| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 06. 2013 13:00 |
| Kontakt: | Pavel Hrubý |
| Telefon: | 725062275 |
| Okres: | Benešov |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jankov | Benešov | 18,01 | 18,00 | 18,01 | |
| 2. | Daměnice A | Benešov | 18,71 | 18,71 | 18,28 |
|
| 3. | Daměnice B | Benešov | 19,11 | 18,72 | 19,11 |
|
| 4. | Všechlapy | Benešov | 19,62 | 19,62 | 19,35 | |
| 5. | Radětice | Příbram | 19,95 | 19,29 | 19,95 | |
| 6. | Martinice | Benešov | 20,05 | 20,05 | 19,31 | |
| 7. | Louňovice pod Blaníkem | Benešov | 20,34 | 20,34 | 20,29 | |
| 8. | Tomice A | Benešov | 20,59 | 20,58 | 20,59 | |
| 9. | Načeradec | Benešov | 20,73 | 20,31 | 20,73 | |
| 10. | Dalovy | Benešov | 24,17 | 24,17 | 23,69 | |
| 11. | Malovice | Benešov | 24,50 | 23,21 | 24,50 |
|
| 12. | Tomice B | Benešov | 25,39 | 24,93 | 25,39 | |
| 13. | Střezimíř | Benešov | 26,49 | 26,94 | 26,49 | |
| 14. | Bystřice | Benešov | 29,75 | 29,75 | 22,97 | |
| 15. | Kosova Hora | Příbram | 32,40 | 31,04 | 32,40 | |
| 16. | Jiřetice | Benešov | 54,63 | 54,63 | 45,16 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zdislavice A | Benešov | 16,78 | 16,78 | 16,78 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Drahňovice | Benešov | 17,08 | 16,93 | 17,08 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chářovice Špona | Benešov | 16,98 | 17,11 | 17,11 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chářovice Špona | Benešov | 17,02 | 17,11 | 17,11 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Jankov | Benešov | - | - | 17,25 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zdislavice A | Benešov | 16,93 | 17,32 | 17,32 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bukovany | Benešov | - | - | 17,33 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Jankov | Benešov | 17,39 | 17,18 | 17,39 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Jankov | Benešov | 17,07 | 17,39 | 17,39 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Daměnice | Benešov | 17,39 | 17,24 | 17,39 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zdislavice | Benešov | 17,44 | 17,17 | 17,44 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chářovice Špona | Benešov | 16,79 | 17,51 | 17,51 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sloup | Praha-západ | - | - | 17,54 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Drahňovice | Benešov | 17,39 | 17,54 | 17,54 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Tomice | Benešov | 17,20 | 17,56 | 17,56 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Malovice | Benešov | 17,13 | 17,56 | 17,56 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Jankov | Benešov | 16,46 | 17,59 | 17,59 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Tomice | Benešov | 17,61 | 17,49 | 17,61 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chářovice A | Benešov | 17,62 | 17,63 | 17,63 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 17,65 | 16,93 | 17,65 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Tomice | Benešov | 17,46 | 17,68 | 17,68 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chářovice Špona | Benešov | 16,64 | 17,70 | 17,70 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žďár | Jindřichův Hradec | 17,40 | 17,76 | 17,76 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chářovice B | Benešov | - | - | 17,80 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Daměnice | Benešov | 17,36 | 17,83 | 17,83 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ctiboř | Benešov | 17,76 | 17,84 | 17,84 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sedlčany | Příbram | 17,93 | 17,27 | 17,93 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Chářovice B | Benešov | 17,94 | 17,18 | 17,94 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zdislavice A | Benešov | 17,95 | 17,41 | 17,95 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Daměnice | Benešov | 17,68 | 17,96 | 17,96 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Benešovská hasičská liga - Muži | 17,44 | https://youtu.be/Zss8bWDJhf4 | Lenka Kratochvílová | |
Benešovská hasičská liga - Muži | 17,63 | https://youtu.be/bSRusjz9MQA | Milan Pádivý | |
Benešovská hasičská liga - Ženy | 18,71 | https://youtu.be/rFPcmfV3Pb8 | Lenka Kratochvílová | |
Benešovská hasičská liga - Ženy | 19,11 | https://youtu.be/0XrCXi3FdZE | Lenka Kratochvílová | |
Benešovská hasičská liga - Muži | 19,61 | https://youtu.be/2aacYNrwFEw | Lenka Kratochvílová | |
Benešovská hasičská liga - Muži | 21,84 | https://youtu.be/fEnrQQG7ESI | Karel Trefil | |
Benešovská hasičská liga - Ženy | 24,50 | https://youtu.be/Zv5wgdln9Rw | Karel Trefil | |
Benešovská hasičská liga - Muži | 29,16 | https://youtu.be/Gk7aCecy6a0 | Milan Pádivý | |
Benešovská hasičská liga - Muži | 30,28 | https://youtu.be/X3PLQrVBnJc | Jan Bejlek | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8341081 Kód: a8341081 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8341326 Kód: a8341326 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2021/08/14 | Jankov, 7. kolo Benešovské hasičské ligy Jankov (noční) | |
| 2020/08/15 | Jankov, BNL Jankov, noční soutěž | |
| 2019/08/17 | Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy | |
| 2018/09/01 | Jankov, noční soutěž | |
| 2017/07/15 | Jankov, 4. kolo BNL- noční soutěž | |
| 2016/08/13 | Jankov, O pohár starosty obce Jankov (noční soutěž) | |
| 2015/08/15 | Jankov, O pohár starosty obce Jankov (noční soutěž) | |
| 2014/06/07 | Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV - NOČNÍ SOUTĚŽ | |
| 2013/06/22 | Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV - NOČNÍ SOUTĚŽ | |
| 2012/07/06 | Jankov, O pohár SDH Jankov | |
| 2012/06/09 | Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















