| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhlitencice.cz/ |
| Kdy: | 29. 07. 2018 11:00 |
| Kontakt: | Miroslav Ovečka |
| Telefon: | 739 487 647 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | mirrao |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice A | Kroměříž | 17,10 | 16,12 | 17,10 | |
| 2. | Nětčice | Kroměříž | 17,20 | 16,95 | 17,20 | |
| 3. | Dětkovice | Vyškov | 17,23 | 17,23 | 16,86 | |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,50 | 17,26 | 17,50 | |
| 5. | Rymice | Kroměříž | 17,65 | 17,42 | 17,65 | |
| 6. | Radíkov | Přerov | 18,28 | 18,28 | 17,81 | |
| 7. | Špičky | Přerov | 18,94 | 18,94 | 18,59 | |
| 8. | Karolín | Kroměříž | 19,40 | 19,27 | 19,40 | |
| 9. | Pravčice B | Kroměříž | 19,47 | 16,99 | 19,47 | |
| 10. | Litenčice | Kroměříž | 21,34 | 21,34 | 21,10 | |
| 11. | Kostelany | Kroměříž | 25,40 | 25,40 | 24,54 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Luboměř | Nový Jičín | 14,65 | 15,35 | 15,35 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Karolín | Kroměříž | 14,64 | 15,56 | 15,56 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Křenovice | Přerov | 15,64 | 15,45 | 15,64 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hoštice | Kroměříž | 15,67 | 15,63 | 15,67 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,71 | 15,42 | 15,71 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hoštice | Kroměříž | 15,99 | 16,01 | 16,01 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chvalnov | Kroměříž | 15,90 | 16,05 | 16,05 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Karolín | Kroměříž | 15,92 | 16,19 | 16,19 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hrabůvka | Přerov | 16,13 | 16,28 | 16,28 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Křenovice | Přerov | 16,26 | 16,39 | 16,39 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dětkovice | Vyškov | 16,56 | 16,40 | 16,56 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nová Dědina | Kroměříž | 16,63 | 16,17 | 16,63 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Křenovice | Přerov | 16,67 | 16,31 | 16,67 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Chvalnov | Kroměříž | 16,36 | 16,70 | 16,70 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Kostelany | Kroměříž | 16,40 | 16,73 | 16,73 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Myslejovice B | Prostějov | 16,73 | 15,74 | 16,73 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nedašov | Zlín | 16,95 | 16,86 | 16,95 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chropyně | Kroměříž | 16,81 | 17,05 | 17,05 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kostelany | Kroměříž | 17,07 | 16,45 | 17,07 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Zborovice | Kroměříž | 16,87 | 17,23 | 17,23 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Želeč | Prostějov | 17,01 | 17,31 | 17,31 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Roštění | Kroměříž | 17,40 | 16,80 | 17,40 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Medlov A | Kroměříž | 17,54 | 17,51 | 17,54 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Roštění | Kroměříž | 17,38 | 17,57 | 17,57 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dětkovice | Vyškov | 16,41 | 17,59 | 17,59 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Morkovice | Kroměříž | 17,89 | 16,77 | 17,89 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Litenčice B | Kroměříž | 16,93 | 17,92 | 17,92 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Myslejovice TOP | Prostějov | 15,48 | 18,15 | 18,15 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hoštice | Kroměříž | 18,26 | 18,12 | 18,26 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kokory | Přerov | 15,97 | 18,37 | 18,37 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,06 | 16,10 | 16,10 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pravčice A | Kroměříž | 16,45 | 16,31 | 16,45 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,00 | 17,08 | 17,08 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pravčice A | Kroměříž | 16,12 | 17,10 | 17,10 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hodějice | Vyškov | 17,08 | 17,19 | 17,19 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nětčice | Kroměříž | 16,95 | 17,20 | 17,20 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Dětkovice | Vyškov | 16,98 | 17,20 | 17,20 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dětkovice | Vyškov | 17,23 | 16,86 | 17,23 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Rychlov | Kroměříž | 16,77 | 17,29 | 17,29 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bílany | Kroměříž | 17,10 | 17,35 | 17,35 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Rymice | Kroměříž | 16,84 | 17,40 | 17,40 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,26 | 17,50 | 17,50 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Špičky | Přerov | 17,62 | 17,22 | 17,62 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hlinsko | Přerov | 17,64 | 17,58 | 17,64 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Rymice | Kroměříž | 17,42 | 17,65 | 17,65 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dětkovice | Vyškov | 17,71 | 17,37 | 17,71 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dětkovice | Vyškov | 17,79 | 16,94 | 17,79 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Litenčice | Kroměříž | 17,62 | 17,82 | 17,82 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Dub nad Moravou | Olomouc | 17,92 | 17,38 | 17,92 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Rymice | Kroměříž | 17,99 | 17,18 | 17,99 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Radíkov | Přerov | 17,12 | 18,07 | 18,07 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hlinsko | Přerov | 17,12 | 18,18 | 18,18 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radíkov | Přerov | 18,28 | 17,81 | 18,28 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nětčice | Kroměříž | 17,40 | 18,69 | 18,69 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,71 | 18,33 | 18,71 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Tučapy | Kroměříž | 18,78 | 17,57 | 18,78 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Roštění | Kroměříž | 17,92 | 18,81 | 18,81 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Morkovice | Kroměříž | 18,68 | 18,82 | 18,82 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Špičky | Přerov | 18,94 | 18,59 | 18,94 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Morkovice | Kroměříž | 18,95 | 18,59 | 18,95 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Žák | 16,72 | 6 | 22.07.2018 19:26 | |
| Radek Staněk | 16,80 | 0 | 26.07.2018 10:44 | |
| Zdeněk Juřík | 16,81 | 0 | 29.07.2018 09:23 | |
| Michal Matějíček | 16,87 | 0 | 28.07.2018 15:31 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 17,11 | 24 | 28.07.2018 15:32 | |
| Zdeněk Juřík | 16,49 | 0 | 29.07.2018 09:24 | |
| Radek Staněk | 16,60 | 0 | 26.07.2018 10:44 | |
| Lukáš Žák | 16,72 | 0 | 22.07.2018 19:26 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,51 | https://youtu.be/cq8VAFGIdjA | Honza | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,28 | https://youtu.be/3asIb9pGEvQ | SDH Mysločovice | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















