| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 07. 2023 14:00 |
| Kontakt: | Markéta Macounová |
| Telefon: | 724 185 766 |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 16,19 | 16,01 | 16,19 | |
| 2. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,51 | 16,93 | 17,51 | |
| 3. | Radimovice | Liberec | 18,26 | 17,62 | 18,26 | |
| 4. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,30 | 18,00 | 18,30 | |
| 5. | Olešnice | Semily | 18,37 | 18,37 | 18,03 | |
| 6. | Bechov | Mladá Boleslav | 18,86 | 17,75 | 18,86 | |
| 7. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,05 | 18,38 | 19,05 | |
| 8. | Jeřice | Jičín | 19,31 | 18,78 | 19,31 | |
| 9. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 22,47 | 22,47 | 20,59 | |
| 10. | Kosmonosy B | Mladá Boleslav | 24,85 | 21,46 | 24,85 | |
| 11. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 31,76 | 17,01 | 31,76 | |
| 12. | Sychrov | Mladá Boleslav | 35,34 | 32,89 | 35,34 | |
| 13. | Myštěves | Hradec Králové | NP | 17,12 | NP | |
| 13. | Slatiny | Jičín | NP | NP | NP | |
| 13. | Břehy | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | |
| 13. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | NP | 18,70 | 19,28 | |
| 13. | Bukovno | Mladá Boleslav | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tatobity | Semily | 14,76 | 14,78 | 14,78 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 15,44 | 15,11 | 15,44 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Tatobity | Semily | 15,74 | 15,41 | 15,74 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 15,00 | 15,77 | 15,77 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Veselá | Semily | 15,77 | 15,41 | 15,77 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sloup | Praha-západ | 15,86 | 15,41 | 15,86 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lestkov | Semily | 15,87 | 15,70 | 15,87 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 15,65 | 15,90 | 15,90 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,91 | 14,85 | 15,91 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lestkov | Semily | 15,31 | 15,92 | 15,92 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,11 | 15,73 | 16,11 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 15,75 | 16,25 | 16,25 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,35 | 16,44 | 16,44 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,35 | 16,44 | 16,44 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bukovina, Turnov | Semily | 15,45 | 16,64 | 16,64 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hradčany | Liberec | 16,68 | 16,47 | 16,68 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 16,68 | 16,46 | 16,68 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Košťálov | Semily | 15,96 | 16,72 | 16,72 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hradčany | Liberec | 15,34 | 16,79 | 16,79 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Janův Důl | Liberec | 16,81 | 16,72 | 16,81 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Janův Důl | Liberec | 17,03 | 16,20 | 17,03 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nová Ves nad Popelkou | Semily | 17,53 | 17,43 | 17,53 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Veselá | Semily | 15,50 | 17,60 | 17,60 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Doubravička | Mladá Boleslav | 18,23 | 17,63 | 18,23 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Jeřmanice | Liberec | 18,31 | 18,65 | 18,65 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Karlinky | Liberec | 19,71 | 19,23 | 19,71 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bukovina, Turnov | Semily | 19,80 | 17,00 | 19,80 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 19,59 | 20,27 | 20,27 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Želízy | Mělník | 20,39 | 17,77 | 20,39 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 20,44 | 19,53 | 20,44 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 15,51 | 15,95 | 15,95 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | Semily | 16,01 | 16,19 | 16,19 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ploukonice | Semily | 15,96 | 16,45 | 16,45 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ploukonice | Semily | 16,46 | 15,77 | 16,46 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chrášťany | Litoměřice | 16,70 | 17,07 | 17,07 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Libuň | Jičín | 17,08 | 17,15 | 17,15 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Benešov u Semil | Semily | 17,20 | 16,96 | 17,20 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,11 | 17,20 | 17,20 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Myštěves | Hradec Králové | 17,11 | 17,21 | 17,21 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vitiněves | Jičín | 17,32 | 16,75 | 17,32 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olešnice | Semily | 15,64 | 17,39 | 17,39 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Košťálov | Semily | 16,48 | 17,42 | 17,42 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Benešov u Semil | Semily | 16,93 | 17,43 | 17,43 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,93 | 17,51 | 17,51 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Košťálov | Semily | 17,09 | 17,55 | 17,55 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,32 | 17,55 | 17,55 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vitiněves | Jičín | - | - | 17,56 | 2013/05/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Borovice | Mladá Boleslav | 16,89 | 17,64 | 17,64 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Myštěves | Hradec Králové | 17,68 | 16,36 | 17,68 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Touchovice | Louny | 17,62 | 17,77 | 17,77 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,77 | 17,25 | 17,77 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Jeřice | Jičín | 17,31 | 17,80 | 17,80 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Olešnice | Semily | 17,83 | 17,64 | 17,83 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Jeřmanice | Liberec | 17,93 | 17,05 | 17,93 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chrášťany | Litoměřice | 17,96 | 16,07 | 17,96 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,97 | 17,14 | 17,97 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Košťálov | Semily | 16,51 | 17,99 | 17,99 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kosmonosy B | Mladá Boleslav | 17,99 | 17,89 | 17,99 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,87 | 17,99 | 17,99 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 18,06 | 18,06 | 18,06 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 16 ** | 0 | 04.07.2023 10:50 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Jizerská liga - Muži | 17,10 | https://youtu.be/BIP9QFQRuaU | Míra Berka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















