| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhlitencice.cz/ |
| Kdy: | 17. 06. 2017 13:00 |
| Kontakt: | Miroslav Ovečka |
| Telefon: | 739 487 647 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Mishi |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice A | Kroměříž | 16,45 | 16,45 | 16,31 | |
2. | Hodějice | Vyškov | 17,19 | 17,08 | 17,19 | |
3. | Dětkovice | Vyškov | 17,79 | 17,79 | 16,94 | |
| 4. | Rymice | Kroměříž | 17,99 | 17,99 | 17,18 | |
| 5. | Radíkov | Přerov | 18,07 | 17,12 | 18,07 | |
| 6. | Hlinsko | Přerov | 18,18 | 17,12 | 18,18 | |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 19,32 | 19,32 | 17,30 | |
| 8. | Pravčice B | Kroměříž | 19,58 | 19,58 | 18,23 | |
| 9. | Nětčice | Kroměříž | 21,19 | 20,56 | 21,19 | |
| 10. | Loukov | Kroměříž | NP | 32,42 | 32,75 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 16,47 | 16,53 | 16,53 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,76 | 17,00 | 17,00 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 16,68 | 17,10 | 17,10 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,17 | 16,82 | 17,17 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Prchalov | Nový Jičín | 17,21 | 27,15 | 17,21 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Špičky | Přerov | 17,22 | 17,02 | 17,22 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Radíkov | Přerov | 17,23 | 17,10 | 17,23 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mladcová | Zlín | 17,50 | 17,27 | 17,50 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hrabůvka | Přerov | 17,51 | 17,10 | 17,51 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pravčice | Kroměříž | 17,17 | 17,58 | 17,58 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mladcová | Zlín | 17,33 | 17,63 | 17,63 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,46 | 17,70 | 17,70 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,64 | 17,85 | 17,85 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Křenovice | Přerov | 17,82 | 17,85 | 17,85 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ludslavice | Kroměříž | 17,09 | 17,99 | 17,99 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Ludslavice | Kroměříž | 17,68 | 18,02 | 18,02 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 17,85 | 18,03 | 18,03 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Křenovice | Přerov | 17,96 | 18,03 | 18,03 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 18,06 | 17,30 | 18,06 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Špičky | Přerov | 18,23 | 18,12 | 18,23 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dětkovice | Vyškov | 18,35 | 18,18 | 18,35 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Radkova Lhota | Přerov | 18,37 | 17,85 | 18,37 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nová Dědina A | Kroměříž | 18,41 | 17,75 | 18,41 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Ludslavice | Kroměříž | 18,47 | 18,01 | 18,47 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hlinsko | Přerov | 18,44 | 18,53 | 18,53 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Litenčice | Kroměříž | 18,57 | 17,97 | 18,57 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 18,61 | 17,65 | 18,61 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mistřice | Uherské Hradiště | 18,12 | 18,63 | 18,63 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kostelany | Kroměříž | 18,41 | 18,70 | 18,70 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hoštice | Kroměříž | 18,37 | 18,72 | 18,72 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Juřík | 17 ** | 4 | 17.06.2017 12:20 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,85 | https://youtu.be/vs1dT7daDcQ | Admin Přerovská liga PÚ | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,85 | https://youtu.be/FKZg3X4mZcI | Petr Kropáč | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a14169577 Kód: a14169577 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















