Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Olešnice X | Olomouc | 13,75 | 13,72 | 13,75 | |
| 2. | Bílovice A | Prostějov | 14,22 | 14,00 | 14,22 | |
| 3. | Odry | Nový Jičín | 15,04 | 14,36 | 15,04 | |
| 4. | Prchalov | Nový Jičín | 15,04 | 15,04 | 14,72 | |
| 5. | Plinkout | Olomouc | 15,40 | 15,15 | 15,40 | |
| 6. | Dolní Libina | Šumperk | 15,49 | 15,11 | 15,49 | |
| 7. | Otinoves | Prostějov | 15,56 | 15,56 | 15,08 | |
| 8. | Chořelice | Olomouc | 15,63 | 15,18 | 15,63 | |
| 9. | Těšetice TYFOČÁCI | Olomouc | 15,65 | 15,65 | 14,92 | |
| 10. | Mladeč | Olomouc | 15,69 | 15,40 | 15,69 | |
| 11. | Sobotín | Šumperk | 16,07 | 15,23 | 16,07 | |
| 12. | Nenakonice | Olomouc | 16,10 | 15,35 | 16,10 |
|
| 13. | Třeština | Šumperk | 16,24 | 15,40 | 16,24 | |
| 14. | Ludéřov FARMA | Olomouc | 16,66 | 16,60 | 16,66 | |
| 15. | Nová Dědina | Olomouc | 16,83 | 16,61 | 16,83 | |
| 16. | Přáslavice | Olomouc | 16,96 | 16,96 | 16,47 | |
| 17. | Vrchoslavice B | Prostějov | 17,50 | 16,79 | 17,50 | |
| 18. | Kobeřice | Prostějov | 17,61 | 17,07 | 17,61 | |
| 19. | Měrotín | Olomouc | 18,03 | 15,55 | 18,03 | |
| 20. | Drahany | Prostějov | 18,36 | 16,55 | 18,36 | |
| 21. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 19,22 | 18,96 | 19,22 | |
| 22. | Dolany | Olomouc | 20,20 | 20,20 | 15,35 | |
| 23. | Hlubočky | Olomouc | 20,53 | 20,53 | 15,92 | |
| 24. | Domamyslice | Prostějov | 25,12 | 24,50 | 25,12 | |
| 25. | Soběsuky | Prostějov | 28,89 | 26,38 | 28,89 | |
| 26. | Mezice | Olomouc | NP | 24,93 | 23,96 | |
| 26. | Doloplazy | Olomouc | NP | 17,28 | NP | |
| 26. | Mostkovice | Prostějov | NP | 17,77 | NP | |
| 26. | Velká Bystřice | Olomouc | NP | NP | 15,13 | |
| 26. | Křenovice | Přerov | NP | NP | NP | |
| 26. | Brníčko | Šumperk | NP | NP | NP | |
| 26. | Velká (Hranice III) | Přerov | NP | NP | NP |
|
| 26. | Kožušany | Olomouc | NP | 16,85 | 14,82 | |
| 26. | Bílovice C Odpad | Prostějov | NP | NP | NP | |
| 26. | Janovice | Bruntál | NP | NP | NP | |
| 26. | Seloutky | Prostějov | NP | 19,75 | 18,28 | |
| 26. | Vrchoslavice | Prostějov | NP | NP | NP | |
| 26. | Krasice - Prostějov | Prostějov | NP | NP | NP | |
| 26. | Olešnice REZERVA | Olomouc | NP | 16,20 | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Soběsuky A | Prostějov | 17,78 | 17,78 | 17,73 | |
| 2. | Haňovice | Olomouc | 17,85 | 17,69 | 17,85 | |
| 3. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 18,10 | 18,10 | 17,83 | |
| 4. | Hrabišín | Šumperk | 18,20 | 17,03 | 18,20 | |
| 5. | Nová Dědina | Olomouc | 18,31 | 18,31 | 17,70 | |
| 6. | Vojnice | Olomouc | 18,41 | 18,40 | 18,41 | |
| 7. | Dětkovice | Prostějov | 18,52 | 18,50 | 18,52 | |
| 8. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 18,61 | 18,61 | 17,98 | |
| 9. | Soběsuky B | Prostějov | 18,61 | 18,61 | 18,50 | |
| 10. | Bohuňov | Svitavy | 18,85 | 18,83 | 18,85 | |
| 11. | Bílovice | Prostějov | 19,10 | 18,05 | 19,10 | |
| 12. | Třeština | Šumperk | 19,35 | 19,09 | 19,35 | |
| 13. | Velký Týnec | Olomouc | 20,13 | 19,14 | 20,13 | |
| 14. | Cholina | Olomouc | 20,30 | 18,73 | 20,30 | |
| 15. | Kožušany | Olomouc | 20,83 | 18,82 | 20,83 | |
| 16. | Seloutky | Prostějov | 21,07 | 18,49 | 21,07 | |
| 17. | Chořelice | Olomouc | 21,36 | 20,48 | 21,36 | |
| 18. | Přáslavice | Olomouc | 21,67 | 21,67 | 18,08 | |
| 19. | Domamyslice | Prostějov | 23,48 | 22,72 | 23,48 | |
| 20. | Kobeřice | Prostějov | 24,24 | 24,24 | 23,59 | |
| 21. | Doloplazy | Olomouc | 25,08 | 21,99 | 25,08 | |
| 22. | Olešnice | Olomouc | 31,97 | 31,97 | 30,88 | |
| 23. | Dolní Libina | Šumperk | 38,86 | 38,86 | 32,58 | |
| 24. | Blatec | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 24. | Odry | Nový Jičín | NP | 16,66 | NP | |
| 24. | Dub nad Moravou | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 24. | Bousín | Prostějov | NP | 19,89 | 17,83 | |
| 24. | Náměšť na Hané | Olomouc | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Olešnice | Olomouc | 17,70 | 17,49 | 17,70 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 2. | Lipová | Prostějov | 17,75 | 17,72 | 17,75 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 3. | Bílovice | Prostějov | 17,06 | 17,84 | 17,84 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 4. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 18,13 | 17,99 | 18,13 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 5. | Dětkovice B | Prostějov | 17,34 | 18,22 | 18,22 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 6. | Okrouhlá | Blansko | 18,21 | 18,30 | 18,30 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 7. | Domamyslice | Prostějov | 18,22 | 18,38 | 18,38 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 8. | Dětkovice A | Prostějov | 18,48 | 17,69 | 18,48 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 9. | Nová Dědina | Prostějov | 18,02 | 18,79 | 18,79 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 10. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,19 | 18,81 | 18,81 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 11. | Stražisko | Prostějov | 19,81 | 19,38 | 19,81 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 12. | Loučany | Olomouc | 19,94 | 17,34 | 19,94 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 13. | Vícov | Prostějov | 19,10 | 20,41 | 20,41 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 14. | Niva | Prostějov | 18,49 | 21,36 | 21,36 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 15. | Soběsuky | Prostějov | 20,81 | 21,79 | 21,79 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 16. | Ptení | Prostějov | 22,21 | 24,57 | 24,57 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 17. | Seloutky | Prostějov | 24,77 | 24,80 | 24,80 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 18. | Jabloňany | Blansko | NP | NP | NP | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 19. | Kelčice | Prostějov | NP | NP | NP | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 20. | Cholina | Olomouc | NP | NP | NP | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 21. | Buková | Prostějov | NP | NP | NP | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Soběsuky | Prostějov | 18,84 | 19,26 | 19,26 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 2. | Lipová | Prostějov | 20,62 | 18,92 | 20,62 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 3. | Dětkovice | Prostějov | 20,75 | 18,27 | 20,75 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 4. | Bílovice | Prostějov | 19,56 | 20,99 | 20,99 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 5. | Soběsuky B | Prostějov | 23,36 | 21,88 | 23,36 | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 6. | Otaslavice | Prostějov | NP | NP | NP | 2013/07/13 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2026/08/21 |
Bílovice, O pohár |
FSEU |
| 2026/07/04 |
Bílovice, O pohár senátora Františka Jury |
EXČR |
| 2026/06/27 |
Bílovice, ONL - noční soutěž 2B |
ONL |
| 2026/06/27 |
Bílovice, O pohár starosty obce Miroslava Hochvalda |
VCPV |
| 2025/07/12 |
Bílovice, ONL - noční soutěž 2B |
ONL |
| 2025/07/12 |
Bílovice, Pohárová soutěž |
VCPV |
| 2025/07/05 |
Bílovice, O pohár |
EXČR |
| 2024/07/13 |
Bílovice, Soutěž pořádaná radou VCP |
VCPV |
| 2024/06/29 |
Bílovice, ONL - noční soutěž 2B |
ONL |
| 2024/06/29 |
Bílovice, Pohárová soutěž |
VCPV |
| 2023/07/08 |
Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B |
ONL |
| 2023/07/08 |
Bílovice, Pohárová soutěž |
VCPV |
| 2022/07/16 |
Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B |
ONL |
| 2022/07/16 |
Bílovice, O pohár starosty |
VCPV |
| 2021/07/17 |
Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B |
ONL |
| 2021/07/17 |
Bílovice, O pohár starosty |
VCPV |
| 2020/07/11 |
ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B |
ONL |
| 2019/07/13 |
Bílovice - hřiště, O pohár starosty |
VCPV |
| 2018/07/14 |
Bílovice, Pohár starosty |
VCPV |
| 2017/07/15 |
Bílovice, O pohár starosty |
VCPV |
| 2016/07/16 |
Bílovice, O pohár obce |
VCPV |
| 2015/07/11 |
Bílovice, hřiště, O pohár starosty |
VCPV |
| 2014/07/12 |
Bílovice, hřiště, O pohár starosty |
VCPV |
| 2013/07/13 |
Bílovice, O pohár starosty obce |
VCPV |
| 2012/07/14 |
Bílovice, O pohár starosty obce Bílovice-Lutotín |
FSEU |
| 2012/07/14 |
Bílovice, |
VCPV |
| 2011/07/16 |
Bílovice, O pohár starosty |
VCPV |
| 2010/07/17 |
Bílovice, O pohár starosty |
VCPV |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.