Strážov 2026 (Klatovy)
Pohár starosty MěÚ Strážov

PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele

Liga: Pošumavská hasičská liga
Stránky pořadatele:  https://sdh.strazov.cz/
Kdy: 29. 08. 2026 13:00
Kontakt:   Ing. Jan Beneš
Telefon:  +420775376395
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Redakce FireSport


Výsledky soutěže


Muži, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Habartice Klatovy 23,62 23,34 23,62 0,28
Statistiky týmu
2.
 Ostřetice Klatovy 25,27 24,44 25,27 0,83
Statistiky týmu
3.
 Malá Víska Klatovy 26,27 26,27 25,58 0,69
Statistiky týmu
4.
 Nýrsko Klatovy 26,66 26,66 26,22 0,44
Statistiky týmu
5.
 Tupadly Klatovy 26,68 26,57 26,68 0,11
Statistiky týmu
6.
 Dešenice Klatovy 27,61 27,61 26,36 1,25
Statistiky týmu
7.
 Švihov Klatovy 29,58 29,58 28,58 1,00
Statistiky týmu
8.
 Biřkov Klatovy 30,14 30,14 28,74 1,40
Statistiky týmu
9.
 Velenovy Klatovy 30,37 30,37 29,77 0,60
Statistiky týmu
10.
 Červené Poříčí Klatovy 31,89 31,89 29,63 2,26
Statistiky týmu
11.
 Strážov Klatovy 73,16 57,92 58,16 0,24

Ženy, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Tupadly Klatovy 28,73 28,73 28,14 0,59
Statistiky týmu
2.
 Malá Víska Klatovy 30,13 30,26 29,30 0,96
Statistiky týmu
3.
 Pačejov Klatovy 30,26 30,26 27,63 2,63
Statistiky týmu
4.
 Víteň Klatovy 30,72 30,72 29,60 1,12
Statistiky týmu
5.
 Bystřice nad Úhlavou Klatovy 31,74 31,74 31,60 0,14
Statistiky týmu
6.
 Týnec u Horažďovic Klatovy 33,05 33,05 30,24 2,81
Statistiky týmu
7.
 Nýrsko Klatovy 39,03 39,03 33,08 5,95
Statistiky týmu
8.
 Vrhaveč Klatovy 39,38 34,10 39,38 5,28
Statistiky týmu
9.
 Biřkov Klatovy 40,26 40,26 38,53 1,73
Statistiky týmu
10.
 Strážov Klatovy 43,02 43,02 42,15 0,87

Děti-starší, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Bystřice nad Úhlavou Klatovy 22,88 45,93 22,88 23,05
Statistiky týmu
2.
 Strážov Klatovy 25,30 49,47 25,30 24,17
Statistiky týmu
3.
 Víteň Klatovy 25,56 25,56 26,91 1,35
Statistiky týmu
4.
 Dešenice Klatovy 40,52 40,52 44,26 3,74
Statistiky týmu
5.
 Luby Klatovy 58,83 58,83 59,93 1,10

Děti-mladší, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Bystřice nad Úhlavou Klatovy 23,22 30,40 23,22 7,18
Statistiky týmu
2.
 Víteň Klatovy 30,60 30,60 35,19 4,59
Statistiky týmu
3.
 Strážov Klatovy 35,94 35,94 53,81 17,87
Statistiky týmu
4.
 Dehtín Klatovy 44,59 71,54 44,59 26,95
Statistiky týmu
5.
 Luby Klatovy 56,98 62,90 56,98 5,92

Přípravka, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Strážov Klatovy 34,69 46,88 34,69 12,19
Statistiky týmu
2.
 Luby Klatovy 54,77 56,14 54,77 1,37

Muži, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Habartice Klatovy 23,62 24,19 23,62 0,57
Statistiky týmu
2.
 Ostřetice Klatovy 25,27 27,18 25,27 1,91
Statistiky týmu
3.
 Malá Víska Klatovy 26,27 29,18 26,27 2,91
Statistiky týmu
4.
 Nýrsko Klatovy 26,66 26,66 43,44 16,78
Statistiky týmu
5.
 Tupadly Klatovy 26,68 26,68 NP 93,32
Statistiky týmu
6.
 Dešenice Klatovy 27,61 30,72 27,61 3,11
Statistiky týmu
7.
 Švihov Klatovy 29,58 30,69 29,58 1,11
Statistiky týmu
8.
 Biřkov Klatovy 30,14 30,82 30,14 0,68
Statistiky týmu
9.
 Velenovy Klatovy 30,37 30,37 33,28 2,91
Statistiky týmu
10.
 Červené Poříčí Klatovy 31,89 31,89 38,03 6,14
Statistiky týmu
11.
 Strážov Klatovy 73,16 73,16 NP 46,84

Ženy, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Tupadly Klatovy 28,73 28,73 29,86 1,13
Statistiky týmu
2.
 Malá Víska Klatovy 30,13 32,34 30,13 2,21
Statistiky týmu
3.
 Pačejov Klatovy 30,26 33,15 30,26 2,89
Statistiky týmu
4.
 Víteň Klatovy 30,72 30,72 41,84 11,12
Statistiky týmu
5.
 Bystřice nad Úhlavou Klatovy 31,74 43,02 31,74 11,28
Statistiky týmu
6.
 Týnec u Horažďovic Klatovy 33,05 36,77 33,05 3,72
Statistiky týmu
7.
 Nýrsko Klatovy 39,03 46,88 39,03 7,85
Statistiky týmu
8.
 Vrhaveč Klatovy 39,38 41,15 39,38 1,77
Statistiky týmu
9.
 Biřkov Klatovy 40,26 40,26 49,01 8,75
Statistiky týmu
10.
 Strážov Klatovy 43,02 NP 43,02 76,98

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

P Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APlzeň-jih16,7116,5116,712019/08/03 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
2.  Žebnice Plzeň-sever16,8516,8416,852020/08/01 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
3.  Žebnice Plzeň-sever16,7216,8516,852019/08/03 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
4.  Novosedly Strakonice16,7316,9916,992019/08/03 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
5.  Horní Kamenice Plzeň-jih17,0717,1317,132019/08/03 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
6.  Chrást Příbram17,1117,2517,252019/08/03 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
7.  Horní Lukavice Plzeň-jih17,2717,2317,272019/08/03 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
8.  Brodeslavy Plzeň-sever17,2917,4417,442007/08/12 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
9.  Vřeskovice Klatovy17,3617,4617,462008/07/20 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
10.  Domamyslice Prostějov17,5417,3517,542001/12/31 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
11.  Únětice 1911 APlzeň-jih17,5817,3717,582008/07/20 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
12.  Úherce Plzeň-sever17,6517,3117,652007/08/12 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
13.  Břevenec Olomouc17,4017,6917,692001/12/31 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
14.  Štichovice Plzeň-sever17,8417,4217,842019/08/03 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
15.  Strážov Klatovy17,8917,3317,892006/08/12 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
16.  Bezděkov pod Třemšínem Příbram17,9017,0517,902008/07/20 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
17.  Poděvousy Domažlice17,1817,9117,912008/07/20 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
18.  Hubenov Plzeň-sever18,1418,0618,142008/07/20 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
19.  Pňovice Příbram17,9818,1618,162005/09/03 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
20.  Strážov Klatovy17,1318,2118,212008/07/20 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
21.  Poděvousy Domažlice17,6618,2418,242005/09/03 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
22.  Dehtín Klatovy18,2517,6518,252020/08/01 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
23.  Robčice Plzeň-jih18,2618,1718,262020/08/01 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
24.  Bolkov Plzeň-jih18,3018,1718,302019/08/03 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
25.  Robčice Plzeň-jih18,3018,0718,302019/08/03 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
26.  Hrabice Prachatice18,3418,1618,342020/08/01 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
27.  Kout na Šumavě Domažlice18,3518,2918,352006/08/12 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
28.  Horní Kamenice Plzeň-jih18,4318,2018,432007/08/12 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
29.  Horní Kamenice Plzeň-jih18,4318,0518,432008/07/20 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
30.  Poděvousy Domažlice18,4418,0118,442007/08/12 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
P Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query() #1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels() #2 {main} thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020