Malá Skála 2026 (Jablonec nad Nisou)
Maloskalský pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 15. 08. 2026 10:00 |
| Kontakt: | Radek Havelka |
| Telefon: | 723 191 865 |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,14 | 17,14 | 16,15 | 0,99 |
|
![]() | 2. | Olešnice | Semily | 17,28 | 16,15 | 17,28 | 1,13 | |
![]() | 3. | Myštěves | Hradec Králové | 17,46 | 17,46 | 16,41 | 1,05 |
|
![]() | 4. | Krásná Ves B | Mladá Boleslav | 17,95 | 17,77 | 17,95 | 0,18 | |
![]() | 5. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 18,08 | 17,29 | 18,08 | 0,79 |
|
![]() | 6. | Radimovice | Liberec | 18,25 | 18,25 | 17,16 | 1,09 |
|
![]() | 7. | Jeřice | Jičín | 18,48 | 17,03 | 18,48 | 1,45 |
|
![]() | 8. | Huť | Jablonec nad Nisou | 18,64 | 17,93 | 18,64 | 0,71 |
|
![]() | 9. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,86 | 18,86 | 18,40 | 0,46 |
|
![]() | 10. | Bukovno | Mladá Boleslav | 18,96 | 18,96 | 18,92 | 0,04 |
|
![]() | 11. | Sychrov | Mladá Boleslav | 19,21 | 19,21 | 16,79 | 2,42 |
|
![]() | 12. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,38 | 17,72 | 19,38 | 1,66 |
|
![]() | 13. | Bechov Random | Mladá Boleslav | 19,90 | 19,90 | 19,42 | 0,48 |
|
![]() | 14. | Košťálov | Semily | 20,83 | 15,75 | 20,83 | 5,08 |
|
![]() | 15. | Ploukonice | Semily | NP | NP | NP | - |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 15,66 | 15,95 | 15,95 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | Semily | 15,95 | 16,12 | 16,12 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Košťálov | Semily | 16,28 | 15,72 | 16,28 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Košťálov | Semily | 16,52 | 16,26 | 16,52 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,84 | 16,73 | 16,84 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 16,87 | 16,46 | 16,87 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 16,92 | 16,58 | 16,92 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Myštěves | Hradec Králové | 16,73 | 16,98 | 16,98 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 16,98 | 16,86 | 16,98 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ploukonice | Semily | 17,00 | 16,33 | 17,00 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,02 | 17,08 | 17,08 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ploukonice | Semily | 17,10 | 17,13 | 17,13 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,14 | 16,15 | 17,14 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,23 | 17,05 | 17,23 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Olešnice | Semily | 16,15 | 17,28 | 17,28 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešnice | Semily | 17,30 | 17,02 | 17,30 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 16,26 | 17,32 | 17,32 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,87 | 17,32 | 17,32 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Myštěves | Hradec Králové | 17,32 | 16,46 | 17,32 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Myštěves | Hradec Králové | 17,46 | 16,41 | 17,46 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Myštěves | Hradec Králové | 17,47 | 17,44 | 17,47 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,08 | 17,49 | 17,49 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Olešnice | Semily | 16,88 | 17,49 | 17,49 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sychrov | Mladá Boleslav | 16,55 | 17,51 | 17,51 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 16,80 | 17,59 | 17,59 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,59 | 16,39 | 17,59 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bechov | Mladá Boleslav | 17,57 | 17,62 | 17,62 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Olešnice | Semily | 16,66 | 17,67 | 17,67 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Břehy | Mladá Boleslav | 17,01 | 17,80 | 17,80 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 17,14 | 17,81 | 17,81 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020













