| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 10. 08. 2024 10:00 |
| Kontakt: | Radek Havelka |
| Telefon: | 723 191 865 |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Radek Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,84 | 16,84 | 16,73 | |
| 2. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 16,92 | 16,92 | 16,58 | |
| 3. | Myštěves | Hradec Králové | 17,47 | 17,47 | 17,44 | |
| 4. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,51 | 16,55 | 17,51 | |
| 5. | Olešnice | Semily | 17,67 | 16,66 | 17,67 | |
| 6. | Břehy | Mladá Boleslav | 17,80 | 17,01 | 17,80 | |
| 7. | Jeřice | Jičín | 17,97 | 17,97 | 16,56 | |
| 8. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,25 | 18,25 | 16,95 | |
| 9. | Slatiny | Jičín | 18,30 | 18,30 | 17,39 | |
| 10. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,35 | 17,85 | 18,35 | |
| 11. | Ploukonice | Semily | 18,38 | 18,38 | 18,28 | |
| 12. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,52 | 17,26 | 18,52 | |
| 13. | Kosmonosy B | Mladá Boleslav | 19,50 | 18,66 | 19,50 | |
| 14. | Bukovno | Mladá Boleslav | 19,61 | 17,58 | 19,61 | |
| 15. | Radimovice | Liberec | 24,68 | 24,68 | 17,94 | |
| 16. | Huť | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 15,66 | 15,95 | 15,95 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | Semily | 15,95 | 16,12 | 16,12 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Košťálov | Semily | 16,28 | 15,72 | 16,28 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Košťálov | Semily | 16,52 | 16,26 | 16,52 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,84 | 16,73 | 16,84 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 16,87 | 16,46 | 16,87 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 16,92 | 16,58 | 16,92 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Myštěves | Hradec Králové | 16,73 | 16,98 | 16,98 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 16,98 | 16,86 | 16,98 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ploukonice | Semily | 17,00 | 16,33 | 17,00 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,02 | 17,08 | 17,08 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ploukonice | Semily | 17,10 | 17,13 | 17,13 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,23 | 17,05 | 17,23 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Olešnice | Semily | 17,30 | 17,02 | 17,30 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 16,26 | 17,32 | 17,32 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,87 | 17,32 | 17,32 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Myštěves | Hradec Králové | 17,32 | 16,46 | 17,32 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Myštěves | Hradec Králové | 17,47 | 17,44 | 17,47 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,08 | 17,49 | 17,49 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Olešnice | Semily | 16,88 | 17,49 | 17,49 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sychrov | Mladá Boleslav | 16,55 | 17,51 | 17,51 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 16,80 | 17,59 | 17,59 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,59 | 16,39 | 17,59 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bechov | Mladá Boleslav | 17,57 | 17,62 | 17,62 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olešnice | Semily | 16,66 | 17,67 | 17,67 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Břehy | Mladá Boleslav | 17,01 | 17,80 | 17,80 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 17,14 | 17,81 | 17,81 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 17,61 | 17,82 | 17,82 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 17,90 | 17,72 | 17,90 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jeřmanice | Liberec | 17,74 | 17,90 | 17,90 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/15 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2025/08/09 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2023/08/12 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2022/08/13 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2021/09/18 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2021/07/10 | Malá Skála - Zrušeno !!!, O pohár starosty SDH | |
| 2020/09/19 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2019/09/22 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















