| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 07. 2018 10:00 |
| Kontakt: | Lukáš Mišelnický |
| Telefon: | 777 295 791 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Mishi |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice A | Kroměříž | 16,56 | 16,56 | 16,25 | |
| 2. | Dětkovice | Vyškov | 17,31 | 17,31 | 16,97 | |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,81 | 16,92 | 17,81 | |
| 4. | Pravčice B | Kroměříž | 17,99 | 17,46 | 17,99 | |
5. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 18,08 | 17,76 | 18,08 | |
| 6. | Nětčice | Kroměříž | 18,43 | 17,76 | 18,43 | |
| 7. | Rymice | Kroměříž | 18,49 | 18,49 | 18,19 | |
| 8. | Karolín | Kroměříž | 20,42 | 20,21 | 20,42 | |
| 9. | Hlinsko | Přerov | 22,92 | 22,92 | 22,58 | |
| 10. | Loukov | Kroměříž | 27,17 | 18,10 | 27,17 | |
| 11. | Radíkov | Přerov | 35,34 | 35,34 | 34,45 | |
| 12. | Špičky | Přerov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hrabůvka | Přerov | 16,62 | 16,55 | 16,62 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hrabůvka | Přerov | 16,62 | 16,55 | 16,62 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Plumlov | Prostějov | 16,07 | 16,64 | 16,64 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | Prostějov | 16,07 | 16,64 | 16,64 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,73 | 16,44 | 16,73 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,73 | 16,44 | 16,73 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Prchalov B | Nový Jičín | 15,86 | 16,76 | 16,76 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,82 | 16,34 | 16,82 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice | Kroměříž | 16,83 | 16,83 | 16,83 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,64 | 16,88 | 16,88 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Karolín | Kroměříž | 16,58 | 16,88 | 16,88 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,64 | 16,88 | 16,88 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Špičky | Přerov | 16,90 | 16,58 | 16,90 | 2018/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Špičky | Přerov | 16,90 | 16,58 | 16,90 | 2018/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Mladcová | Zlín | 16,60 | 16,91 | 16,91 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pravčice | Kroměříž | 16,47 | 16,91 | 16,91 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ratiboř | Vsetín | 16,91 | 16,94 | 16,94 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Petrovice | Třebíč | 16,89 | 16,97 | 16,97 | 2011/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,89 | 16,98 | 16,98 | 2011/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Úherce | Plzeň-sever | 16,99 | 16,52 | 16,99 | 2011/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čechtín | Třebíč | 17,00 | 16,99 | 17,00 | 2008/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Radíkov | Přerov | 16,52 | 17,05 | 17,05 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radíkov | Přerov | 16,52 | 17,05 | 17,05 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lukov | Zlín | 17,06 | 16,95 | 17,06 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nevcehle | Jihlava | 17,06 | 16,75 | 17,06 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Velká (Hranice III) | Přerov | 16,76 | 17,08 | 17,08 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vrbětice | Zlín | 16,82 | 17,09 | 17,09 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lestkov | Semily | 16,97 | 17,09 | 17,09 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,69 | 17,09 | 17,09 | 2023/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Babice | Vsetín | 16,39 | 17,10 | 17,10 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 16,91 | 24 | 20.07.2018 11:40 | |
| Zdeněk Juřík | 16,87 | 22 | 22.07.2018 09:14 | |
| Tomáš Bakalík | 16,16 | 0 | 22.07.2018 09:05 | |
| Michal Matějíček | 16,43 | 0 | 21.07.2018 13:35 | |
| Lukáš Žák | 16,55 | 0 | 16.07.2018 13:23 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 16,58 | 23 | 21.07.2018 13:36 | |
| Zdeněk Juřík | 16,66 | 15 | 22.07.2018 09:14 | |
| Lukáš Žák | 16,69 | 12 | 16.07.2018 13:23 | |
| Radek Staněk | 16,78 | 3 | 20.07.2018 11:40 | |
| Tomáš Bakalík | 16,02 | 0 | 22.07.2018 09:05 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,59 | https://youtu.be/0mbk06rtQtQ | Honza | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,71 | https://youtu.be/A_wVAAM40RY | SDH Mysločovice | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,92 | https://youtu.be/ytUHwjRrLSw | Ondřej Hlavinka | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,92 | https://youtu.be/el8KFbVxsOk | Ondřej Hlavinka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















