| Liga: | VELKÁ CENA OKRESU ŠUMPERK |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 10. 08. 2024 10:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Šumperk |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | VC OSH Šumperk |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hrabišín | Šumperk | 16,99 | 15,78 | 16,99 | |
2. | Dolany | Olomouc | 17,92 | 17,92 | 17,65 | |
3. | Pěnčín štiky | Prostějov | 18,08 | 18,08 | 1,78 | |
4. | Haňovice | Olomouc | 18,49 | 18,49 | 17,99 | |
5. | Velký Týnec | Olomouc | 18,57 | 18,24 | 18,57 | |
6. | Vojnice | Olomouc | 19,19 | 19,19 | 17,97 | |
| 7. | Nová Dědina | Olomouc | 19,27 | 19,27 | 18,35 | |
| 8. | Maršíkov | Šumperk | 19,31 | 19,31 | 19,11 | |
9. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 19,52 | 19,52 | 19,45 | |
10. | Třeština | Šumperk | 19,91 | 19,91 | 19,50 | |
11. | Olšovec | Přerov | 21,23 | 21,23 | 16,82 | |
| 12. | Hrabová | Šumperk | 22,11 | 21,69 | 22,11 | |
13. | Cholina | Olomouc | 22,67 | 22,67 | 18,11 | |
14. | Břevenec | Olomouc | 23,61 | 23,61 | 22,74 | |
15. | Náměšť na Hané | Olomouc | 23,73 | 23,73 | 23,11 | |
| 16. | Nemile | Šumperk | 24,24 | 24,24 | 20,42 | |
17. | Droždín Chvádrož | Olomouc | 34,29 | 34,29 | 19,16 | |
18. | Dolní Libina | Šumperk | 37,67 | 37,67 | 37,28 | |
| 19. | Nový Malín | Šumperk | 45,13 | 45,13 | 3,36 |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bratrušov | Šumperk | 18,61 | 18,61 | 18,25 | |
| 2. | Hrabišín | Šumperk | 19,27 | 18,02 | 19,27 | |
| 3. | Janovice | Bruntál | 19,38 | 19,38 | 18,69 | |
| 4. | Nový Malín | Šumperk | 20,06 | 19,56 | 20,06 | |
| 5. | Zvole | Šumperk | 20,44 | 20,36 | 20,44 | |
| 6. | Bludov | Šumperk | 20,51 | 20,51 | 19,11 | |
| 7. | Široký Brod | Jeseník | 20,95 | 20,95 | 18,19 | |
| 8. | Sobotín | Šumperk | 21,52 | 21,44 | 21,52 | |
| 9. | Dolní Studénky | Šumperk | 22,50 | 21,72 | 2,25 | |
| 10. | Třeština | Šumperk | 24,98 | 23,12 | 24,98 | |
| 11. | Nemile | Šumperk | 37,21 | 37,12 | 37,21 | |
| 12. | Leština | Šumperk | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Haňovice | Olomouc | 16,03 | 16,82 | 16,82 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hrabišín | Šumperk | 15,78 | 16,99 | 16,99 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hrabišín | Šumperk | 17,03 | 16,83 | 17,03 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nová Dědina | Olomouc | 16,46 | 17,13 | 17,13 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hrabišín | Šumperk | 17,59 | 17,50 | 17,59 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hrabišín | Šumperk | 17,60 | 16,77 | 17,60 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Dolany | Olomouc | 17,92 | 17,65 | 17,92 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Brníčko | Šumperk | 17,96 | 17,56 | 17,96 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pěnčín štiky | Prostějov | 18,08 | 1,78 | 18,08 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dolany | Olomouc | 18,20 | 18,42 | 18,42 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Haňovice | Olomouc | 18,49 | 17,99 | 18,49 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velký Týnec | Olomouc | 18,24 | 18,57 | 18,57 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 18,59 | 18,23 | 18,59 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 17,50 | 18,63 | 18,63 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Velký Týnec | Olomouc | 18,64 | 18,42 | 18,64 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dub nad Moravou | Olomouc | 18,39 | 18,67 | 18,67 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dub nad Moravou | Olomouc | 18,69 | 16,76 | 18,69 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Droždín Chvádrož | Olomouc | 18,69 | 18,36 | 18,69 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Dolany | Olomouc | 17,11 | 18,77 | 18,77 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Světlá Hora | Bruntál | 18,87 | 18,79 | 18,87 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nová Dědina | Olomouc | 18,89 | 18,37 | 18,89 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bludov | Šumperk | 18,68 | 18,95 | 18,95 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pěnčín | Prostějov | 17,99 | 18,95 | 18,95 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nemile | Šumperk | 19,06 | 19,05 | 19,06 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vojnice | Olomouc | 17,81 | 19,15 | 19,15 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Maršíkov | Šumperk | 19,17 | 18,36 | 19,17 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nová Dědina | Olomouc | 19,19 | 18,62 | 19,19 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vojnice | Olomouc | 19,19 | 17,97 | 19,19 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nová Dědina | Olomouc | 19,27 | 18,35 | 19,27 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Maršíkov | Šumperk | 19,31 | 19,11 | 19,31 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/08 | Hrabišín, Hrabišín - Muži(3B), Ženy + VC Veteráni + BHE | |
| 2026/08/08 | Hrabišín, BHE - Hrabišín (3B) | |
| 2025/08/09 | Hrabišín, Hrabišín BHE + VCOS (3B) | |
| 2025/08/09 | Hrabišín, Hrabišín - Muži(3B), Ženy + VC Veteráni + BHE | |
| 2024/08/10 | Hrabišín, REZERVACE NEDĚLE 4.8. 18:00 NA FIRESPORT BIOMAC HE | |
| 2024/08/10 | Hrabišín, Hrabišín (3B) BHE + VCOŠ | |
| 2023/08/12 | Hrabišín, Hrabišín - VC HOLBA CUP Muži(3B), Ženy, Veteráni | |
| 2023/08/12 | Hrabišín, 9. kolo BIOMAC HE - Hrabišín (3B) | |
| 2022/08/13 | Hrabišín, 7. kolo BIOMAC HE - Hrabišín (3B) | |
| 2022/08/13 | Hrabišín, 9.kolo VC HOLBA CUP - Muži(3B), Ženy + VC Veteráni | |
| 2018/09/08 | Areál SDH za KD Hrabišín, Finále Velké ceny | |
| 2018/08/11 | Areál SDH za KD Hrabišín, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu | |
| 2017/09/09 | Areál SDH Hrabišín, FInále Holba Cupu 2017 | |
| 2017/08/12 | Areál SDH Hrabišín, Holba Cup Hrabišín | |
| 2016/06/25 | Hrabišín, Holba Cup Hrabišín | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















