| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 18. 06. 2016 21:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Tomáš Fiala |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Benešov u Semil | Semily | 18,88 | 18,38 | 18,88 | |
| 2. | Košťálov | Semily | 18,90 | 18,88 | 18,90 | |
| 3. | Radimovice | Liberec | 21,00 | 21,00 | 20,55 | |
| 4. | Raspenava | Liberec | 21,03 | 21,03 | 19,78 | |
| 5. | Těpeře | Jablonec nad Nisou | 22,01 | 22,01 | 21,91 | |
| 6. | Březová | Liberec | 22,16 | 21,04 | 22,16 | |
| 7. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 24,09 | 24,09 | 23,57 | |
| 8. | Malá Skála Áčko | Jablonec nad Nisou | 24,57 | 24,42 | 24,57 | |
| 9. | Koberovy | Jablonec nad Nisou | 24,90 | 24,68 | 24,90 | |
| 10. | Smidary | Hradec Králové | 24,94 | 20,09 | 24,94 | |
| 11. | Karlinky | Liberec | 32,34 | 23,01 | 32,34 | |
| 12. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 33,93 | 32,70 | 33,93 | |
| 13. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | 34,37 | 29,86 | 34,37 | |
| 14. | Kosořice | Mladá Boleslav | 36,80 | 36,80 | 23,48 | |
| 15. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 41,66 | 20,77 | 41,66 | |
| 16. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 62,33 | 60,94 | 62,33 | |
| 17. | Jeřmanice | Liberec | 71,76 | 71,73 | 71,76 | |
| 18. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 85,90 | 39,11 | 85,90 |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Janův Důl | Liberec | 21,20 | 20,77 | 21,20 | |
| 2. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 21,45 | 20,58 | 21,45 | |
| 3. | Hradčany | Liberec | 22,23 | 20,83 | 22,23 | |
| 4. | Karlinky | Liberec | 23,76 | 21,06 | 23,76 | |
| 5. | Dolní Beřkovice | Mělník | 24,15 | 23,99 | 24,15 | |
| 6. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 24,52 | 22,99 | 24,52 | |
| 7. | Mělník Blata | Mělník | 25,57 | 24,35 | 25,57 | |
| 8. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 28,19 | 27,54 | 28,19 | |
| 9. | Úmyslovice | Nymburk | 30,51 | 29,19 | 30,51 | |
| 10. | Jeřmanice | Liberec | 31,05 | 22,14 | 31,05 | |
| 11. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | 34,22 | 33,37 | 34,22 | |
| 12. | Smidary | Hradec Králové | 34,92 | 34,92 | 32,96 | |
| 13. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 38,27 | 22,32 | 38,27 | |
| 14. | Bukovina, Turnov | Semily | 60,16 | 58,88 | - |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 20,95 | 20,95 | 20,72 | |
| 2. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 21,25 | 20,81 | 21,25 | |
| 3. | Příšovice | Liberec | 23,56 | 23,56 | 22,94 | |
| 4. | Rozstání | Liberec | 23,88 | 23,88 | 23,83 | |
| 5. | Frýdštejn B | Jablonec nad Nisou | 24,52 | 22,99 | 24,52 | |
| 6. | Jeřmanice B | Liberec | 26,49 | 25,03 | 26,49 | |
| 7. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 33,23 | 33,23 | 31,61 | |
| 8. | Záskalí Bezáskovice | Liberec | 34,44 | 23,99 | 34,44 | |
| 9. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Ženy | Jablonec nad Nisou | 39,18 | 35,07 | 39,18 | |
| 10. | Kosořice Ženy | Mladá Boleslav | 40,10 | 40,10 | 39,88 | |
| 11. | Sukorady | Jičín | 42,49 | 41,33 | 42,49 | |
| 12. | Vratislavice nad Nisou | Liberec | 43,22 | 25,66 | 43,22 | |
| 13. | Pilínkov, Liberec XXIV | Liberec | 50,94 | 49,05 | 50,94 | |
| 14. | Frýdštejn 50. let | Jablonec nad Nisou | 50,94 | 50,77 | - | |
| 15. | Odolenovice Ženy | Jablonec nad Nisou | NP | - | - | |
| 15. | Roztoky u Semil | Semily | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradčany | Liberec | 14,94 | 15,28 | 15,28 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Březová | Liberec | 15,50 | 15,07 | 15,50 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,75 | 14,99 | 15,75 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Karlinky | Liberec | 15,51 | 15,77 | 15,77 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Brada - Rybníček | Jičín | 15,15 | 15,92 | 15,92 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 16,11 | 16,00 | 16,11 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 16,65 | 15,41 | 16,65 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Sezemice | Mladá Boleslav | 16,82 | 16,67 | 16,82 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Bystřice | Jičín | 16,90 | 16,68 | 16,90 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 16,98 | 17,20 | 17,20 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,84 | 17,24 | 17,24 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Březovice | Mladá Boleslav | 16,39 | 17,59 | 17,59 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Škodějov | Semily | 16,49 | 17,63 | 17,63 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Janův Důl | Liberec | 15,51 | 18,00 | 18,00 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Sezemice | Mladá Boleslav | 17,60 | 18,04 | 18,04 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 18,22 | 18,01 | 18,22 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Škodějov Dorost | Semily | 18,79 | 18,65 | 18,79 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Škodějov CHASSA | Semily | 18,70 | 18,94 | 18,94 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Pilínkov, Liberec XXIV | Liberec | 19,17 | 19,36 | 19,36 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Koberovy | Jablonec nad Nisou | 19,88 | 18,12 | 19,88 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Lvová | Česká Lípa | 20,03 | 19,57 | 20,03 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 18,57 | 20,06 | 20,06 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Bukovina, Turnov | Semily | 20,10 | 20,51 | 20,51 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 20,83 | 15,15 | 20,83 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Běchary | Jičín | 22,17 | 16,73 | 22,17 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Bozkov | Semily | 23,65 | 17,50 | 23,65 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Pěnčín | Liberec | 24,10 | 23,11 | 24,10 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Záskalí | Liberec | 23,58 | 24,48 | 24,48 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Doubrava | Mladá Boleslav | 25,25 | 25,19 | 25,25 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 30. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,69 | 25,87 | 25,87 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,74 | 17,82 | 17,82 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Radimovice | Liberec | 19,20 | 18,82 | 19,20 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Slatiny | Jičín | 18,93 | 19,39 | 19,39 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Jeřmanice | Liberec | 18,83 | 19,45 | 19,45 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Jeřmanice | Liberec | 19,46 | 19,69 | 19,69 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,82 | 19,77 | 19,77 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 19,79 | 18,06 | 19,79 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,80 | 19,09 | 19,80 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 19,59 | 19,93 | 19,93 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Slatiny | Jičín | 20,10 | 20,34 | 20,34 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Radimovice | Liberec | 19,71 | 20,64 | 20,64 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Radimovice B | Liberec | 22,30 | 23,41 | 23,41 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Březová | Liberec | 24,48 | 23,12 | 24,48 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Pilínkov, Liberec XXIV | Liberec | 24,66 | 25,20 | 25,20 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 25,49 | 20,07 | 25,49 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Olešnice | Semily | 32,37 | 32,40 | 32,40 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Pěnčín | Liberec | 42,67 | 42,77 | 42,77 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Pěnčín | Liberec | 45,36 | 44,31 | 45,36 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 48,29 | 26,10 | 48,29 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | NP | NP | NP | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Troch | 16 ** | 25 | 13.06.2016 21:09 | |
| Jan Kupka | 14 ** | 0 | 16.06.2016 21:16 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 0 | 16.06.2016 14:58 | |
| David Beránek | 15 ** | 0 | 09.06.2016 07:17 | |
| Veronika Kaprálková | 15 ** | 0 | 15.06.2016 11:07 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Troch | 17 ** | 0 | 13.06.2016 21:09 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 16.06.2016 14:59 | |
| Veronika Kaprálková | 18 ** | 0 | 15.06.2016 11:07 | |
| David Beránek | 19 ** | 0 | 09.06.2016 07:17 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire night cup - Muži | 16,31 | https://youtu.be/fnc frýdšte | Lenka Poloprutská | |
Fire night cup - Muži | 16,36 | https://youtu.be/xNO0KFiBSNE | Pavel Štěpán | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/06/20 | Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn | |
| 2025/06/21 | Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12 | |
| 2024/06/15 | Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12 | |
| 2023/06/17 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | |
| 2022/06/18 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | |
| 2019/06/15 | Frýdštejn, Frýdštejn | |
| 2018/06/16 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | |
| 2017/06/17 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | |
| 2016/11/19 | Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016 | |
| 2016/06/18 | Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn | |
| 2015/06/20 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | |
| 2014/06/21 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | |
| 2013/06/15 | Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















