| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 13. 07. 2014 13:00 |
| Kontakt: | Radek Chmela |
| Telefon: | 776 165 504 |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,85 | 18,34 | 18,85 | |
| 2. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,89 | 18,03 | 18,89 | |
| 3. | Velký Ořechov | Zlín | 19,75 | 19,75 | 19,19 | |
| 4. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 19,98 | 19,98 | 19,23 | |
| 5. | Hřivínův Újezd | Zlín | 20,04 | 20,04 | 19,21 |
|
| 6. | Tečovice | Zlín | 20,50 | 19,22 | 20,50 | |
| 7. | Malenovice | Zlín | 21,35 | 21,35 | 19,97 | |
| 8. | Bratřejov | Zlín | 25,15 | 19,00 | 25,15 | |
| 9. | Prštné | Zlín | 35,63 | 35,63 | 19,90 | |
| 10. | Lhota | Zlín | 43,35 | 41,77 | 43,35 | |
| 11. | Mysločovice | Zlín | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kaňovice | Zlín | 20,12 | 19,94 | 20,12 | |
| 2. | Malenovice | Zlín | 21,25 | 21,25 | 19,58 | |
| 3. | Racková | Zlín | 21,79 | 21,79 | 21,43 | |
| 4. | Machová | Zlín | 22,06 | 22,06 | 21,06 |
|
| 5. | Újezd | Zlín | 27,03 | 27,03 | 25,75 | |
| 6. | Lhota | Zlín | 45,55 | 45,46 | 45,55 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sazovice | Zlín | 17,87 | 17,87 | 16,91 | |
| 2. | Zádveřice | Zlín | 19,07 | 19,07 | 18,16 | |
| 3. | Nová Dědina | Kroměříž | 19,80 | 19,80 | 18,06 |
|
| 4. | Míškovice | Kroměříž | 21,39 | 19,13 | 21,39 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mysločovice | Zlín | 16,73 | 16,61 | 16,73 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,78 | 16,42 | 16,78 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,44 | 16,88 | 16,88 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 16,84 | 16,90 | 16,90 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,07 | 17,11 | 17,11 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pravčice | Kroměříž | 16,80 | 17,11 | 17,11 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Karolín | Kroměříž | 16,37 | 17,17 | 17,17 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pravčice | Kroměříž | 16,47 | 17,17 | 17,17 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ratiboř | Vsetín | 17,08 | 17,21 | 17,21 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,27 | 17,10 | 17,27 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vésky | Uherské Hradiště | 17,33 | 17,22 | 17,33 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vřesovice | Hodonín | 17,35 | 16,91 | 17,35 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,35 | 16,96 | 17,35 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,22 | 17,35 | 17,35 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vrbětice | Zlín | 17,34 | 17,41 | 17,41 | 2013/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vrbětice | Zlín | 17,17 | 17,49 | 17,49 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Brumov B | Zlín | 17,53 | 17,53 | 17,53 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mladcová | Zlín | 17,47 | 17,54 | 17,54 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vrbětice | Zlín | 17,56 | 17,24 | 17,56 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vésky B | Uherské Hradiště | 17,57 | 17,45 | 17,57 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velký Ořechov C | Zlín | 16,91 | 17,58 | 17,58 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Štítná nad Vláří | Zlín | 17,58 | 17,57 | 17,58 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vrbětice | Zlín | 17,27 | 17,59 | 17,59 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Ludslavice | Kroměříž | 17,54 | 17,65 | 17,65 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,05 | 17,66 | 17,66 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vrbětice | Zlín | 17,71 | 17,14 | 17,71 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vrbětice | Zlín | 17,71 | 17,47 | 17,71 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vrbětice | Zlín | 17,68 | 17,75 | 17,75 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,76 | 16,38 | 17,76 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nevšová | Zlín | 17,80 | 17,41 | 17,80 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Kropáč | 17 ** | 25 | 11.07.2014 14:35 | |
| Michal Skřivánek | 17 ** | 21 | 13.07.2014 07:38 | |
| Dominik Krejčíř | 17 ** | 20 | 12.07.2014 20:47 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 18 | 12.07.2014 00:31 | |
| Danek Odložilík | 17 ** | 16 | 13.07.2014 09:20 | |
| Daniel Štěpánek | 17 ** | 15 | 12.07.2014 13:06 | |
| Radim Svěchota | 17 ** | 15 | 12.07.2014 13:02 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 15 | 12.07.2014 20:15 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 12 | 11.07.2014 16:44 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 12 | 11.07.2014 18:16 | |
| Sabina Vitová | 17 ** | 12 | 12.07.2014 13:08 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Danek Odložilík | 17 ** | 0 | 13.07.2014 09:23 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 0 | 12.07.2014 00:31 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 12.07.2014 20:16 | |
| Radim Svěchota | 17 ** | 0 | 12.07.2014 13:02 | |
| Dominik Krejčíř | 17 ** | 0 | 12.07.2014 20:47 | |
| Daniel Štěpánek | 17 ** | 0 | 11.07.2014 18:28 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 11.07.2014 16:44 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 11.07.2014 14:35 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 11.07.2014 18:17 | |
| Michal Skřivánek | 17 ** | 0 | 12.07.2014 10:08 | |
| Sabina Vitová | 17 ** | 0 | 12.07.2014 20:09 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 18,46 | https://youtu.be/KmGBsZOWiEg | Tomáš Macek | | |
Zlínská liga požárního sportu - Dorostenci | 19,80 | https://youtu.be/lBQma0P0dec | Dominik Krejčíř | |
| 20,04 | https://youtu.be/RN2dcUJSjZQ | Petr Kropáč | | |
Zlínská liga požárního sportu - Dorostenci | 21,39 | https://youtu.be/rRahCUCLzdo | Dominik Krejčíř | |
Zlínská liga požárního sportu - Dorostenky | 22,06 | https://youtu.be/G_8qy4p_rUA | Kateřina Husková | |
Zlínská liga požárního sportu - Dorostenky | 22,06 | https://youtu.be/_YOubKJGYdA | Dominik Krejčíř | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















