| Liga: | Pelhřimovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 03. 07. 2010 13:00 |
| Kontakt: | Páral Václav, tel.: 723566814 |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Pelhřimov |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Aleš Janda |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Pelhřimovská hasičská lig
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bácovice | Pelhřimov | 19,02 | - | - | |
| 2. | Přáslavice | Olomouc | 19,55 | - | - | |
| 3. | Červená Řečice B | Pelhřimov | 20,33 | - | - | |
| 4. | Kletečná B | Pelhřimov | 21,23 | - | - | |
| 5. | Kletečná | Pelhřimov | 21,86 | - | - | |
| 6. | Jiřice B | Nymburk | 22,12 | - | - | |
| 7. | Přáslavice B | Olomouc | 23,06 | - | - | |
| 8. | Červená Řečice | Pelhřimov | 23,61 | - | - | |
| 9. | Petrovice | Třebíč | 24,73 | - | - | |
| 10. | Rynárec | Pelhřimov | 25,02 | - | - | |
| 11. | Jiřice | Nymburk | 39,50 | - | - | |
| 12. | Senožaty | Pelhřimov | NP | - | - | |
| 13. | Senožaty | Tábor | NP | - | - | |
| 14. | Hněvkovice | Havlíčkův Brod | NP | - | - | |
| 15. | Těchoraz | Český Krumlov | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Pelhřimovská hasičská lig
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jiřice | Nymburk | 27,58 | - | - | |
| 2. | Rynárec | Pelhřimov | 28,29 | - | - | |
| 3. | Bácovice | Pelhřimov | 34,10 | - | - | |
| 4. | Červená Řečice | Pelhřimov | NP | - | - | |
| 5. | Těchoraz | Český Krumlov | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Přáslavice A | Pelhřimov | 18,15 | 17,50 | 18,15 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Přáslavice A | Pelhřimov | 18,33 | 18,41 | 18,41 | 2017/06/24 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Přáslavice A | Pelhřimov | 18,53 | 18,60 | 18,60 | 2014/06/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Přáslavice B | Pelhřimov | 18,81 | 17,87 | 18,81 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Kletečná B | Pelhřimov | 18,56 | 18,89 | 18,89 | 2014/06/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Přáslavice B | Pelhřimov | 18,49 | 18,90 | 18,90 | 2017/06/24 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Kletečná A | Pelhřimov | 18,88 | 18,92 | 18,92 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Markvarec | Pelhřimov | 18,50 | 18,99 | 18,99 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Kletečná B | Pelhřimov | 18,62 | 19,11 | 19,11 | 2015/06/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Bácovice | Pelhřimov | 18,00 | 19,15 | 19,15 | 2013/06/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Pacov | Pelhřimov | 18,79 | 19,32 | 19,32 | 2017/06/24 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Bácovice | Pelhřimov | 18,74 | 19,36 | 19,36 | 2014/06/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Buřenice | Pelhřimov | 19,40 | 19,49 | 19,49 | 2017/06/24 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Markvarec | Pelhřimov | 18,68 | 19,55 | 19,55 | 2017/06/24 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Jiřice | Pelhřimov | 19,57 | 19,40 | 19,57 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Červená Řečice | Pelhřimov | 18,87 | 19,57 | 19,57 | 2015/06/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Pacov | Pelhřimov | 19,65 | 19,13 | 19,65 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Kletečná B | Pelhřimov | 19,82 | 18,74 | 19,82 | 2013/06/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Kletečná B | Pelhřimov | 18,65 | 19,83 | 19,83 | 2017/06/24 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Červená Řečice | Pelhřimov | 19,27 | 19,84 | 19,84 | 2014/06/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Bácovice | Pelhřimov | 19,97 | 19,64 | 19,97 | 2016/06/25 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Salačova Lhota | Pelhřimov | 18,75 | 20,06 | 20,06 | 2016/06/25 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Kletečná B | Pelhřimov | 18,85 | 20,08 | 20,08 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Putimov | Pelhřimov | 20,15 | 19,09 | 20,15 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Samšín | Pelhřimov | 19,88 | 20,15 | 20,15 | 2015/06/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Červená Řečice | Pelhřimov | 19,08 | 20,16 | 20,16 | 2017/06/24 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Buřenice | Pelhřimov | 19,35 | 20,30 | 20,30 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Přáslavice B | Pelhřimov | 20,30 | 20,34 | 20,34 | 2015/06/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Přáslavice A | Pelhřimov | 19,88 | 20,38 | 20,38 | 2016/06/25 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 30. | Jiřice | Pelhřimov | 20,54 | 19,30 | 20,54 | 2014/06/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bácovice | Pelhřimov | 22,76 | 22,83 | 22,83 | 2016/06/25 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Bácovice | Pelhřimov | 24,25 | 21,66 | 24,25 | 2017/06/24 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Hněvkovice | Pelhřimov | 24,48 | 24,17 | 24,48 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Bácovice | Pelhřimov | 24,62 | 23,86 | 24,62 | 2014/06/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Buřenice | Pelhřimov | 24,74 | 23,63 | 24,74 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Hněvkovice | Pelhřimov | 24,74 | 24,98 | 24,98 | 2016/06/25 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Hněvkovice | Pelhřimov | 25,10 | 24,97 | 25,10 | 2015/06/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Bácovice | Pelhřimov | 22,50 | 25,29 | 25,29 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Jiřice B | Pelhřimov | 24,36 | 25,34 | 25,34 | 2017/06/24 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Jiřice B | Pelhřimov | 25,47 | 25,38 | 25,44 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Pacov | Pelhřimov | 24,76 | 25,50 | 25,50 | 2014/06/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Pacov | Pelhřimov | 25,83 | 25,25 | 25,83 | 2013/06/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Vokov | Pelhřimov | 25,85 | 23,35 | 25,85 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Buřenice | Pelhřimov | 25,85 | 25,25 | 25,85 | 2017/06/24 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Babice A | Pelhřimov | 25,51 | 26,32 | 26,30 | 2016/06/25 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Hněvkovice | Pelhřimov | 26,31 | 26,69 | 26,69 | 2014/06/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Buřenice | Pelhřimov | 26,18 | 27,36 | 27,36 | 2014/06/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Buřenice | Pelhřimov | 26,93 | 27,36 | 27,36 | 2016/06/25 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Putimov | Pelhřimov | 27,19 | 27,50 | 27,50 | 2016/06/25 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Buřenice | Pelhřimov | 27,03 | 27,51 | 27,51 | 2015/06/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Střítež | Pelhřimov | 27,28 | 27,57 | 27,57 | 2014/06/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Babice B | Pelhřimov | 26,85 | 27,88 | 27,88 | 2014/06/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Hněvkovice | Pelhřimov | 28,08 | 28,16 | 28,16 | 2013/06/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Jiřice B | Pelhřimov | 26,51 | 28,76 | 28,76 | 2016/06/25 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Babice B | Pelhřimov | 28,39 | 28,77 | 28,77 | 2016/06/25 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Jiřice A | Pelhřimov | 27,80 | 28,92 | 28,92 | 2017/06/24 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Jiřice A | Pelhřimov | 27,35 | 29,15 | 29,15 | 2016/06/25 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Přáslavice | Pelhřimov | 30,21 | 28,50 | 30,21 | 2019/06/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Litohošť | Pelhřimov | 27,89 | 30,67 | 30,67 | 2017/06/24 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 30. | Pacov | Pelhřimov | 30,63 | 30,96 | 30,96 | 2016/06/25 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/06/22 | Bácovice, Hrbáč 2B | |
| 2017/06/24 | Bácovice, obec, Soutěž o pohár Starosty o pohár obce Bácovice | |
| 2017/06/24 | Bácovice, hrbáč, 2B široké, www.p-h-l.cz | |
| 2016/06/25 | Bácovice, HRBÁČ 2B, široké | |
| 2015/06/27 | Bácovice, P-H-L hrbáč | |
| 2014/06/28 | Bácovice, Opohár starosty obce | |
| 2013/06/29 | Bácovice, O pohár starosty Bácovic | |
| 2012/06/30 | Bácovice, O pohár starosty obce | |
| 2012/06/30 | Bácovice, O pohár starosty Bácovic | |
| 2011/07/02 | Bácovice, O pohár starosty Bácovic | |
| 2010/07/03 | Bácovice, PE, Pohár starosty obce Bácovice | |
| 2009/07/03 | Bácovice, PE, Pohár starosty obce Bácovice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















