Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Strážov, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Dle pravidel OSH Klatovy
Josef Noha
Pavel Bača
Jiří Uldrych
Jiří Volejník
Nejrychlejší platné časy soutěže.
Kompletní přehled výsledků
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíPřípravka
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Habartice | 23,62 | 0 | 23.34 | 23.62 | -0.28 |
2. | Ostřetice | 25,27 | 1.65 | 24.44 | 25.27 | -0.83 |
3. | Malá Víska | 26,27 | 2.65 | 26.27 | 25.58 | 0.69 |
4. | Nýrsko | 26,66 | 3.04 | 26.66 | 26.22 | 0.44 |
5. | Tupadly | 26,68 | 3.06 | 26.57 | 26.68 | -0.11 |
6. | Dešenice | 27,61 | 3.99 | 27.61 | 26.36 | 1.25 |
7. | Švihov | 29,58 | 5.96 | 29.58 | 28.58 | 1.00 |
8. | Biřkov | 30,14 | 6.52 | 30.14 | 28.74 | 1.40 |
9. | Velenovy | 30,37 | 6.75 | 30.37 | 29.77 | 0.60 |
10. | Červené Poříčí | 31,89 | 8.27 | 31.89 | 29.63 | 2.26 |
11. | Strážov | 73,16 | 49.54 | 57.92 | 58.16 | -0.24 |
1. | Habartice | 23,62 | 0 | 24.19 | 23.62 | 0.57 |
2. | Ostřetice | 25,27 | 1.65 | 27.18 | 25.27 | 1.91 |
3. | Malá Víska | 26,27 | 2.65 | 29.18 | 26.27 | 2.91 |
4. | Nýrsko | 26,66 | 3.04 | 26.66 | 43.44 | -16.78 |
5. | Tupadly | 26,68 | 3.06 | 26.68 | 120.00 | -93.32 |
6. | Dešenice | 27,61 | 3.99 | 30.72 | 27.61 | 3.11 |
7. | Švihov | 29,58 | 5.96 | 30.69 | 29.58 | 1.11 |
8. | Biřkov | 30,14 | 6.52 | 30.82 | 30.14 | 0.68 |
9. | Velenovy | 30,37 | 6.75 | 30.37 | 33.28 | -2.91 |
10. | Červené Poříčí | 31,89 | 8.27 | 31.89 | 38.03 | -6.14 |
11. | Strážov | 73,16 | 49.54 | 73.16 | 120.00 | -46.84 |
Ženy | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Tupadly | 28,73 | 0 | 28.73 | 28.14 | 0.59 |
2. | Malá Víska | 30,13 | 1.4 | 30.26 | 29.30 | 0.96 |
3. | Pačejov | 30,26 | 1.53 | 30.26 | 27.63 | 2.63 |
4. | Víteň | 30,72 | 1.99 | 30.72 | 29.60 | 1.12 |
5. | Bystřice nad Úhlavou | 31,74 | 3.01 | 31.74 | 31.60 | 0.14 |
6. | Týnec u Horažďovic | 33,05 | 4.32 | 33.05 | 30.24 | 2.81 |
7. | Nýrsko | 39,03 | 10.3 | 39.03 | 33.08 | 5.95 |
8. | Vrhaveč | 39,38 | 10.65 | 34.10 | 39.38 | -5.28 |
9. | Biřkov | 40,26 | 11.53 | 40.26 | 38.53 | 1.73 |
10. | Strážov | 43,02 | 14.29 | 43.02 | 42.15 | 0.87 |
1. | Tupadly | 28,73 | 0 | 28.73 | 29.86 | -1.13 |
2. | Malá Víska | 30,13 | 1.4 | 32.34 | 30.13 | 2.21 |
3. | Pačejov | 30,26 | 1.53 | 33.15 | 30.26 | 2.89 |
4. | Víteň | 30,72 | 1.99 | 30.72 | 41.84 | -11.12 |
5. | Bystřice nad Úhlavou | 31,74 | 3.01 | 43.02 | 31.74 | 11.28 |
6. | Týnec u Horažďovic | 33,05 | 4.32 | 36.77 | 33.05 | 3.72 |
7. | Nýrsko | 39,03 | 10.3 | 46.88 | 39.03 | 7.85 |
8. | Vrhaveč | 39,38 | 10.65 | 41.15 | 39.38 | 1.77 |
9. | Biřkov | 40,26 | 11.53 | 40.26 | 49.01 | -8.75 |
10. | Strážov | 43,02 | 14.29 | 120.00 | 43.02 | 76.98 |
Děti starší | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Bystřice nad Úhlavou | 22,88 | 0 | 45.93 | 22.88 | 23.05 |
2. | Strážov | 25,30 | 2.42 | 49.47 | 25.30 | 24.17 |
3. | Víteň | 25,56 | 2.68 | 25.56 | 26.91 | -1.35 |
4. | Dešenice | 40,52 | 17.64 | 40.52 | 44.26 | -3.74 |
5. | Luby | 58,83 | 35.95 | 58.83 | 59.93 | -1.10 |
Děti mladší | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Bystřice nad Úhlavou | 23,22 | 0 | 30.40 | 23.22 | 7.18 |
2. | Víteň | 30,60 | 7.38 | 30.60 | 35.19 | -4.59 |
3. | Strážov | 35,94 | 12.72 | 35.94 | 53.81 | -17.87 |
4. | Dehtín | 44,59 | 21.37 | 71.54 | 44.59 | 26.95 |
5. | Luby | 56,98 | 33.76 | 62.90 | 56.98 | 5.92 |
Přípravka | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Strážov | 34,69 | 0 | 46.88 | 34.69 | 12.19 |
2. | Luby | 54,77 | 20.08 | 56.14 | 54.77 | 1.37 |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.















