| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 14. 08. 2021 11:00 |
| Kontakt: | Petr Miklík |
| Telefon: | 736 625 116 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stará Říše | Jihlava | 15,71 | 15,58 | 15,71 | |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,13 | 15,89 | 16,13 | |
| 3. | Benetice | Třebíč | 16,42 | 16,42 | 16,19 | |
| 4. | Dětkovice | Vyškov | 16,52 | 15,92 | 16,52 | |
| 5. | Ratiboř | Vsetín | 16,68 | 16,55 | 16,68 | |
| 6. | Pšánky | Hradec Králové | 16,87 | 16,32 | 16,87 | |
| 7. | Bílovice | Uherské Hradiště | 16,93 | 16,93 | 16,56 | |
| 8. | Nevcehle | Jihlava | 17,08 | 16,31 | 17,08 | |
| 9. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,35 | 17,35 | 17,35 | |
| 10. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,49 | 17,49 | 16,53 | |
| 11. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,81 | 17,81 | 17,17 | |
| 12. | Vlachovice | Zlín | 18,42 | 17,56 | 18,42 | |
| 13. | Holešov | Kroměříž | 18,61 | 18,61 | 18,01 | |
| 14. | Ploukonice | Semily | 18,65 | 17,07 | 18,65 | |
| 15. | Markvartovice | Opava | 18,89 | 18,89 | 16,46 | |
| 16. | Martinice | Kroměříž | 18,94 | 18,94 | 18,12 | |
| 17. | Ludslavice | Kroměříž | 19,75 | 19,75 | 19,18 | |
| 18. | Roštění | Kroměříž | 22,02 | 22,02 | 21,14 | |
| 19. | Košťálov | Semily | NP | 16,38 | NP | |
| 19. | Pohořelice | Zlín | NP | NP | NP | |
| 19. | Krasice - Prostějov | Prostějov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velké Hoštice | Opava | 15,87 | 16,00 | 16,00 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nevcehle | Jihlava | 16,12 | 16,23 | 16,23 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Čechtín | Třebíč | 16,23 | 16,17 | 16,23 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pasohlávky | Brno-venkov | 15,96 | 16,23 | 16,23 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Prchalov | Nový Jičín | 16,23 | 16,00 | 16,23 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Plumlov | Prostějov | 16,32 | 16,18 | 16,32 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velký Ořechov C | Zlín | 16,36 | 15,89 | 16,36 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Čikov | Třebíč | 16,39 | 16,21 | 16,39 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Čechtín | Třebíč | 16,05 | 16,44 | 16,44 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,29 | 16,45 | 16,45 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hrabůvka | Přerov | 16,45 | 16,01 | 16,45 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,16 | 16,50 | 16,50 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,51 | 16,48 | 16,51 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Prchalov B | Nový Jičín | 16,36 | 16,52 | 16,52 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Čikov | Třebíč | 16,37 | 16,52 | 16,52 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešnice | Olomouc | 16,55 | 16,44 | 16,55 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,57 | 16,56 | 16,57 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,58 | 16,01 | 16,58 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Velký Ořechov | Zlín | 16,60 | 16,58 | 16,60 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,61 | 16,29 | 16,61 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bašnice | Jičín | 16,61 | 16,20 | 16,61 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Babice | Vsetín | 16,55 | 16,64 | 16,64 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Krotějov Sport | Tábor | 16,65 | 16,36 | 16,65 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mladoňovice | Třebíč | 16,56 | 16,67 | 16,67 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Plumlov | Prostějov | 16,67 | 16,49 | 16,67 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Babice | Vsetín | 16,29 | 16,72 | 16,72 | 2017/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,74 | 16,57 | 16,74 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,60 | 16,74 | 16,74 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,76 | 16,31 | 16,76 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Sedlčany | Příbram | 16,77 | 16,43 | 16,77 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 15 ** | 23 | 13.08.2021 20:38 | |
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 22 | 14.08.2021 10:31 | |
| Michal Skořepa | 16 ** | 5 | 10.08.2021 08:55 | |
| Josef Drnek | 16 ** | 1 | 10.08.2021 12:02 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 0 | 14.08.2021 10:31 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 13.08.2021 20:39 | |
| Josef Drnek | 16 ** | 0 | 10.08.2021 12:03 | |
| Michal Skořepa | 16 ** | 0 | 10.08.2021 08:55 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Extraliga ČR - Muži | 18,80 | https://youtu.be/KH8fmO2fH5I | Ondřej Hlavinka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2022/07/09 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2021/08/14 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2020/08/02 | Zahnašovice - Zrušeno !!!, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2020/08/02 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2019/08/04 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2018/07/15 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2017/07/16 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2016/07/17 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2015/08/01 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2014/08/02 | Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice | |
| 2013/06/22 | Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















