| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/groups/128479737170587/ |
| Kdy: | 16. 08. 2014 21:00 |
| Kontakt: | David Fišer, Milan Kvoch |
| Telefon: | 723103162,603953552 |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | David Fišer |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Malá Skála A | Jablonec nad Nisou | 19,06 | 19,06 | 18,06 | |
| 2. | Košťálov | Semily | 20,82 | 20,61 | 20,82 | |
| 3. | Jeřmanice | Liberec | 20,96 | 20,96 | 20,57 | |
| 4. | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 22,67 | 18,10 | 22,67 | |
| 5. | Radimovice | Liberec | 23,05 | 23,05 | 22,30 | |
| 6. | Veselá | Semily | 38,87 | 38,87 | 20,37 | |
| 7. | Karlinky | Liberec | 44,80 | 46,03 | 44,80 | |
| 8. | Jeřmanice Dorostenky | Liberec | NP | 27,83 | 28,75 | |
| 8. | Záskalí Bezáskovice | Liberec | NP | NP | NP | |
| 8. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | NP | NP | NP |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 22,45 | 22,02 | 22,45 | |
| 2. | Hradčany | Liberec | 23,29 | 22,65 | 23,29 | |
| 3. | Sedlejovice | Liberec | 23,44 | 23,44 | 22,36 | |
| 4. | Jeřmanice | Liberec | 24,80 | 24,32 | 24,80 | |
| 5. | Záskalí Bezáskovice | Liberec | 25,08 | 25,08 | 23,86 | |
| 6. | Příšovice | Liberec | 25,12 | 24,93 | 25,12 | |
| 7. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 27,10 | 27,10 | 26,57 | |
| 8. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 27,33 | 26,26 | 27,33 | |
| 9. | Janův Důl | Liberec | 34,79 | 34,79 | 26,53 | |
| 10. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 35,25 | 30,10 | 35,25 | |
| 11. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 35,58 | 25,60 | 35,58 | |
| 12. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | 38,54 | 38,37 | 38,54 | |
| 13. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 43,78 | 40,12 | 43,78 | |
| 14. | Roztoky u Semil | Semily | NP | 27,50 | 27,72 | |
| 14. | Roudný | Jablonec nad Nisou | NP | 23,17 | 22,36 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 15,00 | 14,42 | 15,00 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Tatobity | Semily | 15,17 | 14,77 | 15,17 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 14,44 | 15,63 | 15,63 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Veselá | Semily | 15,87 | 15,25 | 15,87 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Košťálov | Semily | 16,00 | 15,40 | 16,00 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bukovina, Turnov | Semily | 16,02 | 15,65 | 16,02 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sloup | Praha-západ | 15,63 | 16,16 | 16,16 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,20 | 15,81 | 16,20 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sloup | Praha-západ | 15,78 | 16,28 | 16,28 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hradčany | Liberec | 16,48 | 15,39 | 16,48 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Lestkov | Semily | 15,56 | 16,52 | 16,52 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Jeřmanice | Liberec | 16,63 | 16,93 | 16,93 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 17,11 | 16,18 | 17,11 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 17,17 | 17,20 | 17,20 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 15,95 | 17,21 | 17,21 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vlastiboř | Jablonec nad Nisou | 17,28 | 16,63 | 17,28 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bukovina, Turnov | Semily | 16,88 | 17,47 | 17,47 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nová Ves nad Popelkou | Semily | 16,55 | 17,60 | 17,60 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Košťálov | Semily | 17,65 | 17,47 | 17,65 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Karlinky | Liberec | 17,25 | 17,86 | 17,86 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nová Ves | Liberec | 16,53 | 18,03 | 18,03 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 19,54 | 19,80 | 19,80 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lestkov | Semily | 18,40 | 21,00 | 21,00 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sedlejovice | Liberec | 21,93 | 19,24 | 21,93 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Horní Stakory | Mladá Boleslav | 20,04 | 22,46 | 22,46 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 16,39 | 22,53 | 22,53 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,47 | 22,65 | 22,65 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Veselá | Semily | 23,97 | 24,25 | 24,25 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 18,44 | 25,53 | 25,53 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 24,59 | 25,61 | 25,61 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,01 | 17,79 | 18,01 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Libuň | Jičín | 18,48 | 17,65 | 18,48 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Malá Skála A | Jablonec nad Nisou | 19,06 | 18,06 | 19,06 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Jeřmanice | Liberec | 18,31 | 19,73 | 19,73 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Malá Skála Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 20,35 | 17,65 | 20,35 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Košťálov | Semily | 20,61 | 20,82 | 20,82 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Jeřmanice | Liberec | 20,96 | 20,57 | 20,96 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Katusice | Mladá Boleslav | 21,89 | 21,64 | 21,89 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 20,20 | 22,27 | 22,27 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 18,10 | 22,67 | 22,67 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Radimovice | Liberec | 23,05 | 22,30 | 23,05 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Košťálov | Semily | 30,91 | 30,69 | 30,91 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Vlastiboř | Jablonec nad Nisou | 33,36 | 37,14 | 37,14 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Veselá | Semily | 38,87 | 20,37 | 38,87 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Karlinky | Liberec | 46,03 | 44,80 | 44,80 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jeřmanice Dorostenky | Liberec | 27,83 | 28,75 | NP | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Záskalí Bezáskovice | Liberec | NP | NP | NP | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Kropáč | 15 ** | 0 | 11.08.2014 07:27 | |
| Petr Skřivánek | 15 ** | 0 | 16.08.2014 09:30 | |
| Jan Zahradník | 15 ** | 0 | 16.08.2014 08:25 | |
| Redakce FireSport | 15 ** | 0 | 15.08.2014 20:46 | |
| Pepa Adam | 15 ** | 0 | 06.08.2014 20:20 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 0 | 15.08.2014 20:07 | |
| Veronika Kaprálková | 15 ** | 0 | 06.08.2014 23:30 | |
| Petr Augusta | 15 ** | 0 | 06.08.2014 22:50 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Veronika Kaprálková | 18 ** | 0 | 06.08.2014 23:31 | |
| Pepa Adam | 18 ** | 0 | 06.08.2014 20:21 | |
| Jan Zahradník | 18 ** | 0 | 16.08.2014 08:25 | |
| Petr Kropáč | 18 ** | 0 | 11.08.2014 07:27 | |
| Redakce FireSport | 18 ** | 0 | 15.08.2014 20:47 | |
| Petr Skřivánek | 18 ** | 0 | 16.08.2014 09:30 | |
| Michal Matějíček | 18 ** | 0 | 15.08.2014 20:07 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/08/17 | Roudný, Roudný | |
| 2018/08/18 | Roudný, FNC Roudný | |
| 2017/08/19 | Roudný, FNC Roudný | |
| 2016/08/13 | Roudný, 10. kolo Roudný | |
| 2015/08/15 | Roudný, O pohár Ivana Ivanova | |
| 2015/06/06 | Roudný, PKL Roudný | |
| 2015/04/25 | Hasičský areál Roudný, Fire training day | |
| 2014/08/16 | Roudný, O pohár Ivana Ivanova | |
| 2014/06/06 | Roudný, PKL Roudný | |
| 2013/08/17 | Roudný, Pohár Ivana Ivanova | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















