| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 18. 07. 2020 12:30 |
| Kontakt: | Martin Šípek |
| Telefon: | 728 901 386 |
| Okres: | Benešov |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Benešovská Liga |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dalovy | Benešov | 17,84 | 17,84 | 17,40 | |
| 2. | - Martomice | bez určení okresu | 18,00 | 16,93 | 18,00 | |
| 3. | Střezimíř | Benešov | 18,24 | 18,24 | 17,78 | |
| 4. | Radošovice | Benešov | 19,01 | 18,32 | 19,01 | |
| 5. | Šebířov | Tábor | 20,55 | 20,55 | 19,86 | |
| 6. | Daměnice | Benešov | 21,01 | 21,01 | 20,32 | |
| 7. | Čechtice | Benešov | 22,70 | 22,70 | 21,09 | |
| 8. | Malovice | Benešov | 23,48 | 17,92 | 23,48 | |
| 9. | Slapy | Praha-západ | 23,61 | 22,77 | 23,61 | |
| 10. | Chlum | Benešov | NP | 18,21 | 17,60 | |
| 10. | Choustník | Tábor | NP | NP | 21,22 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chlum | Benešov | 16,72 | 16,91 | 16,91 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Tomice Martomice | Benešov | 16,27 | 17,14 | 17,14 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Malovice | Benešov | 17,35 | 17,36 | 17,36 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chlum | Benešov | 17,04 | 17,69 | 17,69 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chářovice | Benešov | 17,77 | 17,47 | 17,77 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | - Martomice | bez určení okresu | 16,96 | 17,82 | 17,82 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Dalovy | Benešov | 17,84 | 17,40 | 17,84 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | - Martomice | bez určení okresu | 16,93 | 18,00 | 18,00 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Lužná | Rakovník | 18,11 | 17,11 | 18,11 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Střezimíř | Benešov | 18,24 | 17,78 | 18,24 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Radošovice | Benešov | 18,32 | 19,01 | 19,01 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dalovy | Benešov | 19,19 | 17,81 | 19,19 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Makov | Tábor | 19,59 | 18,49 | 19,59 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ratměřice | Benešov | 18,14 | 19,65 | 19,65 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chářovice | Benešov | 18,61 | 20,08 | 20,08 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Šebířov | Tábor | 20,55 | 19,86 | 20,55 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Daměnice | Benešov | 18,52 | 20,77 | 20,77 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Daměnice | Benešov | 21,01 | 20,32 | 21,01 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 21,16 | 18,89 | 21,16 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Šebířov | Tábor | 21,81 | 22,08 | 22,08 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Malovice | Benešov | 22,23 | 18,04 | 22,23 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Čechtice | Benešov | 22,70 | 21,09 | 22,70 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Malovice | Benešov | 17,92 | 23,48 | 23,48 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Slapy | Praha-západ | 22,77 | 23,61 | 23,61 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Radošovice | Benešov | 24,77 | 23,91 | 24,77 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zdislavice | Benešov | 17,30 | 29,14 | 29,14 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Radošovice | Benešov | 35,73 | 35,79 | 35,79 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dalovy | Benešov | 33,70 | 35,82 | 35,82 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chlum | Benešov | 18,21 | 17,60 | NP | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Šebířov | Tábor | 28,40 | NP | NP | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2023/06/25 | Olbramovice, 2. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice | |
| 2022/07/02 | Olbramovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice | |
| 2020/07/18 | Olbramovice, BNL Tomice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















