| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 06. 09. 2014 11:30 |
| Kontakt: | Jiří Možíš |
| Telefon: | 733 375 515 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Martin Ondra |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 17,91 | 17,91 | 17,30 | |
| 2. | Hlinsko | Přerov | 19,52 | 19,52 | 19,03 | |
| 3. | Nětčice B | Kroměříž | 19,74 | 19,74 | 18,44 | |
| 4. | Tečovice | Zlín | 19,81 | 19,34 | 19,81 | |
| 5. | Počenice | Kroměříž | 20,19 | 20,19 | 18,56 | |
| 6. | Rymice | Kroměříž | 20,33 | 20,33 | 18,53 | |
| 7. | Tučapy | Kroměříž | 20,41 | 19,78 | 20,41 | |
| 8. | Loukov | Kroměříž | 23,24 | 18,41 | 23,24 | |
| 9. | Zahnašovice | Kroměříž | 23,38 | 23,38 | 17,21 | |
| 10. | Rychlov | Kroměříž | 34,01 | 34,01 | 33,66 |
|
| 11. | Nětčice | Kroměříž | 34,56 | 34,56 | 20,66 | |
| 12. | Němčice | Kroměříž | 38,06 | 34,09 | 38,06 | |
| 13. | Bílany | Kroměříž | NP | NP | NP |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hrabůvka | Přerov | 16,62 | 16,55 | 16,62 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hrabůvka | Přerov | 16,62 | 16,55 | 16,62 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Plumlov | Prostějov | 16,07 | 16,64 | 16,64 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | Prostějov | 16,07 | 16,64 | 16,64 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,73 | 16,44 | 16,73 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,73 | 16,44 | 16,73 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Prchalov B | Nový Jičín | 15,86 | 16,76 | 16,76 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,82 | 16,34 | 16,82 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice | Kroměříž | 16,83 | 16,83 | 16,83 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Karolín | Kroměříž | 16,58 | 16,88 | 16,88 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,64 | 16,88 | 16,88 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,64 | 16,88 | 16,88 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Špičky | Přerov | 16,90 | 16,58 | 16,90 | 2018/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Špičky | Přerov | 16,90 | 16,58 | 16,90 | 2018/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Mladcová | Zlín | 16,60 | 16,91 | 16,91 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pravčice | Kroměříž | 16,47 | 16,91 | 16,91 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ratiboř | Vsetín | 16,91 | 16,94 | 16,94 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Petrovice | Třebíč | 16,89 | 16,97 | 16,97 | 2011/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,89 | 16,98 | 16,98 | 2011/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Úherce | Plzeň-sever | 16,99 | 16,52 | 16,99 | 2011/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čechtín | Třebíč | 17,00 | 16,99 | 17,00 | 2008/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Radíkov | Přerov | 16,52 | 17,05 | 17,05 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radíkov | Přerov | 16,52 | 17,05 | 17,05 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nevcehle | Jihlava | 17,06 | 16,75 | 17,06 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lukov | Zlín | 17,06 | 16,95 | 17,06 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Velká (Hranice III) | Přerov | 16,76 | 17,08 | 17,08 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,69 | 17,09 | 17,09 | 2023/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vrbětice | Zlín | 16,82 | 17,09 | 17,09 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lestkov | Semily | 16,97 | 17,09 | 17,09 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Babice | Vsetín | 16,39 | 17,10 | 17,10 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Redakce FireSport | 17 ** | 23 | 06.09.2014 07:37 | |
| Milan Kochaníček | 17 ** | 16 | 06.09.2014 07:27 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 14 | 04.09.2014 06:56 | |
| Tomáš Hráček | 17 ** | 13 | 05.09.2014 15:43 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 9 | 05.09.2014 11:33 | |
| Petr Miklík | 17 ** | 8 | 01.09.2014 08:15 | |
| Marek Zavřel | 17 ** | 6 | 01.09.2014 18:05 | |
| Barbora Bajerová | 17 ** | 5 | 01.09.2014 07:38 | |
| Petr Lajda | 17 ** | 2 | 06.09.2014 09:12 | |
| Lukáš Nosek | 16 ** | 0 | 05.09.2014 20:13 | |
| Tomáš Bakalík | 17 ** | 0 | 31.08.2014 19:53 | |
| Daniel Štěpánek | 17 ** | 0 | 28.08.2014 14:51 | |
| Daniel Peřina | 17 ** | 0 | 05.09.2014 17:27 | |
| mirrao | 17 ** | 0 | 06.09.2014 10:23 | |
| Martin Ondra | 17 ** | 0 | 29.08.2014 09:14 | |
| Pavel Lajda | 17 ** | 0 | 06.09.2014 08:35 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Daniel Štěpánek | 17 ** | 17 | 28.08.2014 14:52 | |
| Lukáš Nosek | 16 ** | 0 | 05.09.2014 20:13 | |
| Tomáš Bakalík | 16 ** | 0 | 31.08.2014 19:53 | |
| Marek Zavřel | 16 ** | 0 | 01.09.2014 18:06 | |
| Barbora Bajerová | 17 ** | 0 | 01.09.2014 07:39 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 05.09.2014 11:34 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 06.09.2014 07:37 | |
| Daniel Peřina | 17 ** | 0 | 25.08.2014 14:13 | |
| mirrao | 17 ** | 0 | 06.09.2014 10:23 | |
| Petr Lajda | 17 ** | 0 | 06.09.2014 09:15 | |
| Martin Ondra | 17 ** | 0 | 02.09.2014 10:24 | |
| Pavel Lajda | 17 ** | 0 | 06.09.2014 08:35 | |
| Petr Miklík | 17 ** | 0 | 01.09.2014 08:15 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 04.09.2014 06:57 | |
| Tomáš Hráček | 17 ** | 0 | 05.09.2014 15:44 | |
| Milan Kochaníček | 17 ** | 0 | 06.09.2014 07:28 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,02 | https://youtu.be/em_-8WK2Xuw | Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,16 | https://youtu.be/MzfeV4qdpaU | Petr Kropáč | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,44 | https://youtu.be/14A_yfctYTc | Tomáš Hráček | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | 34,01 | https://youtu.be/N6pcOP0_oAw | Tomanek Jara | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | 34,01 | https://youtu.be/2DjydIHwsJ8 | Tomanek Jara | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | NP | https://youtu.be/I8FBzhKu-lU | Svatopluk Minařík | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | NP | https://youtu.be/J3hIfDF49NI | Tomanek Jara | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10373808 Kód: a10373808 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10370329 Kód: a10370329 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10371445 Kód: a10371445 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10372689 Kód: a10372689 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















