| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 13. 08. 2016 20:00 |
| Kontakt: | Eva Vyhnalová |
| Telefon: | 723 634 806 |
| Okres: | Benešov |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | 17,15 | 16,68 | 17,15 | |
| 2. | Zdislavice | Benešov | 17,69 | 16,98 | 17,69 | |
| 3. | Martinice | Benešov | 17,91 | 17,60 | 17,91 | |
| 4. | Dalovy | Benešov | 18,74 | 18,74 | 17,82 | |
| 5. | Louňovice pod Blaníkem A | Benešov | 19,38 | 19,38 | 19,29 | |
| 6. | Načeradec | Benešov | 19,45 | 19,38 | 19,45 | |
| 7. | Tomice | Benešov | 19,55 | 19,53 | 19,55 | |
| 8. | Malovice | Benešov | 20,77 | 20,77 | 19,88 | |
| 9. | Chmelná | Český Krumlov | 20,99 | 20,99 | 20,52 | |
| 10. | Střezimíř | Benešov | 21,99 | 21,99 | 20,18 | |
| 11. | Sloup | Praha-západ | 22,53 | 21,49 | 22,53 | |
| 12. | Makov | Tábor | 23,67 | 21,43 | 23,67 | |
| 13. | Všechlapy | Benešov | 24,37 | 19,12 | 24,37 | |
| 14. | Daměnice | Benešov | 34,18 | 34,18 | 19,04 | |
| 15. | Petrovice | Příbram | 64,35 | 64,35 | 64,34 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | - Martomice | bez určení okresu | 16,66 | 16,95 | 16,95 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | 16,68 | 17,15 | 17,15 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Petrovice | Příbram | - | - | 17,23 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chlum | Benešov | 16,92 | 17,30 | 17,30 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Daměnice | Benešov | 16,89 | 17,45 | 17,45 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ratměřice | Benešov | 17,49 | 17,40 | 17,49 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zdislavice | Benešov | 16,98 | 17,69 | 17,69 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Malovice | Benešov | 17,72 | 17,36 | 17,72 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Martinice | Benešov | 17,60 | 17,91 | 17,91 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Jankov | Benešov | 18,00 | 18,01 | 18,01 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dalovy | Benešov | 18,05 | 17,00 | 18,05 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zdislavice | Benešov | 18,23 | 18,19 | 18,23 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dvorce | Tábor | 18,14 | 18,44 | 18,44 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Daměnice | Benešov | 17,64 | 18,50 | 18,50 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vranovice | Příbram | 18,31 | 18,56 | 18,56 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Ratměřice | Benešov | 18,55 | 18,58 | 18,58 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Střezimíř | Benešov | 18,23 | 18,58 | 18,58 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dalovy | Benešov | - | - | 18,58 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Daměnice | Benešov | - | - | 18,64 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Daměnice A | Benešov | 18,64 | 18,09 | 18,64 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zdislavice | Benešov | 18,64 | 18,54 | 18,64 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hlubyně | Příbram | 18,66 | 17,71 | 18,66 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Daměnice A | Benešov | 18,71 | 18,28 | 18,71 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dalovy | Benešov | 18,74 | 17,82 | 18,74 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Jankov | Benešov | - | - | 18,80 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Tomice | Benešov | - | - | 18,80 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | - Křížkový Újezdec | bez určení okresu | 18,77 | 18,83 | 18,83 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Jankov | Benešov | 18,94 | 17,92 | 18,94 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chlum | Benešov | 18,94 | 18,42 | 18,94 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | - | - | 18,95 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Benešovská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/0O7wc5mr-Dg | Tomáš Švec | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2021/08/14 | Jankov, 7. kolo Benešovské hasičské ligy Jankov (noční) | |
| 2020/08/15 | Jankov, BNL Jankov, noční soutěž | |
| 2019/08/17 | Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy | |
| 2018/09/01 | Jankov, noční soutěž | |
| 2017/07/15 | Jankov, 4. kolo BNL- noční soutěž | |
| 2016/08/13 | Jankov, O pohár starosty obce Jankov (noční soutěž) | |
| 2015/08/15 | Jankov, O pohár starosty obce Jankov (noční soutěž) | |
| 2014/06/07 | Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV - NOČNÍ SOUTĚŽ | |
| 2013/06/22 | Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV - NOČNÍ SOUTĚŽ | |
| 2012/07/06 | Jankov, O pohár SDH Jankov | |
| 2012/06/09 | Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















