| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 09. 2024 09:00 |
| Kontakt: | Jana Houžvičková |
| Telefon: | 732 566 239 |
| Okres: | Semily |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 16,80 | 16,80 | 16,28 | |
| 2. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,25 | 17,25 | 16,56 | |
| 3. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,15 | 17,29 | 18,15 | |
| 4. | Olešnice | Semily | 18,70 | 18,70 | 18,47 | |
| 5. | Bukovno | Mladá Boleslav | 18,96 | 18,96 | 18,33 | |
| 6. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 19,19 | 19,19 | 16,99 | |
| 7. | Radimovice | Liberec | 19,46 | 18,76 | 19,46 | |
| 8. | Myštěves | Hradec Králové | 19,83 | 19,83 | 16,18 | |
| 9. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,84 | 19,84 | 18,59 | |
| 10. | Jeřice | Jičín | 20,18 | 20,18 | 16,24 | |
| 11. | Huť | Jablonec nad Nisou | 21,22 | 21,22 | 18,60 | |
| 12. | Katusice | Mladá Boleslav | 27,97 | 18,29 | 27,97 | |
| 13. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 36,80 | 36,28 | 36,80 | |
| 14. | Sychrov | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | |
| 14. | Slatiny | Jičín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Doubrava | Mladá Boleslav | 14,45 | 14,20 | 14,45 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dubenec | Trutnov | 14,72 | 14,49 | 14,72 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Karlinky | Liberec | 15,00 | 14,97 | 15,00 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 14,73 | 15,03 | 15,03 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Batín | Jičín | 15,13 | 15,10 | 15,13 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Karlinky B | Liberec | 15,18 | 15,05 | 15,18 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,26 | 15,03 | 15,26 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bukovice | Náchod | 15,80 | 14,71 | 15,80 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Olešnice Habeš | Semily | 14,98 | 15,81 | 15,81 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 15,35 | 16,21 | 16,21 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ploukonice | Semily | 16,43 | 14,87 | 16,43 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Janův Důl | Liberec | 16,11 | 16,51 | 16,51 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sezemice | Mladá Boleslav | 16,70 | 15,60 | 16,70 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Košťálov | Semily | 18,14 | 18,20 | 18,20 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pěnčín | Liberec | 18,55 | 17,63 | 18,55 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bechov | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Olešnice | Semily | NP | 14,58 | NP | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Valdice A | Jičín | NP | NP | NP | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Valdice B | Jičín | NP | NP | NP | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 16,03 | 16,01 | 16,03 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | Semily | 16,41 | 15,75 | 16,41 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Košťálov | Semily | 16,46 | 16,02 | 16,46 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ploukonice | Semily | 16,80 | 16,28 | 16,80 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Košťálov | Semily | 16,27 | 16,83 | 16,83 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Košťálov | Semily | 16,46 | 16,91 | 16,91 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Košťálov | Semily | 16,93 | 16,65 | 16,93 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Košťálov | Semily | 16,52 | 17,01 | 17,01 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radimovice | Liberec | 17,00 | 17,08 | 17,08 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,66 | 17,15 | 17,15 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ploukonice | Semily | 16,74 | 17,15 | 17,15 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 17,19 | 16,95 | 17,19 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,21 | 16,80 | 17,21 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ploukonice | Semily | 17,23 | 16,16 | 17,23 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,25 | 17,16 | 17,25 | 2018/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,25 | 16,56 | 17,25 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,00 | 17,29 | 17,29 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Benešov u Semil | Semily | 17,31 | 16,39 | 17,31 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,34 | 16,88 | 17,34 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dolní Pertoltice | Liberec | 17,23 | 17,38 | 17,38 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,16 | 17,40 | 17,40 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,38 | 17,41 | 17,41 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 16,90 | 17,41 | 17,41 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Benešov u Semil | Semily | 17,24 | 17,43 | 17,43 | 2018/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,40 | 17,45 | 17,45 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sychrov A | Mladá Boleslav | 17,20 | 17,46 | 17,46 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,37 | 17,47 | 17,47 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ploukonice | Semily | 17,47 | 17,24 | 17,47 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Košťálov | Semily | 17,47 | 17,18 | 17,47 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Myštěves | Hradec Králové | 17,50 | 16,98 | 17,50 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















