Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Smidary | Hradec Králové | 16,80 | 16,80 | 16,57 | |
| 2. | Dobšín Kamenice | Mladá Boleslav | 17,38 | 17,38 | 16,93 | |
| 3. | Mlékosrby | Hradec Králové | 17,98 | 17,98 | 17,64 | |
| 4. | Ploukonice | Semily | 18,04 | 17,60 | 18,04 | |
| 5. | Sezemice | Mladá Boleslav | 18,07 | 17,86 | 18,07 | |
| 5. | Březová | Liberec | 18,07 | 17,71 | 18,07 | |
| 7. | Karlinky | Liberec | 18,16 | 17,00 | 18,16 | |
| 8. | Jirkov | Jablonec nad Nisou | 18,23 | 16,99 | 18,23 | |
| 9. | Bechov | Mladá Boleslav | 18,31 | 18,31 | 18,30 | |
| 10. | Radimovice | Liberec | 18,37 | 18,37 | 18,14 | |
| 11. | Olešnice | Semily | 18,42 | 18,42 | 17,06 | |
| 12. | Havlovice | Trutnov | 18,90 | 18,90 | 18,18 | |
| 13. | Břehy | Mladá Boleslav | 19,29 | 19,29 | 18,63 | |
| 14. | Malé Svatoňovice | Trutnov | 20,87 | 20,87 | 19,99 | |
| 15. | Dubenec B | Trutnov | 20,99 | 20,20 | 20,99 | |
| 16. | Lanžov | Trutnov | 21,07 | 20,81 | 21,07 | |
| 17. | Nahořany | Náchod | 21,37 | 21,37 | 18,34 | |
| 18. | Letohrad - Kunčice E | Ústí nad Orlicí | 21,63 | 17,85 | 21,63 | |
| 19. | Tatobity | Semily | NP | - | - | |
| 19. | Doubrava | Mladá Boleslav | NP | - | - | |
| 19. | Dubenec | Trutnov | NP | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,24 | 15,66 | 16,24 | |
| 2. | Olešnice | Semily | 16,36 | 16,36 | 16,16 | |
| 3. | Smidary | Hradec Králové | 16,83 | 16,60 | 16,83 | |
| 4. | Ploukonice | Semily | 16,99 | 16,52 | 16,99 | |
| 5. | Radimovice | Liberec | 18,01 | 18,01 | 17,25 | |
| 6. | Myštěves | Hradec Králové | 18,22 | 18,22 | 17,95 | |
| 7. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 18,33 | 18,33 | 17,33 | |
| 8. | Jeřice | Jičín | 18,89 | 18,89 | 17,97 | |
| 9. | Jeřmanice | Liberec | 20,87 | 20,87 | 20,13 | |
| 10. | Lanžov | Trutnov | 23,49 | 22,85 | 23,49 | |
| 11. | Třebnouševes | Jičín | 27,81 | 27,81 | 26,91 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Olešnice | Semily | 14,09 | 14,18 | 14,18 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Dubenec | Trutnov | 14,30 | 14,30 | 14,30 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Olešnice | Semily | 14,40 | 14,28 | 14,40 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Karlinky | Liberec | 14,49 | 14,49 | 14,49 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Olešnice | Semily | 14,56 | 14,15 | 14,56 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Chyjice | Jičín | 14,60 | 14,61 | 14,61 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 14,74 | 14,80 | 14,80 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 14,96 | 14,27 | 14,96 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Sezemice | Mladá Boleslav | 15,21 | 14,72 | 15,21 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Karlinky | Liberec | 14,32 | 15,41 | 15,41 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 15,58 | 14,79 | 15,58 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Třebnouševes | Jičín | 15,14 | 15,83 | 15,83 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Karlinky B | Liberec | 15,20 | 15,84 | 15,84 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Valdice A | Jičín | 15,89 | 15,72 | 15,89 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Sezemice | Mladá Boleslav | 15,39 | 16,00 | 16,00 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Košťálov | Semily | 16,02 | 15,79 | 16,02 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Havlovice | Trutnov | 15,35 | 16,11 | 16,11 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 16,22 | 15,49 | 16,22 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Cetenov | Liberec | 15,39 | 16,37 | 16,37 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Tatobity | Semily | 16,39 | 14,36 | 16,39 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Brada - Rybníček | Jičín | 14,73 | 16,46 | 16,46 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Doubrava | Mladá Boleslav | 16,30 | 16,47 | 16,47 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Břehy | Mladá Boleslav | 16,65 | 16,57 | 16,65 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 16,71 | 16,35 | 16,71 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Doubrava | Mladá Boleslav | 16,16 | 16,74 | 16,74 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Březovice | Mladá Boleslav | 15,74 | 17,15 | 17,15 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Škodějov Chassa | Semily | 15,94 | 17,18 | 17,18 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Škodějov Chassa | Semily | 16,25 | 17,24 | 17,24 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Březová | Liberec | 15,86 | 17,58 | 17,58 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Břehy | Mladá Boleslav | 17,59 | 16,39 | 17,59 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Olešnice | Semily | 16,60 | 16,66 | 16,66 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Smidary | Hradec Králové | 16,65 | 16,68 | 16,68 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Olešnice | Semily | 17,25 | 17,12 | 17,25 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Pěnčín | Liberec | 18,05 | 18,16 | 18,16 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,57 | 18,38 | 18,38 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,17 | 18,50 | 18,50 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Radimovice | Liberec | 18,86 | 17,17 | 18,86 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,09 | 18,77 | 19,09 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Lanžov | Trutnov | 19,20 | 19,54 | 19,54 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Veselá | Semily | 18,91 | 19,56 | 19,56 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 20,01 | 18,26 | 20,01 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Veselá | Semily | 19,44 | 20,33 | 20,33 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Břehy | Mladá Boleslav | 20,97 | 20,98 | 20,98 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Ploukonice | Semily | 19,79 | 21,10 | 21,10 | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Jeřmanice | Liberec | 21,11 | 18,78 | 21,11 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Ploukonice | Semily | 21,90 | 20,46 | 21,90 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Olešnice | Semily | 17,24 | 24,51 | 24,51 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Karlinky | Liberec | 25,56 | 18,37 | 25,56 | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Ploukonice | Semily | 28,78 | 29,17 | 29,17 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Dolní Pertoltice | Liberec | 29,99 | 27,74 | 29,99 | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | 2023/05/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Karlinky | Liberec | NP | NP | NP | 2024/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | 2025/05/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.