| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhlitencice.cz/ |
| Kdy: | 18. 06. 2016 11:00 |
| Kontakt: | Miroslav Ovečka |
| Telefon: | 739 487 647 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | mirrao |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,10 | 16,06 | 16,10 | |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,08 | 17,00 | 17,08 | |
3. | Dětkovice | Vyškov | 17,20 | 16,98 | 17,20 |
|
| 4. | Rychlov | Kroměříž | 17,29 | 16,77 | 17,29 | |
| 5. | Bílany | Kroměříž | 17,35 | 17,10 | 17,35 | |
| 6. | Rymice | Kroměříž | 17,40 | 16,84 | 17,40 | |
| 7. | Špičky | Přerov | 17,62 | 17,62 | 17,22 | |
| 8. | Hlinsko | Přerov | 17,64 | 17,64 | 17,58 | |
| 9. | Nětčice | Kroměříž | 18,69 | 17,40 | 18,69 | |
| 10. | Tučapy | Kroměříž | 18,78 | 18,78 | 17,57 | |
| 11. | Morkovice | Kroměříž | 18,82 | 18,68 | 18,82 | |
| 12. | Loukov | Kroměříž | 20,10 | 19,72 | 20,10 | |
| 13. | Machová | Zlín | 20,55 | 20,00 | 20,55 |
|
| 14. | Počenice | Kroměříž | 20,97 | 20,97 | 20,85 | |
| 15. | Litenčice | Kroměříž | 29,54 | 29,54 | 23,27 | |
| 16. | Pravčice | Kroměříž | 31,95 | 18,23 | 31,95 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Luboměř | Nový Jičín | 14,65 | 15,35 | 15,35 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Karolín | Kroměříž | 14,64 | 15,56 | 15,56 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Křenovice | Přerov | 15,64 | 15,45 | 15,64 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hoštice | Kroměříž | 15,67 | 15,63 | 15,67 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,71 | 15,42 | 15,71 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hoštice | Kroměříž | 15,99 | 16,01 | 16,01 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chvalnov | Kroměříž | 15,90 | 16,05 | 16,05 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Karolín | Kroměříž | 15,92 | 16,19 | 16,19 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hrabůvka | Přerov | 16,13 | 16,28 | 16,28 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Křenovice | Přerov | 16,26 | 16,39 | 16,39 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dětkovice | Vyškov | 16,56 | 16,40 | 16,56 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nová Dědina | Kroměříž | 16,63 | 16,17 | 16,63 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Křenovice | Přerov | 16,67 | 16,31 | 16,67 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Chvalnov | Kroměříž | 16,36 | 16,70 | 16,70 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Kostelany | Kroměříž | 16,40 | 16,73 | 16,73 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Myslejovice B | Prostějov | 16,73 | 15,74 | 16,73 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nedašov | Zlín | 16,95 | 16,86 | 16,95 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chropyně | Kroměříž | 16,81 | 17,05 | 17,05 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kostelany | Kroměříž | 17,07 | 16,45 | 17,07 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Zborovice | Kroměříž | 16,87 | 17,23 | 17,23 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Želeč | Prostějov | 17,01 | 17,31 | 17,31 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Roštění | Kroměříž | 17,40 | 16,80 | 17,40 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Medlov A | Kroměříž | 17,54 | 17,51 | 17,54 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Roštění | Kroměříž | 17,38 | 17,57 | 17,57 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dětkovice | Vyškov | 16,41 | 17,59 | 17,59 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Morkovice | Kroměříž | 17,89 | 16,77 | 17,89 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Litenčice B | Kroměříž | 16,93 | 17,92 | 17,92 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Myslejovice TOP | Prostějov | 15,48 | 18,15 | 18,15 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hoštice | Kroměříž | 18,26 | 18,12 | 18,26 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kokory | Přerov | 15,97 | 18,37 | 18,37 | 2024/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,06 | 16,10 | 16,10 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pravčice A | Kroměříž | 16,45 | 16,31 | 16,45 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,00 | 17,08 | 17,08 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pravčice A | Kroměříž | 16,12 | 17,10 | 17,10 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hodějice | Vyškov | 17,08 | 17,19 | 17,19 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nětčice | Kroměříž | 16,95 | 17,20 | 17,20 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Dětkovice | Vyškov | 16,98 | 17,20 | 17,20 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dětkovice | Vyškov | 17,23 | 16,86 | 17,23 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Rychlov | Kroměříž | 16,77 | 17,29 | 17,29 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bílany | Kroměříž | 17,10 | 17,35 | 17,35 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Rymice | Kroměříž | 16,84 | 17,40 | 17,40 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,26 | 17,50 | 17,50 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Špičky | Přerov | 17,62 | 17,22 | 17,62 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hlinsko | Přerov | 17,64 | 17,58 | 17,64 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Rymice | Kroměříž | 17,42 | 17,65 | 17,65 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dětkovice | Vyškov | 17,71 | 17,37 | 17,71 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dětkovice | Vyškov | 17,79 | 16,94 | 17,79 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Litenčice | Kroměříž | 17,62 | 17,82 | 17,82 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Dub nad Moravou | Olomouc | 17,92 | 17,38 | 17,92 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Rymice | Kroměříž | 17,99 | 17,18 | 17,99 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Radíkov | Přerov | 17,12 | 18,07 | 18,07 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hlinsko | Přerov | 17,12 | 18,18 | 18,18 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radíkov | Přerov | 18,28 | 17,81 | 18,28 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nětčice | Kroměříž | 17,40 | 18,69 | 18,69 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,71 | 18,33 | 18,71 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Tučapy | Kroměříž | 18,78 | 17,57 | 18,78 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Roštění | Kroměříž | 17,92 | 18,81 | 18,81 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Morkovice | Kroměříž | 18,68 | 18,82 | 18,82 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Špičky | Přerov | 18,94 | 18,59 | 18,94 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Morkovice | Kroměříž | 18,95 | 18,59 | 18,95 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Luboš Kopřiva | 17 ** | 16 | 12.06.2016 21:02 | |
| Petr Miklík | 17 ** | 12 | 08.06.2016 11:06 | |
| Tomáš Bakalík | 17 ** | 8 | 11.06.2016 10:08 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 3 | 16.06.2016 14:45 | |
| Martin Láník | 17 ** | 0 | 09.06.2016 09:20 | |
| Milan Kochaníček | 17 ** | 0 | 17.06.2016 00:54 | |
| Radek Troch | 18 ** | 0 | 13.06.2016 21:00 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Tomáš Bakalík | 17 ** | 0 | 11.06.2016 10:09 | |
| Petr Miklík | 17 ** | 0 | 08.06.2016 11:07 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 16.06.2016 14:46 | |
| Milan Kochaníček | 17 ** | 0 | 17.06.2016 00:55 | |
| Martin Láník | 18 ** | 0 | 09.06.2016 09:20 | |
| Radek Troch | 19 ** | 0 | 13.06.2016 21:00 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | 17,20 | https://youtu.be/wdv9zhSZWrY | Michal Hrabánek | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,75 | https://youtu.be/u1M1zbYvulE | Michal Hrabánek | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,00 | https://youtu.be/08BrXn4hF-Y | Tomáš Hráček | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,58 | https://youtu.be/XhZAEYY1Gh0 | Kateřina Husková | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | 20,55 | https://youtu.be/9a6iJb52K5A | Kateřina Husková | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 24,14 | https://youtu.be/26OOoy-HaAM | Svatopluk Minařík | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 33,04 | https://youtu.be/C4INnF-Awls | Martin Ondra | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a12896633 Kód: a12896633 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















