| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 21. 09. 2025 10:00 |
| Kontakt: | Radek Vytina |
| Telefon: | 776890480 |
| Okres: | Semily |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radimovice | Liberec | 16,62 | 16,62 | 16,49 | |
| 2. | Ploukonice | Semily | 16,70 | 16,42 | 16,70 | |
| 3. | Myštěves | Hradec Králové | 16,96 | 16,89 | 16,96 | |
| 4. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,02 | 17,02 | 16,96 | |
| 5. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,36 | 17,20 | 17,36 | |
| 6. | Jeřice | Jičín | 17,37 | 17,08 | 17,37 | |
| 6. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,37 | 16,99 | 17,37 | |
| 8. | Olešnice | Semily | 17,42 | 16,50 | 17,42 | |
| 9. | Dolní Pertoltice | Liberec | 17,53 | 17,53 | 17,50 | |
| 10. | Bukovno | Mladá Boleslav | 17,68 | 17,68 | 17,53 | |
| 11. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,16 | 18,16 | 17,76 | |
| 12. | Jeřmanice | Liberec | 18,61 | 17,96 | 18,61 | |
| 13. | Huť | Jablonec nad Nisou | 18,79 | 18,19 | 18,79 | |
| 14. | Katusice | Mladá Boleslav | 19,72 | 19,50 | 19,72 | |
| 15. | Sychrov | Mladá Boleslav | 19,83 | 19,51 | 19,83 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešnice | Semily | 13,75 | 13,56 | 13,75 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Rašín | Jičín | 13,61 | 13,78 | 13,78 | 2024/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Renmotor Jinolice | Jičín | 13,71 | 13,95 | 13,95 | 2015/09/26 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Rašín | Jičín | 14,09 | 14,06 | 14,09 | 2025/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Obrubce | Mladá Boleslav | 14,12 | 13,58 | 14,12 | 2024/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 14,21 | 14,01 | 14,21 | 2019/09/28 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Dubenec | Trutnov | 14,20 | 14,26 | 14,26 | 2021/09/26 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Myštěves | Hradec Králové | 14,05 | 14,28 | 14,28 | 2017/09/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Chyjice | Jičín | 13,98 | 14,31 | 14,31 | 2018/09/29 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Obrubce | Mladá Boleslav | 14,37 | 13,86 | 14,37 | 2025/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Chyjice | Jičín | 14,43 | 14,16 | 14,43 | 2021/09/26 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Březová | Liberec | 14,45 | 13,84 | 14,45 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Karlinky | Liberec | 14,45 | 14,50 | 14,50 | 2024/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 14,51 | 14,23 | 14,51 | 2022/09/17 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Chyjice | Jičín | 14,15 | 14,54 | 14,54 | 2022/09/17 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Sezemice | Mladá Boleslav | 14,51 | 14,55 | 14,55 | 2025/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Dubenec | Trutnov | 14,21 | 14,57 | 14,57 | 2022/09/17 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Olešnice | Semily | 14,57 | 14,01 | 14,57 | 2024/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Březová | Liberec | 14,45 | 14,59 | 14,59 | 2021/09/26 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Doubrava | Mladá Boleslav | 14,49 | 14,60 | 14,60 | 2025/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 14,62 | 14,33 | 14,62 | 2021/09/26 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Třebnouševes | Jičín | 14,35 | 14,62 | 14,62 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Dubenec | Trutnov | 14,60 | 14,68 | 14,68 | 2025/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Renmotor Jinolice | Jičín | 14,70 | 14,42 | 14,70 | 2017/09/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Smidary | Hradec Králové | 14,70 | 14,62 | 14,70 | 2017/09/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Ploukonice | Semily | 14,33 | 14,70 | 14,70 | 2025/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 14,25 | 14,73 | 14,73 | 2018/09/29 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Tatobity | Semily | 14,57 | 14,73 | 14,73 | 2019/09/28 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Myštěves | Hradec Králové | 14,76 | 14,71 | 14,76 | 2015/09/26 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Olešnice | Semily | 14,79 | 14,32 | 14,79 | 2019/09/28 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 15,44 | 15,83 | 15,83 | 2021/09/26 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,13 | 16,11 | 16,13 | 2024/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Olešnice | Semily | 16,01 | 16,28 | 16,28 | 2025/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Ploukonice | Semily | 16,03 | 16,42 | 16,42 | 2022/09/17 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Břehy | Mladá Boleslav | 16,68 | 16,52 | 16,68 | 2019/09/28 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Ploukonice | Semily | 16,93 | 16,73 | 16,93 | 2024/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Jeřmanice | Liberec | 16,67 | 17,08 | 17,08 | 2019/09/28 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,93 | 17,10 | 17,10 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Myštěves | Hradec Králové | 17,03 | 17,17 | 17,17 | 2015/09/26 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Košťálov B | Semily | 16,92 | 17,45 | 17,45 | 2016/09/24 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,48 | 17,18 | 17,48 | 2015/09/26 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,35 | 17,51 | 17,51 | 2021/09/26 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 16,71 | 17,52 | 17,52 | 2018/09/29 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,54 | 17,26 | 17,54 | 2019/09/28 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,64 | 16,60 | 17,64 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,71 | 17,41 | 17,71 | 2019/09/28 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Radimovice | Liberec | 17,74 | 17,44 | 17,74 | 2025/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,83 | 17,63 | 17,83 | 2017/09/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Košťálov B | Semily | 17,97 | 16,55 | 17,97 | 2017/09/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Bechov | Mladá Boleslav | 16,88 | 17,99 | 17,99 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Olešnice | Semily | 16,61 | 18,05 | 18,05 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Olešnice | Semily | 15,79 | 18,10 | 18,10 | 2024/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,82 | 18,16 | 18,16 | 2015/09/26 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,29 | 16,93 | 18,29 | 2021/09/26 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Olešnice | Semily | 17,73 | 18,29 | 18,29 | 2021/09/26 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Košťálov | Semily | 18,31 | 17,08 | 18,31 | 2022/09/17 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Slatiny | Jičín | 16,87 | 18,36 | 18,36 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,25 | 18,38 | 18,38 | 2025/09/21 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Košťálov | Semily | 16,56 | 18,39 | 18,39 | 2018/09/29 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,64 | 18,45 | 18,45 | 2021/09/26 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















