| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 06. 2016 20:00 |
| Kontakt: | Ladislav Vacek |
| Telefon: | 602 284 601 |
| Okres: | Benešov |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Louňovice pod Blaníkem A | Benešov | 18,83 | 18,83 | 18,72 | |
| 2. | Sloup | Praha-západ | 18,92 | 18,92 | 17,87 | |
| 2. | Chmelná | Benešov | 18,92 | 18,90 | 18,92 | |
| 4. | Načeradec | Benešov | 19,05 | 18,72 | 19,05 | |
| 5. | Martinice | Benešov | 19,27 | 19,27 | 18,94 | |
| 6. | Makov | Tábor | 19,42 | 18,49 | 19,42 | |
| 7. | Všechlapy | Benešov | 19,93 | 19,93 | 18,48 | |
| 8. | Dalovy | Benešov | 20,34 | 20,03 | 20,34 | |
| 9. | Zdislavice | Benešov | 20,49 | 20,49 | 19,79 | |
| 10. | Malovice | Benešov | 20,81 | 19,73 | 20,81 | |
| 11. | Tomice | Benešov | 27,06 | 24,60 | 27,06 | |
| 12. | Daměnice | Benešov | NP | 17,48 | 17,54 | |
| 12. | Křížov | Benešov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Křivsoudov | Benešov | 20,95 | 23,07 | 23,07 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | - Martomice | bez určení okresu | 16,47 | 17,02 | 17,02 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dalovy | Benešov | 17,30 | 17,29 | 17,30 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Malovice | Benešov | 17,38 | 17,91 | 17,91 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Daměnice A | Benešov | - | - | 18,12 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Daměnice | Benešov | 18,22 | 17,98 | 18,22 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Malovice | Benešov | 18,02 | 18,34 | 18,34 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sloup | Praha-západ | 17,51 | 18,41 | 18,41 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zdislavice | Benešov | 18,10 | 18,48 | 18,48 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Daměnice | Benešov | - | - | 18,66 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radošovice | Benešov | 18,16 | 18,66 | 18,66 | 2019/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Louňovice pod Blaníkem A | Benešov | - | - | 18,71 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Louňovice pod Blaníkem A | Benešov | 18,83 | 18,72 | 18,83 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chářovice | Benešov | 18,84 | 17,78 | 18,84 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sloup | Praha-západ | 18,92 | 17,87 | 18,92 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chmelná | Benešov | 18,90 | 18,92 | 18,92 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Načeradec | Benešov | - | - | 18,95 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Martinice | Benešov | - | - | 19,00 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Načeradec | Benešov | 18,72 | 19,05 | 19,05 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Načeradec | Benešov | 18,64 | 19,16 | 19,16 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Martinice | Benešov | 19,27 | 18,94 | 19,27 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jankov | Benešov | - | - | 19,28 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Tomice | Benešov | - | - | 19,38 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Chlum | Benešov | 18,96 | 19,40 | 19,40 | 2019/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Makov | Tábor | 18,49 | 19,42 | 19,42 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Louňovice pod Blaníkem A | Benešov | 19,62 | 19,40 | 19,62 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Tomice | Benešov | 19,63 | 19,36 | 19,63 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | - | - | 19,70 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Všechlapy | Benešov | 19,54 | 19,74 | 19,74 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Malovice | Benešov | 19,77 | 18,21 | 19,77 | 2019/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | 15,62 | 19,78 | 19,78 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2021/06/26 | Křivsoudov, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Křivsoudov | |
| 2019/06/22 | Křivsoudov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy | |
| 2017/06/24 | Křivsoudov, 1. kolo BNL- denní soutěž | |
| 2016/06/25 | Křivsoudov, fotbalové hřiště, druhý ročník O pohár Městyse Křivsoudov | |
| 2015/06/20 | Křivsoudov, fotbalové hřiště, druhý ročník O pohár Městyse Křivsoudov | |
| 2014/08/23 | Křivsoudov, O pohár, (noční) | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















