| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 07. 09. 2013 12:00 |
| Kontakt: | Jiří Možíš |
| Telefon: | 733 375 515 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Martin Ondra |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 18,17 | 18,17 | 17,75 | |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,38 | 18,23 | 18,38 | |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 18,45 | 16,90 | 18,45 | |
| 4. | Loukov | Kroměříž | 19,45 | 19,45 | 18,94 | |
| 5. | Kunovice | Vsetín | 20,41 | 17,96 | 20,41 | |
| 6. | Rychlov | Kroměříž | 21,32 | 21,32 | 19,89 | |
| 7. | Rymice | Kroměříž | 21,67 | 21,67 | 21,12 | |
| 8. | Nětčice B | Kroměříž | 23,55 | 23,32 | 23,55 | |
| 9. | Bílany | Kroměříž | 23,82 | 23,82 | 19,38 | |
| 10. | Nětčice | Kroměříž | 24,49 | 21,64 | 24,49 | |
| 11. | Tučapy | Kroměříž | 32,86 | 27,88 | 32,86 | |
| 12. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 36,34 | 36,34 | 33,27 | |
| 13. | Hlinsko | Přerov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hrabůvka | Přerov | 16,62 | 16,55 | 16,62 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hrabůvka | Přerov | 16,62 | 16,55 | 16,62 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Plumlov | Prostějov | 16,07 | 16,64 | 16,64 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | Prostějov | 16,07 | 16,64 | 16,64 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,73 | 16,44 | 16,73 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,73 | 16,44 | 16,73 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Prchalov B | Nový Jičín | 15,86 | 16,76 | 16,76 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,82 | 16,34 | 16,82 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice | Kroměříž | 16,83 | 16,83 | 16,83 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,64 | 16,88 | 16,88 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Karolín | Kroměříž | 16,58 | 16,88 | 16,88 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,64 | 16,88 | 16,88 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Špičky | Přerov | 16,90 | 16,58 | 16,90 | 2018/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Špičky | Přerov | 16,90 | 16,58 | 16,90 | 2018/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Mladcová | Zlín | 16,60 | 16,91 | 16,91 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pravčice | Kroměříž | 16,47 | 16,91 | 16,91 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ratiboř | Vsetín | 16,91 | 16,94 | 16,94 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Petrovice | Třebíč | 16,89 | 16,97 | 16,97 | 2011/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,89 | 16,98 | 16,98 | 2011/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Úherce | Plzeň-sever | 16,99 | 16,52 | 16,99 | 2011/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čechtín | Třebíč | 17,00 | 16,99 | 17,00 | 2008/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Radíkov | Přerov | 16,52 | 17,05 | 17,05 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radíkov | Přerov | 16,52 | 17,05 | 17,05 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lukov | Zlín | 17,06 | 16,95 | 17,06 | 2019/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nevcehle | Jihlava | 17,06 | 16,75 | 17,06 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Velká (Hranice III) | Přerov | 16,76 | 17,08 | 17,08 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vrbětice | Zlín | 16,82 | 17,09 | 17,09 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lestkov | Semily | 16,97 | 17,09 | 17,09 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,69 | 17,09 | 17,09 | 2023/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Babice | Vsetín | 16,39 | 17,10 | 17,10 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Lajda | 17 ** | 18 | 05.09.2013 10:11 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 14 | 07.09.2013 10:09 | |
| Petr Miklík | 17 ** | 6 | 07.09.2013 10:23 | |
| Tomáš Hráček | 17 ** | 3 | 05.09.2013 11:51 | |
| mirrao | 16 ** | 0 | 07.09.2013 11:40 | |
| Martin Ondra | 16 ** | 0 | 03.09.2013 12:35 | |
| Milan Kochaniček | 17 ** | 0 | 07.09.2013 10:25 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 07.09.2013 07:06 | |
| Lukáš Výstup | 17 ** | 0 | 07.09.2013 08:03 | |
| Pavel Lajda | 17 ** | 0 | 04.09.2013 11:21 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 06.09.2013 17:29 | |
| Tomáš Láník | 17 ** | 0 | 02.09.2013 14:53 | |
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 0 | 06.09.2013 08:52 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17 ** | 0 | 07.09.2013 00:13 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 06.09.2013 14:09 | |
| Daniel Štěpánek | 17 ** | 0 | 03.09.2013 17:06 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 07.09.2013 06:37 | |
| Honza Bělík | 17 ** | 0 | 06.09.2013 17:23 | |
| Petr Beránek | 17 ** | 0 | 27.08.2013 08:25 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Beránek | 18 ** | 13 | 27.08.2013 08:25 | |
| Lukáš Výstup | 16 ** | 0 | 07.09.2013 08:07 | |
| Honza Bělík | 16 ** | 0 | 06.09.2013 17:23 | |
| Ivana Hynčicová | 16 ** | 0 | 06.09.2013 08:53 | |
| Jaroslav Vejtasa | 16 ** | 0 | 07.09.2013 00:13 | |
| Petr Kropáč | 16 ** | 0 | 07.09.2013 06:37 | |
| Josef Navrátil | 16 ** | 0 | 07.09.2013 10:11 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 07.09.2013 10:45 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 0 | 07.09.2013 07:06 | |
| Tomáš Láník | 17 ** | 0 | 02.09.2013 14:53 | |
| Milan Kochaniček | 17 ** | 0 | 07.09.2013 10:26 | |
| Petr Miklík | 17 ** | 0 | 05.09.2013 09:13 | |
| Petr Lajda | 17 ** | 0 | 05.09.2013 10:12 | |
| Martin Ondra | 17 ** | 0 | 03.09.2013 12:35 | |
| Tomáš Hráček | 17 ** | 0 | 05.09.2013 11:50 | |
| Pavel Lajda | 17 ** | 0 | 04.09.2013 11:21 | |
| Daniel Štěpánek | 17 ** | 0 | 03.09.2013 17:06 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 06.09.2013 14:09 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,35 | https://youtu.be/USu5nKnicb4 | Martin Láník | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,48 | https://youtu.be/5N0c32jiZ5Q | Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,02 | https://youtu.be/3POvDA30RCU | Pavel | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 22,04 | https://youtu.be/XPWeEKNxhP4 | Zdeněk Juřík | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 33,98 | https://youtu.be/CKDZzNr3RQo | Tomáš Hráček | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8737046 Kód: a8737046 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8737191 Kód: a8737191 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8739938 Kód: a8739938 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8756481 Kód: a8756481 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















