradiště | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stará Říše | Jihlava | 15,58 | 15,71 | 15,71 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,90 | 15,74 | 15,90 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešná | Havlíčkův Brod | 15,93 | 15,97 | 15,97 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,99 | 15,96 | 15,99 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,89 | 16,13 | 16,13 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Budíkovice | Třebíč | 16,16 | 15,34 | 16,16 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pšánky | Hradec Králové | 16,32 | 16,12 | 16,32 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Benetice | Třebíč | 16,42 | 16,19 | 16,42 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dětkovice | Vyškov | 15,92 | 16,52 | 16,52 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ratiboř | Vsetín | 16,55 | 16,68 | 16,68 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,74 | 16,24 | 16,74 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pravčice A | Kroměříž | 16,84 | 16,38 | 16,84 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pšánky | Hradec Králové | 16,32 | 16,87 | 16,87 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dětkovice | Vyškov | 16,88 | 16,63 | 16,88 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bílovice | Uherské Hradiště | 16,93 | 16,56 | 16,93 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pravčice A | Kroměříž | 16,06 | 16,96 | 16,96 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pravčice | Kroměříž | 16,91 | 16,97 | 16,97 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 16,97 | 16,59 | 16,97 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ploukonice | Semily | 17,04 | 16,79 | 17,04 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 16,60 | 17,04 | 17,04 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nevcehle | Jihlava | 16,31 | 17,08 | 17,08 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Špičky | Přerov | 17,15 | 16,87 | 17,15 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Plumlov | Prostějov | 17,01 | 17,21 | 17,21 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Stará Říše | Jihlava | 17,25 | 15,68 | 17,25 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Rymice | Kroměříž | 16,92 | 17,25 | 17,25 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,25 | 16,67 | 17,25 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Malé Hoštice | Opava | 16,51 | 17,29 | 17,29 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pravčice | Kroměříž | 17,04 | 17,32 | 17,32 | 2016/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Špičky | Přerov | 17,33 | 16,52 | 17,33 | 2017/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,35 | 17,35 | 17,35 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Josef Drnek | 16 ** | 17 | 28.06.2022 07:04 | |
| Vojtěch Stoklásek | 16 ** | 12 | 07.07.2022 13:03 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 5 | 09.07.2022 08:34 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 4 | 27.06.2022 12:31 | |
| Lukáš Vaculík | 15 ** | 0 | 09.07.2022 10:46 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Vojtěch Stoklásek | 15 ** | 24 | 07.07.2022 13:04 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 21 | 09.07.2022 08:34 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 15 | 08.07.2022 07:26 | |
| Lukáš Vaculík | 15 ** | 9 | 09.07.2022 10:47 | |
| Josef Drnek | 16 ** | 6 | 28.06.2022 07:04 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2022/07/09 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2021/08/14 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2020/08/02 | Zahnašovice - Zrušeno !!!, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2020/08/02 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2019/08/04 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2018/07/15 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2017/07/16 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2016/07/17 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2015/08/01 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2014/08/02 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2013/06/22 | Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















