Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Velký Ořechov, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
M (3B), Ž (2B), Dorost (2B s přetlakovým ventilem)
Nejrychlejší platné časy soutěže.
Kompletní přehled výsledků
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Vésky | 17,33 | 0 | 17.33 | 17.22 | 0.11 |
2. | Zahnašovice | 17,35 | 0.02 | 17.22 | 17.35 | -0.13 |
3. | Mladcová | 17,86 | 0.53 | 17.85 | 17.86 | -0.01 |
4. | Vésky B | 18,09 | 0.76 | 17.55 | 18.09 | -0.54 |
5. | Lukov | 18,31 | 0.98 | 17.89 | 18.31 | -0.42 |
6. | Hradčovice | 18,46 | 1.13 | 18.46 | 18.44 | 0.02 |
7. | Velký Ořechov B | 18,60 | 1.27 | 17.52 | 18.60 | -1.08 |
8. | Velký Ořechov C | 18,68 | 1.35 | 18.68 | 17.78 | 0.90 |
9. | Bratřejov | 18,93 | 1.6 | 17.70 | 18.93 | -1.23 |
10. | Martinice | 19,07 | 1.74 | 18.31 | 19.07 | -0.76 |
11. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | 19,40 | 2.07 | 18.89 | 19.40 | -0.51 |
12. | Vysoké Pole | 19,63 | 2.3 | 17.60 | 19.63 | -2.03 |
13. | Nevšová | 20,09 | 2.76 | 20.09 | 19.76 | 0.33 |
14. | Bratřejov B | 20,18 | 2.85 | 20.18 | 18.88 | 1.30 |
15. | Částkov | 20,20 | 2.87 | 18.16 | 20.20 | -2.04 |
16. | Tečovice | 20,78 | 3.45 | 19.27 | 20.78 | -1.51 |
17. | Sazovice | 21,41 | 4.08 | 21.41 | 20.97 | 0.44 |
18. | Vrbětice | 21,62 | 4.29 | 21.62 | 21.58 | 0.04 |
19. | Racková | 21,86 | 4.53 | 21.46 | 21.86 | -0.40 |
20. | Velký Ořechov | 22,87 | 5.54 | 21.99 | 22.87 | -0.88 |
21. | Záhorovice | 26,13 | 8.8 | 25.49 | 26.13 | -0.64 |
22. | Louky | 28,59 | 11.26 | 27.87 | 28.59 | -0.72 |
23. | Ludslavice | 29,80 | 12.47 | 29.09 | 29.80 | -0.71 |
24. | Študlov | 32,27 | 14.94 | 29.45 | 32.27 | -2.82 |
30. | Nedašov | DSQ | 982.66 | 18.28 | 18.21 | 0.07 |
Ženy | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Zahnašovice | 18,85 | 0 | 18.34 | 18.85 | -0.51 |
2. | Nedašova Lhota | 18,89 | 0.04 | 18.03 | 18.89 | -0.86 |
3. | Velký Ořechov | 19,75 | 0.9 | 19.75 | 19.19 | 0.56 |
4. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | 19,98 | 1.13 | 19.98 | 19.23 | 0.75 |
5. | Hřivínův Újezd | 20,04 | 1.19 | 20.04 | 19.21 | 0.83 |
6. | Tečovice | 20,50 | 1.65 | 19.22 | 20.50 | -1.28 |
7. | Malenovice | 21,35 | 2.5 | 21.35 | 19.97 | 1.38 |
8. | Bratřejov | 25,15 | 6.3 | 19.00 | 25.15 | -6.15 |
9. | Prštné | 35,63 | 16.78 | 35.63 | 19.90 | 15.73 |
10. | Lhota u Zlína | 43,35 | 24.5 | 41.77 | 43.35 | -1.58 |
Dorostenky | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Kaňovice | 20,12 | 0 | 19.94 | 20.12 | -0.18 |
2. | Malenovice | 21,25 | 1.13 | 21.25 | 19.58 | 1.67 |
3. | Racková | 21,79 | 1.67 | 21.79 | 21.43 | 0.36 |
4. | Machová | 22,06 | 1.94 | 22.06 | 21.06 | 1.00 |
5. | Újezd | 27,03 | 6.91 | 27.03 | 25.75 | 1.28 |
6. | Lhota u Zlína | 45,55 | 25.43 | 45.46 | 45.55 | -0.09 |
Dorostenci | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Sazovice | 17,87 | 0 | 17.87 | 16.91 | 0.96 |
2. | Zádveřice | 19,07 | 1.2 | 19.07 | 18.16 | 0.91 |
3. | Nová Dědina | 19,80 | 1.93 | 19.80 | 18.06 | 1.74 |
4. | Míškovice | 21,39 | 3.52 | 19.13 | 21.39 | -2.26 |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.















