| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 05. 2024 10:00 |
| Kontakt: | Miloslav Tauchman |
| Telefon: | 608 821 329 |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešnice | Semily | 16,81 | 16,58 | 16,81 | |
| 2. | Ploukonice | Semily | 17,06 | 17,06 | 16,82 | |
| 3. | Radimovice | Liberec | 17,56 | 17,56 | 16,96 | |
| 3. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,56 | 16,98 | 17,56 | |
| 5. | Myštěves | Hradec Králové | 17,63 | 17,63 | 17,37 | |
| 6. | Slatiny | Jičín | 17,88 | 17,88 | 17,64 | |
| 7. | Bechov | Mladá Boleslav | 18,11 | 17,39 | 18,11 | |
| 8. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,43 | 17,49 | 18,43 | |
| 9. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,75 | 18,75 | 18,05 | |
| 10. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,22 | 19,22 | 18,87 | |
| 11. | Bukovno | Mladá Boleslav | 19,30 | 19,01 | 19,30 | |
| 12. | Huť | Jablonec nad Nisou | 19,61 | 19,61 | 18,37 | |
| 13. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 21,37 | 21,37 | 18,69 | |
| 14. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 21,75 | 20,92 | 21,75 | |
| 15. | Břehy | Mladá Boleslav | 27,56 | 27,56 | 26,27 | |
| 16. | Jeřice | Jičín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bechov A | Mladá Boleslav | 17,02 | 17,59 | 34,61 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bakov nad Jizerou A | Mladá Boleslav | 17,76 | 17,61 | 35,36 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hrdlořezy | Mladá Boleslav | 17,69 | 18,64 | 36,34 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Obrubce | Mladá Boleslav | 18,37 | 18,07 | 36,44 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bechov | Mladá Boleslav | 17,26 | 19,24 | 36,50 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 18,51 | 19,75 | 38,26 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bechov kidi | Mladá Boleslav | 19,61 | 18,80 | 38,40 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bakov nad Jizerou | Mladá Boleslav | 20,07 | 19,34 | 39,41 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chudíř | Mladá Boleslav | 21,15 | 19,70 | 40,85 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 20,86 | 20,05 | 40,91 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dlouhá Lhota | Mladá Boleslav | 20,45 | 20,79 | 41,24 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bechov | Mladá Boleslav | 21,24 | 20,00 | 41,41 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 19,86 | 21,67 | 41,53 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 19,30 | 22,28 | 41,58 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bechov B | Mladá Boleslav | 21,63 | 19,96 | 41,59 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 21,55 | 20,21 | 41,76 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Doubrava | Mladá Boleslav | 18,66 | 23,19 | 41,85 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nová Ves u Bakova A | Mladá Boleslav | 21,86 | 20,90 | 42,76 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kosmonosy A | Mladá Boleslav | 19,73 | 23,14 | 42,88 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hrdlořezy | Mladá Boleslav | 18,02 | 25,30 | 43,32 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bechov A | Mladá Boleslav | 22,16 | 21,39 | 43,55 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nová Ves u Bakova A | Mladá Boleslav | 21,98 | 21,58 | 43,56 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bakov nad Jizerou | Mladá Boleslav | 25,56 | 18,89 | 44,45 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bakov nad Jizerou | Mladá Boleslav | 20,81 | 23,75 | 44,56 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dobšín Kamenice | Mladá Boleslav | 22,47 | 23,10 | 45,57 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dobšín Kamenice | Mladá Boleslav | 21,76 | 23,98 | 45,74 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Obrubce | Mladá Boleslav | 15,53 | 31,97 | 47,50 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bakov nad Jizerou | Mladá Boleslav | 20,30 | 27,19 | 47,50 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bítouchov | Mladá Boleslav | 25,34 | 23,64 | 48,98 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 26,06 | 23,79 | 49,85 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 16,20 | 16,39 | 16,39 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | Semily | 16,15 | 16,48 | 16,48 | 2025/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ploukonice | Semily | 16,53 | 15,79 | 16,53 | 2022/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Košťálov | Semily | 16,56 | 16,25 | 16,56 | 2022/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ploukonice | Semily | 16,61 | 16,40 | 16,61 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Olešnice | Semily | 16,58 | 16,81 | 16,81 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Myštěves | Hradec Králové | 16,73 | 17,05 | 17,05 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ploukonice | Semily | 17,06 | 16,82 | 17,06 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Břehy | Mladá Boleslav | 16,18 | 17,10 | 17,10 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 16,98 | 17,36 | 17,36 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Jeřmanice | Liberec | 17,37 | 17,31 | 17,37 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,49 | 16,66 | 17,49 | 2025/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,51 | 17,16 | 17,51 | 2025/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Myštěves | Hradec Králové | 17,53 | 16,79 | 17,53 | 2025/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Radimovice | Liberec | 17,56 | 16,96 | 17,56 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 16,98 | 17,56 | 17,56 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,57 | 17,58 | 17,58 | 2022/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,52 | 17,58 | 17,58 | 2025/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,59 | 17,27 | 17,59 | 2025/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,60 | 17,27 | 17,60 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Myštěves | Hradec Králové | 17,63 | 17,37 | 17,63 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,49 | 17,78 | 17,78 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Slatiny | Jičín | 17,88 | 17,64 | 17,88 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Radimovice | Liberec | 17,89 | 17,93 | 17,93 | 2025/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Jeřice | Jičín | 17,37 | 17,98 | 17,98 | 2025/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 17,38 | 17,98 | 17,98 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Olešnice | Semily | 18,00 | 17,48 | 18,00 | 2022/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Košťálov | Semily | 18,07 | 18,10 | 18,10 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Olešnice | Semily | 18,10 | 17,63 | 18,10 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bechov | Mladá Boleslav | 17,39 | 18,11 | 18,11 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















