| Liga: | Podkozákovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 06. 2024 15:00 |
| Kontakt: | Jan Macoun |
| Telefon: | 721661890 |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Podkozákovská liga |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Obrubce | Mladá Boleslav | 13,82 | 13,78 | 13,82 | |
| 2. | Březová | Liberec | 14,17 | 14,17 | 14,13 | |
| 3. | Olešnice | Semily | 14,19 | 14,19 | 13,83 | |
| 4. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 14,96 | 14,63 | 14,96 | |
| 5. | Doubrava | Mladá Boleslav | 14,98 | 14,86 | 14,98 | |
| 5. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 14,98 | 14,98 | 14,62 | |
| 7. | Třebnouševes | Jičín | 15,02 | 14,82 | 15,02 | |
| 8. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,20 | 15,20 | 15,12 | |
| 9. | Sezemice | Mladá Boleslav | 15,36 | 15,09 | 15,36 | |
| 10. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,43 | 15,43 | 15,39 | |
| 11. | Karlinky B | Liberec | 15,70 | 15,32 | 15,70 | |
| 12. | Bechov | Mladá Boleslav | 16,45 | 14,84 | 16,45 | |
| 13. | Březovice | Mladá Boleslav | 16,62 | 16,31 | 16,62 | |
| 14. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 17,04 | 17,04 | 16,09 | |
| 15. | Škodějov Chassa | Semily | 17,50 | 17,50 | 17,42 | |
| 16. | Ploukonice | Semily | 17,60 | 17,30 | 17,60 | |
| 17. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 20,10 | 19,60 | 20,10 | |
| 18. | Krásná Ves stará garda | Mladá Boleslav | 21,85 | 20,06 | 21,85 | |
| 19. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 25,90 | 25,90 | 23,35 | |
| 21. | Karlinky | Liberec | NP | NP | NP | |
| 21. | Cetenov | Liberec | NP | NP | NP | |
| 21. | Rašín | Jičín | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 16,54 | 16,54 | 16,31 | |
| 2. | Radimovice | Liberec | 17,44 | 16,50 | 17,44 | |
| 3. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,73 | 17,73 | 17,20 | |
| 4. | Veselá | Semily | 18,01 | 17,64 | 18,01 | |
| 5. | Jeřice | Jičín | 18,21 | 18,21 | 16,68 | |
| 6. | Břehy | Mladá Boleslav | 18,73 | 18,32 | 18,73 | |
| 7. | Pěnčín | Liberec | 19,93 | 19,33 | 19,93 | |
| 8. | Olešnice | Semily | 20,29 | 17,45 | 20,29 | |
| 9. | Katusice | Mladá Boleslav | 20,58 | 20,58 | 18,73 | |
| 10. | Karlinky | Liberec | 20,71 | 20,71 | 20,37 | |
| 11. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 20,96 | 20,15 | 20,96 | |
| 12. | Bukovno | Mladá Boleslav | 22,26 | 22,26 | 21,60 | |
| 13. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | |
| 13. | Huť | Jablonec nad Nisou | NP | 18,14 | NP | |
| 13. | Slatiny | Jičín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 14,26 | 14,66 | 14,66 | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Brada - Rybníček | Jičín | 14,55 | 14,90 | 14,90 | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Březová | Liberec | 14,70 | 14,95 | 14,95 | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Březová | Liberec | 15,07 | 14,29 | 15,07 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,08 | 14,41 | 15,08 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Olešnice | Semily | 14,90 | 15,08 | 15,08 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,14 | 15,14 | 15,14 | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 14,95 | 15,15 | 15,15 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,26 | 15,25 | 15,26 | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Březová | Liberec | 15,30 | 15,09 | 15,30 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,44 | 14,86 | 15,44 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Bystřice | Jičín | 15,54 | 15,30 | 15,54 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Olešnice | Semily | 15,65 | 14,90 | 15,65 | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Škodějov | Semily | 15,66 | 15,77 | 15,77 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,19 | 15,85 | 15,85 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 15,36 | 15,92 | 15,92 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 15,77 | 16,08 | 16,08 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 16,10 | 15,70 | 16,10 | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Doubrava | Mladá Boleslav | 16,37 | 16,10 | 16,37 | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 16,01 | 16,38 | 16,38 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Brada - Rybníček | Jičín | 14,98 | 16,38 | 16,38 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Škodějov | Semily | 16,49 | 16,22 | 16,49 | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,80 | 16,51 | 16,51 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 16,53 | 15,99 | 16,53 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Bystřice | Jičín | 16,88 | 16,30 | 16,88 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Třebnouševes | Jičín | 15,97 | 17,06 | 17,06 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 17,12 | 17,53 | 17,53 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Třebnouševes | Jičín | 17,79 | 17,63 | 17,79 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Ostroměř | Jičín | 17,42 | 17,98 | 17,98 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 30. | Karlinky | Liberec | 18,42 | 15,68 | 18,42 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,19 | 17,50 | 17,50 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Radimovice | Liberec | 17,06 | 17,66 | 17,66 | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,73 | 17,69 | 17,73 | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Bukovno | Mladá Boleslav | 17,98 | 17,93 | 17,98 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Bukovno | Mladá Boleslav | 18,06 | 18,04 | 18,06 | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Olešnice | Semily | 18,35 | 16,88 | 18,35 | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 18,00 | 18,61 | 18,61 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,54 | 18,84 | 18,84 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Mělník Chloumek | Mělník | 18,00 | 18,86 | 18,86 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Olešnice | Semily | 18,95 | 17,81 | 18,95 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Malá Skála béčko | Jablonec nad Nisou | 19,21 | 18,89 | 19,21 | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | 18,01 | 19,32 | 19,32 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Jeřmanice | Liberec | 16,96 | 19,35 | 19,35 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Krásná Ves B | Mladá Boleslav | 18,95 | 19,55 | 19,55 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 19,72 | 19,76 | 19,76 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,90 | 19,37 | 19,90 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 20,25 | 18,94 | 20,25 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Sezemice | Mladá Boleslav | 20,21 | 20,84 | 20,84 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Slatiny | Jičín | 20,10 | 21,17 | 21,17 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Ploukonice | Semily | 16,71 | 21,39 | 21,39 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Katusice | Mladá Boleslav | 21,74 | 18,13 | 21,74 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | 22,80 | 24,53 | 24,53 | 2021/07/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Vesec | Semily | 24,57 | 24,08 | 24,57 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Škodějov | Semily | 24,41 | 24,83 | 24,83 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 18,37 | 36,55 | 36,55 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 37,76 | 37,44 | 37,76 | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Ploukonice | Semily | 21,51 | 21,54 | NP | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Slatiny | Jičín | 19,41 | NP | NP | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Pěnčín | Liberec | 22,54 | NP | NP | 2023/07/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 30. | Pěnčín | Liberec | 30,66 | 26,57 | NP | 2022/07/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















