| Liga: | Velká cena okresu Vyškov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 13. 05. 2012 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Vyškov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miroslav | Znojmo | 19,14 | 19,14 | 18,42 | |
| 2. | Hodějice | Vyškov | 19,47 | 19,44 | 19,47 | |
| 3. | Drnovice | Vyškov | 19,85 | 19,85 | 19,77 | |
| 4. | Radslavice | Vyškov | 23,51 | 23,51 | 21,23 | |
| 5. | Kobeřice u Brna | Vyškov | 23,66 | 20,80 | 23,66 | |
6. | Ivanovice na Hané D | Vyškov | 23,93 | 23,93 | 23,87 | |
| 7. | Habrovany | Vyškov | 24,90 | 22,34 | 24,90 | |
8. | Hodějice B | Vyškov | 29,04 | 24,97 | 29,04 | |
| 9. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 41,01 | 40,87 | 41,01 | |
10. | Luleč | Vyškov | NP | NP | NP | |
10. | Mělčany | Brno-venkov | NP | NP | NP | |
| 10. | Hlubočany | Vyškov | NP | NP | NP | |
| 10. | Dražovice | Vyškov | NP | NP | NP | |
| 10. | Drnovice B | Vyškov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mokrá A | Brno-venkov | 15,43 | 15,33 | 15,43 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hodějice | Vyškov | 15,45 | 15,37 | 15,45 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dětkovice | Vyškov | 15,64 | 15,33 | 15,64 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nesvačilka A | Brno-venkov | 15,57 | 15,82 | 15,82 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Habrovany | Vyškov | 15,63 | 15,84 | 15,84 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Radslavice | Vyškov | 15,57 | 15,92 | 15,92 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Grešlové Mýto | Znojmo | - | - | 15,94 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hostěrádky-Rešov A | Vyškov | 16,02 | 14,35 | 16,02 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Šaratice | Vyškov | 14,91 | 16,19 | 16,19 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pustiměř | Vyškov | - | - | 16,22 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kuřim B | Brno-venkov | 16,23 | 15,78 | 16,23 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Topolany A | Vyškov | 15,14 | 16,32 | 16,32 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hostěrádky-Rešov B | Vyškov | 16,35 | 16,32 | 16,35 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Šaratice A | Vyškov | - | - | 16,40 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lesná | Znojmo | 16,13 | 16,52 | 16,52 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Mokrá | Brno-venkov | 16,56 | 15,34 | 16,56 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vřesovice | Hodonín | - | - | 16,61 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Račice B | Vyškov | - | - | 16,78 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Šaratice | Vyškov | 16,79 | 16,46 | 16,79 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Podolí | Vsetín | 15,89 | 16,85 | 16,85 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hostěrádky-Rešov B | Vyškov | - | - | 16,85 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Topolany B | Vyškov | 16,86 | 16,60 | 16,86 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kuřim B | Brno-venkov | - | - | 17,01 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hostěrádky-Rešov A | Vyškov | 15,89 | 17,03 | 17,03 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kuřim B | Brno-venkov | 15,99 | 17,06 | 17,06 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Kuřim A | Brno-venkov | 16,61 | 17,11 | 17,11 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Tučapy B | Vyškov | - | - | 17,53 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Jezeřany-Maršovice | Znojmo | - | - | 17,54 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mělčany | Brno-venkov | 15,94 | 17,57 | 17,57 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Tvarožná | Brno-venkov | - | - | 17,57 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Silůvky | Brno-venkov | 16,84 | 16,86 | 16,86 | 2025/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Křenovice | Vyškov | 16,88 | 16,85 | 16,88 | 2025/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hodějice | Vyškov | 16,85 | 17,38 | 17,38 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Radslavice | Vyškov | 17,22 | 17,44 | 17,44 | 2025/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Křenovice | Vyškov | 17,53 | 17,45 | 17,53 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Topolany | Vyškov | 17,58 | 17,41 | 17,58 | 2025/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,32 | 17,60 | 17,60 | 2025/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hodějice | Vyškov | 17,77 | 17,42 | 17,77 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radslavice | Vyškov | 17,15 | 17,97 | 17,97 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hodějice | Vyškov | 17,97 | 17,69 | 17,97 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dětkovice | Vyškov | 18,13 | 18,11 | 18,13 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bratčice | Brno-venkov | 17,79 | 18,22 | 18,22 | 2025/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Silůvky | Brno-venkov | 18,22 | 18,49 | 18,49 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Topolany | Vyškov | 18,03 | 18,57 | 18,57 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hodějice | Vyškov | 17,82 | 18,60 | 18,60 | 2014/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 18,74 | 18,74 | 18,74 | 2025/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dražovice | Vyškov | 17,59 | 18,77 | 18,77 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Radslavice | Vyškov | 18,29 | 18,84 | 18,84 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Topolany | Vyškov | 18,05 | 18,93 | 18,93 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Miroslav | Znojmo | 19,14 | 18,42 | 19,14 | 2012/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 18,69 | 19,14 | 19,14 | 2013/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 18,69 | 19,14 | 19,14 | 2013/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Slušovice | Zlín | 17,82 | 19,27 | 19,27 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dražovice | Vyškov | 18,60 | 19,38 | 19,38 | 2013/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dražovice | Vyškov | 18,60 | 19,38 | 19,38 | 2013/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ivanovice na Hané B | Vyškov | 18,97 | 19,44 | 19,44 | 2013/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Ivanovice na Hané B | Vyškov | 18,97 | 19,44 | 19,44 | 2013/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hodějice | Vyškov | 19,44 | 19,47 | 19,47 | 2012/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hodějice | Vyškov | 19,49 | 19,08 | 19,49 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kuřim A | Brno-venkov | 19,54 | 19,33 | 19,54 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Křenovice | Vyškov | 15,85 | 16,29 | 16,29 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Milešovice | Vyškov | 19,55 | 18,99 | 19,55 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olšany | Vyškov | 21,95 | 21,54 | 21,95 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Drnovice | Vyškov | 21,77 | 31,16 | 31,16 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Topolany | Vyškov | 55,11 | 54,95 | 55,11 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















