| Liga: | Hasičská pardubická liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 27. 04. 2024 09:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Chrudim |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | David Faltys |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ostrov | Chrudim | 18,76 | 18,76 | 18,34 | |
| 2. | Zbožnov | Chrudim | 19,25 | 17,91 | 19,25 | |
| 3. | Horní Roveň | Pardubice | 21,34 | 21,34 | 20,19 | |
| 4. | Čeperka | Pardubice | 21,53 | 19,17 | 21,53 | |
| 5. | Komárov | Pardubice | 21,97 | 21,97 | 20,19 | |
| 6. | Moravany | Pardubice | 23,15 | 20,18 | 23,15 | |
| 7. | Lozice | Chrudim | 25,34 | 25,34 | 25,09 | |
| 8. | Vinary | Ústí nad Orlicí | 33,28 | 33,28 | 32,75 | |
| 9. | Rosice | Chrudim | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Česká Rybná BČR | Ústí nad Orlicí | 14,62 | 14,94 | 14,94 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Perálec | Chrudim | 15,37 | 14,78 | 15,37 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Moravany | Pardubice | 15,23 | 15,43 | 15,43 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Přívrat | Ústí nad Orlicí | 15,67 | 15,51 | 15,67 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Studnice | Chrudim | 15,14 | 15,72 | 15,72 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Čeperka | Pardubice | 15,79 | 15,17 | 15,79 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Morašice | Chrudim | 15,88 | 15,22 | 15,88 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zderaz | Chrudim | 15,64 | 16,01 | 16,01 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Slepotice | Pardubice | 16,04 | 16,15 | 16,15 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Petrovice | Havlíčkův Brod | 15,21 | 16,21 | 16,21 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Jenišovice | Chrudim | 16,31 | 15,74 | 16,31 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vinary | Ústí nad Orlicí | 16,41 | 15,33 | 16,41 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Cerekvice nad Loučnou | Svitavy | 16,71 | 16,95 | 16,95 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Lozice A | Chrudim | 17,41 | 16,93 | 17,41 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Česká Rybná B | Ústí nad Orlicí | 17,15 | 18,69 | 18,69 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Mlékosrby | Hradec Králové | 19,23 | 18,49 | 19,23 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zálší Sport | Ústí nad Orlicí | 18,91 | 20,03 | 20,03 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Holešovice | Chrudim | 20,71 | 20,09 | 20,71 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lozice B | Chrudim | 20,09 | 20,94 | 20,94 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Stradouň | Ústí nad Orlicí | 22,49 | 22,50 | 22,50 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Vížky | Chrudim | 23,29 | 31,81 | 31,81 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Rokytno | Pardubice | 17,50 | 46,25 | 46,25 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ostrov | Chrudim | NP | NP | NP | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Zbožnov | Chrudim | NP | NP | NP | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Letohrad - Kunčice E | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ostrov | Chrudim | 18,76 | 18,34 | 18,76 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zbožnov | Chrudim | 17,91 | 19,25 | 19,25 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Horní Roveň | Pardubice | 21,34 | 20,19 | 21,34 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Čeperka | Pardubice | 19,17 | 21,53 | 21,53 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Komárov | Pardubice | 21,97 | 20,19 | 21,97 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Moravany | Pardubice | 20,18 | 23,15 | 23,15 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lozice | Chrudim | 25,34 | 25,09 | 25,34 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vinary | Ústí nad Orlicí | 33,28 | 32,75 | 33,28 | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Rosice | Chrudim | NP | NP | NP | 2024/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2024/04/27 | Jenišovice, Memorial Bohuslava Myšky - 1. kolo HPL v PŮ | |
| 2022/03/24 | Jenišovice, HPL Jenišovice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















