Rezervace na soutěž
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu. Startovní listina
Muži
Ženy
PS-12 muži
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí |
Tým a jméno |
Okres |
LP |
PP |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Jirkov B | JN | 13,29 | 13,90 | 13,90 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Karlinky | LI | 14,18 | 13,97 | 14,18 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Karlinky | LI | 14,18 | 14,28 | 14,28 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Březová | LI | 14,58 | 14,57 | 14,57 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Dubenec | TU | 14,59 | 14,49 | 14,59 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Sezemice | MB | 14,77 | 14,62 | 14,77 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Velké Hamry | JN | 14,73 | 14,80 | 14,80 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Radimovice | LI | 14,68 | 14,95 | 14,95 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Desná III | JN | 14,95 | 14,86 | 14,95 | 2022/06/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Pěnčín | JN | NP | 14,95 | 14,95 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Olešnice | SM | 14,82 | 14,96 | 14,96 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Pěnčín | JN | 14,97 | 14,74 | 14,97 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Chyjice | JC | 15,08 | 15,06 | 15,08 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Velké Hamry | JN | 15,09 | 14,69 | 15,09 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Desná III | JN | 14,52 | 15,11 | 15,11 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Jirkov B | JN | 14,59 | 15,12 | 15,12 | 2022/06/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Pěnčín | JN | 14,83 | 15,13 | 15,13 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Krásná Ves | MB | 14,98 | 15,19 | 15,19 | 2017/06/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Malá Skála | JN | 14,86 | 15,29 | 15,29 | 2015/08/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Tatobity | SM | 15,31 | 15,47 | 15,31 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Hradčany | LI | 15,35 | 15,15 | 15,35 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Karlinky | LI | 15,39 | 15,36 | 15,39 | 2022/06/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Křížkový Újezdec | PH | 14,74 | 15,39 | 15,39 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Doubrava | MB | 15,13 | 15,42 | 15,42 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Tatobity | SM | 14,85 | 15,43 | 15,43 | 2017/06/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Velké Hamry | JN | 18,33 | 15,54 | 15,54 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Karlinky | LI | 15,66 | 16,64 | 15,66 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Karlinky B | LI | 15,19 | 15,66 | 15,66 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Krásná Ves | MB | 15,52 | 15,69 | 15,69 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Smidary | HK | 1,57 | 15,48 | 15,70 | 2015/08/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 31. | Jílové u Držkova | JN | 18,84 | 15,71 | 15,71 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 32. | Bechov | MB | 15,19 | 15,73 | 15,73 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 33. | Horní Měcholupy | AB | 16,65 | 15,75 | 15,75 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 34. | Hradčany | LI | 15,44 | 15,80 | 15,80 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 35. | Velké Hamry | JN | 14,44 | 15,84 | 15,84 | 2022/06/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 36. | Krásná Ves | MB | 15,81 | 15,94 | 15,94 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 37. | Ploukonice | SM | 15,71 | 15,94 | 15,94 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 38. | Janův Důl | LI | 15,95 | 15,95 | 15,95 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 39. | Košťálov | SM | 15,98 | 15,74 | 15,98 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 40. | Maršovice | JN | 15,97 | 16,02 | 16,02 | 2015/08/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 41. | Veselá | SM | 16,03 | 15,23 | 16,03 | 2015/08/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 42. | Janův Důl | LI | 15,87 | 16,06 | 16,06 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 43. | Frýdštejn | JN | 15,83 | 16,06 | 16,06 | 2017/06/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 44. | Jirkov B | JN | 16,07 | 15,39 | 16,07 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 45. | Karlinky | LI | 15,67 | 16,09 | 16,09 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 46. | Krásná Ves | MB | 16,19 | 20,89 | 16,19 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 47. | Karlinky | LI | 16,25 | 16,25 | 16,25 | 2015/08/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 48. | Velké Hamry | JN | 16,29 | 16,14 | 16,29 | 2015/08/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 49. | Karlinky | LI | 16,29 | 16,27 | 16,29 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 50. | Doubrava | MB | 15,37 | 16,35 | 16,35 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Pořadí |
Tým a jméno |
Okres |
LP |
PP |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
|---|
Ženy TOP 10
| Pořadí |
Tým a jméno |
Okres |
LP |
PP |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Mělník Blata | ME | 3,01 | 21,31 | 3,01 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Ploukonice | SM | 15,83 | 17,16 | 17,16 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Huť | JN | 17,10 | 17,39 | 17,39 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Olešnice | SM | 17,23 | 17,69 | 17,69 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Pěnčín | JN | 17,78 | NP | 17,78 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Mělník Blata | ME | 18,10 | 17,41 | 18,10 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Olešnice | SM | 18,20 | 18,28 | 18,28 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Zlatá Olešnice | JN | 18,33 | 17,67 | 18,33 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Košťálov | SM | 18,30 | 18,48 | 18,48 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Pěnčín | LI | 18,59 | 18,56 | 18,59 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Malá Skála Béčko | JN | 18,72 | 17,06 | 18,72 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Malá Skála Béčko | JN | 18,76 | 18,20 | 18,76 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Pěnčín | LI | 18,85 | 18,18 | 18,85 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Karlinky | LI | 19,03 | 18,11 | 19,03 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Benešov u Semil | SM | 17,02 | 19,04 | 19,04 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Jeřmanice | LI | 18,32 | 19,06 | 19,06 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Pěnčín B | LI | 19,06 | 18,75 | 19,06 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Veselá | SM | 19,01 | 19,09 | 19,09 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Veselá | SM | 19,12 | 18,32 | 19,12 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Zlatá Olešnice | JN | 19,20 | 19,04 | 19,20 | 2017/06/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Raspenava | LI | 18,83 | 19,22 | 19,22 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Raspenava | LI | 19,29 | 19,54 | 19,54 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Smidary | HK | 19,59 | 18,75 | 19,59 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Třebovětice | JC | 19,61 | 18,93 | 19,61 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Krásná Ves | MB | 19,71 | 20,58 | 19,61 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Malá Skála Béčko | JN | 19,82 | 18,43 | 19,82 | 2022/06/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Karlinky | LI | NP | 19,93 | 19,93 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Dolní Pertoltice | LI | 19,46 | 19,99 | 19,99 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Katusice | MB | 20,11 | NP | 20,11 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Jeřmanice | LI | 20,21 | 37,94 | 20,21 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 31. | Těpeře | JN | - | - | 20,32 | 2015/08/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 32. | Bratříkov | JN | 18,87 | 20,42 | 20,42 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 33. | Jeřmanice | LI | 20,54 | 19,89 | 20,54 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 34. | Karlinky | LI | 20,76 | 1,99 | 20,76 | 2015/08/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 35. | Kosořice | MB | 20,78 | 20,85 | 20,85 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 36. | Raspenava | LI | 21,34 | 21,25 | 21,34 | 2017/06/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 37. | Šumburk nad Desnou | JN | 21,69 | 20,14 | 21,69 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 38. | Šumburk nad Desnou Tanvald-Šumburk | JN | 21,71 | 20,84 | 21,71 | 2015/08/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 39. | Jeřmanice | LI | 21,32 | 21,73 | 21,73 | 2015/08/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 40. | Rváčov Košov | SM | 21,78 | 21,71 | 21,78 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 41. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | MB | 21,79 | 21,52 | 21,79 | 2015/08/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 42. | Karlinky | LI | 18,97 | 21,95 | 21,95 | 2022/06/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 43. | Jílové u Držkova Comeback | JN | 21,95 | 20,51 | 21,95 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 44. | Zlatá Olešnice | JN | 22,37 | 22,37 | 22,37 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 45. | Karlinky | LI | 22,41 | 21,01 | 22,41 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 46. | Škodějov | SM | 22,66 | 21,46 | 22,66 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 47. | Bechov | MB | 21,42 | 22,68 | 22,68 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 48. | Jeřmanice | LI | 17,42 | 22,71 | 22,71 | 2017/06/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 49. | Pilínkov, Liberec XXIV | LI | 23,22 | 23,00 | 23,22 | 2022/06/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 50. | Smržovka | JN | 23,79 | 2,33 | 23,79 | 2015/08/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Pořadí |
Tým a jméno |
Okres |
LP |
PP |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
|---|
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2013/08/17 |
Hamrska, Soutěž o Hamérský pohár |
FSEU |
| 2015/08/29 |
Velké Hamry, Velké Hamry |
FNC |
| 2016/05/14 |
Velké Hamry, Hamrovský pohár |
JL |
| 2016/06/11 |
Velké Hamry, 2. kolo Velké Hamry |
FNC |
| 2017/05/13 |
Velké Hamry, Hamrovský pohár |
JL |
| 2017/06/10 |
Velké Hamry, FNC Velké Hamry |
FNC |
| 2018/06/09 |
Velké Hamry, FNC Velké Hamry |
FNC |
| 2018/06/17 |
Velké Hamry, Hamrovský pohár |
JL |
| 2018/11/03 |
Velké Hamry - kulturní dům, Celkové vyhlášení FNC 2018 |
FNC |
| 2019/05/12 |
Velké Hamry, Hamrovský pohár |
JL |
| 2019/06/08 |
Velké Hamry, Velké Hamry |
FNC |
| 2020/05/09 |
Velké Hamry, PKL Velké Hamry |
PKL |
| 2021/09/18 |
Velké Hamry, PKL Velké Hamry |
PKL |
| 2022/05/28 |
Velké Hamry, FNC Velké Hamry |
FNC |
| 2022/06/18 |
Velké Hamry, 1.kolo PKL - Velké Hamry 2022 |
PKL |
| 2023/05/27 |
Velké Hamry, FNC Velké Hamry |
FNC |
| 2023/10/14 |
Celkové vyhlášení Velké Hamry, Celkové vyhlášení Velké Hamry |
FNC |
| 2024/06/16 |
Velké Hamry, 4.kolo PKL - Velké Hamry 2024 |
PKL |
| 2025/06/07 |
Velké Hamry, PKL Velké Hamry - O pohár města Velké Hamry |
PKL |
| 2026/05/17 |
Velké Hamry, V. kolo PKL |
PKL |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.