| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 18. 07. 2020 12:30 |
| Kontakt: | Martin Šípek |
| Telefon: | 728 901 386 |
| Okres: | Benešov |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Benešovská Liga |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dalovy | Benešov | 17,84 | 17,84 | 17,40 | |
| 2. | - Martomice | bez určení okresu | 18,00 | 16,93 | 18,00 | |
| 3. | Střezimíř | Benešov | 18,24 | 18,24 | 17,78 | |
| 4. | Radošovice | Benešov | 19,01 | 18,32 | 19,01 | |
| 5. | Šebířov | Tábor | 20,55 | 20,55 | 19,86 | |
| 6. | Daměnice | Benešov | 21,01 | 21,01 | 20,32 | |
| 7. | Čechtice | Benešov | 22,70 | 22,70 | 21,09 | |
| 8. | Malovice | Benešov | 23,48 | 17,92 | 23,48 | |
| 9. | Slapy | Praha-západ | 23,61 | 22,77 | 23,61 | |
| 10. | Chlum | Benešov | NP | 18,21 | 17,60 | |
| 10. | Choustník | Tábor | NP | NP | 21,22 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chářovice Špona | Benešov | 16,66 | 16,91 | 16,91 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zdislavice | Benešov | 16,98 | 16,91 | 16,98 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Krotějov Sport | Tábor | 17,14 | 16,77 | 17,14 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nalžovice | Příbram | 17,19 | 16,47 | 17,19 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,63 | 17,25 | 17,25 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sloup A | Praha-západ | 17,31 | 17,06 | 17,31 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zdislavice | Benešov | 17,26 | 17,43 | 17,43 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,90 | 17,70 | 17,70 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Daměnice | Benešov | 17,77 | 16,80 | 17,77 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Tomice | Benešov | 17,87 | 16,93 | 17,87 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Drahňovice | Benešov | 17,89 | 16,62 | 17,89 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Makov | Tábor | 17,42 | 17,97 | 17,97 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jaronice | České Budějovice | 17,96 | 17,99 | 17,99 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | - Křížkový Újezdec | bez určení okresu | 17,64 | 18,00 | 18,00 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Daměnice | Benešov | 17,56 | 18,02 | 18,02 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Malovice | Benešov | 18,04 | 17,50 | 18,04 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Makov | Tábor | 18,08 | 17,85 | 18,08 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Daměnice | Benešov | 18,11 | 17,46 | 18,11 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ctiboř | Benešov | 18,12 | 17,80 | 18,12 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sedlčany | Příbram | 18,12 | 17,46 | 18,12 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Malovice | Benešov | 18,14 | 18,04 | 18,14 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Tomice | Benešov | 18,15 | 17,97 | 18,15 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zdislavice | Benešov | 17,14 | 18,28 | 18,28 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 17,57 | 18,32 | 18,32 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Skrýchov u Malšic | Tábor | 18,35 | 17,48 | 18,35 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ctiboř | Benešov | 18,19 | 18,42 | 18,42 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nalžovice | Příbram | 18,55 | 18,41 | 18,55 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Svaté Pole | Příbram | 18,55 | 19,00 | 19,00 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 18,00 | 19,12 | 19,12 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Makov | Tábor | 18,45 | 19,26 | 19,26 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2023/06/25 | Olbramovice, 2. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice | |
| 2022/07/02 | Olbramovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice | |
| 2020/07/18 | Olbramovice, BNL Tomice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















