Miřetice 2026 (Benešov)
4. kolo BNL a THL Miřetice
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 07. 2026 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Benešov |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Ondřej Adamec |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Makov | Tábor | 16,66 | 16,66 | 16,10 | 0,56 |
|
![]() | 1. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 16,66 | 16,66 | 16,15 | 0,51 |
|
![]() | 3. | Drahňovice | Benešov | 16,91 | 16,34 | 16,91 | 0,57 |
|
![]() | 4. | Malovice | Benešov | 16,93 | 16,79 | 16,93 | 0,14 |
|
![]() | 5. | Řepeč | Tábor | 16,98 | 16,98 | 16,91 | 0,07 |
|
![]() | 6. | Daměnice | Benešov | 17,15 | 17,15 | 16,37 | 0,78 |
|
![]() | 7. | Žernovice | Prachatice | 17,17 | 16,53 | 17,17 | 0,64 |
|
![]() | 8. | Zdislavice | Benešov | 17,28 | 16,71 | 17,28 | 0,57 |
|
![]() | 9. | Skrýchov u Malšic | Tábor | 17,47 | 17,40 | 17,47 | 0,07 |
|
![]() | 10. | Radošovice | Benešov | 17,48 | 17,48 | 17,20 | 0,28 |
|
![]() | 11. | Tomice | Benešov | 17,64 | 17,64 | 17,38 | 0,26 |
|
![]() | 12. | Božejovice | Tábor | 17,86 | 17,86 | 17,62 | 0,24 |
|
![]() | 13. | Zaječov | Beroun | 18,11 | 17,31 | 18,11 | 0,80 |
|
![]() | 14. | Velká Chyška | Pelhřimov | 19,89 | 19,89 | 19,39 | 0,50 |
|
![]() | 15. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 19,94 | 19,74 | 19,94 | 0,20 |
|
![]() | 16. | Dalovy A | Benešov | 24,85 | 24,85 | 24,44 | 0,41 |
|
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Zdislavice | Benešov | 16,85 | 16,85 | 16,49 | 0,36 |
|
![]() | 2. | Tomice | Benešov | 17,07 | 17,07 | 16,28 | 0,79 |
|
![]() | 3. | Dalovy | Benešov | 17,74 | 17,66 | 17,74 | 0,08 |
|
![]() | 4. | Šebířov | Tábor | 18,73 | 17,08 | 18,73 | 1,65 |
|
![]() | 5. | Malovice | Benešov | 18,76 | 18,10 | 18,76 | 0,66 |
|
![]() | 6. | Ratměřice | Benešov | 19,54 | 19,54 | 18,99 | 0,55 |
|
![]() | 7. | Radošovice B | Benešov | 19,59 | 18,72 | 19,59 | 0,87 |
|
![]() | 8. | Velká Chyška | Pelhřimov | 19,62 | 18,49 | 19,62 | 1,13 |
|
![]() | 9. | Ctiboř | Benešov | 29,33 | 29,33 | 20,31 | 9,02 |
|
![]() | 10. | Chářovice Šponky | Benešov | 31,33 | 30,67 | 31,33 | 0,66 |
|
![]() | 11. | Radošovice | Benešov | NP | 31,27 | 30,85 | 0,42 |
|
Děti-starší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Horní Střítež | Tábor | 18,62 | 18,62 | 18,54 | 0,08 |
|
![]() | 2. | Hulice B | Benešov | 21,67 | 21,34 | 21,67 | 0,33 |
|
![]() | 3. | Keblov | Benešov | 21,71 | 21,22 | 21,71 | 0,49 |
|
![]() | 4. | Malovice | Benešov | 21,89 | 20,03 | 21,89 | 1,86 |
|
![]() | 5. | Vlašim | Benešov | 23,64 | 23,64 | 23,07 | 0,57 |
|
![]() | 6. | Ctiboř | Benešov | 26,46 | 26,46 | 20,20 | 6,26 |
|
![]() | 7. | Hulice A | Benešov | 27,97 | 27,92 | 27,97 | 0,05 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 16,28 | 16,03 | 16,28 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Drahňovice | Benešov | 16,34 | 16,13 | 16,34 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Drahňovice | Benešov | 16,34 | 16,13 | 16,34 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krotějov Sport | Tábor | 16,22 | 16,40 | 16,40 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,46 | 16,36 | 16,46 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chářovice Špona | Benešov | 16,49 | 16,46 | 16,49 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Čikov | Třebíč | 16,36 | 16,49 | 16,49 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Drahňovice | Benešov | 16,64 | 16,23 | 16,64 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 16,66 | 16,15 | 16,66 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Makov | Tábor | 16,66 | 16,10 | 16,66 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Velký Ořechov | Zlín | 16,42 | 16,72 | 16,72 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Čechtín | Třebíč | 16,51 | 16,72 | 16,72 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,79 | 16,73 | 16,79 | 2023/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,80 | 16,55 | 16,80 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Prchalov | Nový Jičín | 16,80 | 16,23 | 16,80 | 2023/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Drahňovice | Benešov | 16,11 | 16,85 | 16,85 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Petrovice | Třebíč | 16,86 | 16,63 | 16,86 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Olešnice | Semily | 16,86 | 16,84 | 16,86 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Tomice | Benešov | 16,77 | 16,88 | 16,88 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Olešnice X | Olomouc | 16,85 | 16,89 | 16,89 | 2023/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sedlčany | Příbram | 16,89 | 16,86 | 16,89 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Olešnice | Olomouc | 16,85 | 16,89 | 16,89 | 2023/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Drahňovice | Benešov | 16,34 | 16,91 | 16,91 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,50 | 16,92 | 16,92 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,50 | 16,92 | 16,92 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ctiboř | Benešov | 16,70 | 16,92 | 16,92 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chářovice Špona | Benešov | 16,93 | 16,84 | 16,93 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Malovice | Benešov | 16,79 | 16,93 | 16,93 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Malovice | Benešov | 16,86 | 16,95 | 16,95 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Daměnice | Benešov | 16,96 | 16,74 | 16,96 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020













