| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 03. 05. 2025 10:00 |
| Kontakt: | Jaromír Rosůlek |
| Telefon: | 724883881 |
| Okres: | Hradec Králové |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Zadal: | Eliška Rosůlková |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 17,15 | 17,15 | 16,33 | |
| 2. | Smidary | Hradec Králové | 17,33 | 17,33 | 16,84 | |
| 3. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 17,41 | 17,41 | 17,24 | |
| 4. | Radimovice | Liberec | 18,29 | 18,29 | 17,71 | |
| 5. | Třebnouševes | Jičín | 19,03 | 18,86 | 19,03 | |
| 6. | Olešnice | Semily | 19,40 | 19,40 | 17,28 | |
| 7. | Myštěves | Hradec Králové | 20,06 | 19,41 | 20,06 | |
| 8. | Lanžov | Trutnov | 20,11 | 19,09 | 20,11 | |
| 8. | Jeřice | Jičín | 20,11 | 20,11 | 17,66 | |
| 10. | Jeřmanice | Liberec | 20,12 | 20,12 | 20,11 | |
| 11. | Stéblová | Pardubice | 22,90 | 19,63 | 22,90 | |
| 12. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 27,37 | 26,93 | 27,37 | |
| 13. | Bukovice | Náchod | 41,47 | 41,47 | 41,11 | |
| 14. | Černčice | Náchod | NP | NP | NP |
Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stéblová | Pardubice | 19,33 | 19,33 | 19,11 | |
| 2. | Sloupno | Hradec Králové | 34,16 | 32,42 | 34,16 | |
| 3. | Chotělice | Hradec Králové | 36,99 | 36,99 | 36,36 | |
| 4. | Havlovice C | Trutnov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Březová | Liberec | 15,30 | 14,37 | 15,30 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,48 | 15,33 | 15,48 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Valdice B | Jičín | 15,15 | 15,53 | 15,53 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,70 | 14,91 | 15,70 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bechov | Mladá Boleslav | 15,42 | 15,84 | 15,82 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nahořany | Náchod | 15,10 | 15,92 | 15,92 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,05 | 15,28 | 16,05 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Havlovice | Trutnov | 16,06 | 15,76 | 16,06 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Batín | Jičín | 15,06 | 16,37 | 16,37 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Havlovice C | Trutnov | 16,46 | 16,11 | 16,46 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olešnice Habeš | Semily | 15,45 | 16,68 | 16,68 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Sezemice | Mladá Boleslav | 16,74 | 15,95 | 16,74 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Karlinky B | Liberec | 16,67 | 16,95 | 16,95 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Výrava | Hradec Králové | 17,01 | 16,38 | 17,01 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ploukonice | Semily | 15,34 | 17,21 | 17,21 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pěnčín | Liberec | 17,19 | 172,21 | 17,22 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bystřice | Jičín | 15,99 | 17,44 | 17,44 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dubenec B | Trutnov | 17,56 | 17,76 | 17,76 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 18,11 | 17,81 | 18,11 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Doubrava | Mladá Boleslav | 18,60 | 14,28 | 18,60 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Valdice A | Jičín | 18,62 | 18,42 | 18,62 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Jeřice Jarcek team | Jičín | 18,63 | 18,72 | 18,72 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lhota za Červeným Kostelcem | Náchod | NP | NP | NP | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Smidary | Hradec Králové | 14,40 | NP | NP | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dubenec | Trutnov | 14,45 | NP | NP | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,34 | 15,90 | 16,34 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jeřice | Jičín | 16,56 | 17,15 | 17,15 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ploukonice | Semily | 17,15 | 16,33 | 17,15 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Košťálov | Semily | 16,76 | 17,17 | 17,17 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Smidary | Hradec Králové | 17,33 | 16,84 | 17,33 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 17,41 | 17,24 | 17,41 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Košťálov | Semily | 17,16 | 17,42 | 17,42 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ploukonice | Semily | 16,42 | 17,44 | 17,44 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Jeřice | Jičín | 16,97 | 17,53 | 17,53 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 17,60 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Myštěves | Hradec Králové | 17,61 | 17,52 | 17,61 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Výrava | Hradec Králové | 17,41 | 17,75 | 17,75 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Stéblová | Pardubice | 17,79 | 17,80 | 17,80 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Třebnouševes | Jičín | 18,07 | 18,02 | 18,07 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Myštěves | Hradec Králové | 18,08 | 17,34 | 18,08 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pšánky | Hradec Králové | 17,88 | 18,08 | 18,08 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hrobice Explosia | Pardubice | - | - | 18,12 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Huť | Jablonec nad Nisou | 17,72 | 18,26 | 18,26 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radimovice | Liberec | 18,29 | 17,71 | 18,29 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radimovice | Liberec | 17,35 | 18,34 | 18,34 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Stradouň | Ústí nad Orlicí | - | - | 18,43 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Krásná Ves B | Mladá Boleslav | 18,28 | 18,45 | 18,45 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Karlinky | Liberec | 18,40 | 18,51 | 18,51 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 18,60 | 18,35 | 18,60 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Radimovice | Liberec | 17,72 | 18,70 | 18,70 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Plačice | Hradec Králové | 18,37 | 18,79 | 18,79 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,99 | 18,98 | 18,99 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Třebnouševes | Jičín | 18,86 | 19,03 | 19,03 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Slepotice | Pardubice | - | - | 19,30 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 19,32 | 18,53 | 19,32 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 26.04.2025 09:47 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Redakce FireSport | 17 ** | 23 | 26.04.2025 09:48 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/05/02 | Smidary, I.kolo PKL | |
| 2026/05/02 | Smidary, VČHL Smidary | |
| 2025/05/03 | Smidary, PKL Smidary | |
| 2025/05/03 | Smidary, VČHL Smidary | |
| 2024/05/04 | Smidary, 1.kolo PKL - Smidary 2024 | |
| 2024/05/04 | Smidary, VČHL Smidary | |
| 2020/06/21 | Smidary, PKL Smidary | |
| 2019/09/22 | Smidary, IX.kolo LPO - Smidary | |
| 2019/05/04 | Smidary, PKL Smidary | |
| 2018/05/06 | Smidary, PKL Smidary | |
| 2017/07/16 | Smidary, PKL Smidary | |
| 2014/05/31 | Smidary, Pohár starostky obce + okrsková soutěž č. 19 | |
| 2013/09/14 | Smidary hřiště u školy, O pohár starostky obce Smidar | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















