Soběsuky 2012 (Prostějov)
O pohár starosty
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | VCPV |
| Místo: | Soběsuky |
| Okres: | Prostějov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Kdy: | 22. 09. 2012 13:00 |
| Kontakt: | Jan Vysloužil |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 22. 09. 2012 13:00 |
| Konec rezervace: | 22. 09. 2012 13:00 |
| Začátek tipování: | 22. 09. 2012 13:00 |
| Konec hlasování: | 22. 09. 2012 13:00 |
| Zadal: | Martin Barták |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
dle pravidel VCPv
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sobesuky-2012-09-22-3024.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | PV | 16,94 | 16,83 | 16,94 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Velká Bystřice | OL | 17,40 | 17,43 | 17,43 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Otinoves | PV | 17,87 | 17,77 | 17,87 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bezděčí u Trnávky | SY | 18,17 | 17,35 | 18,17 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Čelechovice na Hané | PV | 17,73 | 18,27 | 18,27 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dolany | OL | 17,99 | 18,34 | 18,34 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Náměšť na Hané | OL | 18,74 | 18,02 | 18,74 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bílovice | PV | 16,99 | 18,80 | 18,80 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Krasice - Prostějov | PV | 19,15 | 18,15 | 19,15 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bílovice C - Odpad | PV | 19,50 | 19,46 | 19,50 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Soběsuky B | PV | 18,80 | 19,71 | 19,71 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Soběsuky | PV | 20,65 | 19,71 | 20,65 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kožušany | OL | 17,86 | 21,81 | 21,81 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Měrotín | OL | 23,09 | 22,99 | 23,09 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vrchoslavice | PV | 17,79 | 23,44 | 23,44 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Těšetice | OL | 18,61 | 24,47 | 24,47 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Janovice | BR | NP | NP | NP | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dub nad Moravou | OL | NP | NP | NP | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hrabišín | SU | 16,79 | 16,68 | 16,79 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Krasice - Prostějov | PV | 16,86 | 17,11 | 17,11 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Loučany | OL | 16,94 | 17,19 | 17,19 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pěnčín | PV | 16,86 | 17,22 | 17,22 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Otaslavice | PV | 16,76 | 17,22 | 17,22 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Němčice | BK | 17,07 | 17,31 | 17,31 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hrabišín | SU | 17,33 | 17,21 | 17,33 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Loučany | OL | 17,36 | 16,80 | 17,36 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Krasice - Prostějov | PV | 17,34 | 17,38 | 17,38 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Soběsuky | PV | 17,51 | 17,29 | 17,51 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Soběsuky B | PV | 17,22 | 17,52 | 17,52 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Loučany | OL | 17,75 | 16,81 | 17,75 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Němčice | BK | 17,75 | 17,88 | 17,88 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bílovice A | PV | 17,57 | 17,91 | 17,91 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Haňovice | OL | 17,95 | 17,36 | 17,95 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Loučany | OL | 17,95 | 16,05 | 17,95 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vojnice | OL | 17,95 | 17,57 | 17,95 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pěnčín | PV | 17,96 | 17,58 | 17,96 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Soběsuky A | PV | 17,83 | 18,01 | 18,01 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Krasice - Prostějov | PV | 18,04 | 17,42 | 18,04 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Pěnčín | PV | 18,06 | 18,06 | 18,06 | 2017/09/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dolní Libina | SU | 18,00 | 18,15 | 18,15 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pěnčín | PV | 17,71 | 18,25 | 18,25 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Olešnice | OL | 18,01 | 18,35 | 18,35 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bílovice | PV | 18,38 | 17,90 | 18,38 | 2014/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Soběsuky | PV | 18,42 | 17,66 | 18,42 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Cholina | OL | 18,44 | 18,45 | 18,45 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bezděčí u Trnávky | SY | 18,49 | 18,45 | 18,49 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Loučany | OL | 18,61 | 17,59 | 18,61 | 2014/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Soběsuky | PV | 18,15 | 18,61 | 18,61 | 2014/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Bílovice B | PV | 17,94 | 18,69 | 18,69 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Pěnčín | PV | 18,61 | 18,70 | 18,70 | 2014/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Cholina Cholešnice | OL | 18,80 | 18,38 | 18,80 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Dětkovice | PV | 18,86 | 17,94 | 18,86 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Bílovice B | PV | 18,29 | 18,89 | 18,89 | 2017/09/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Bílovice | PV | 18,93 | 18,61 | 18,93 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Dub nad Moravou | OL | 18,73 | 18,94 | 18,94 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Soběsuky A | PV | 17,86 | 18,96 | 18,96 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Dub nad Moravou | OL | 18,08 | 18,97 | 18,97 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Bílovice A | PV | 18,81 | 19,05 | 19,05 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Soběsuky | PV | 18,69 | 19,07 | 19,07 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Dětkovice | PV | 18,23 | 19,07 | 19,07 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Náměšť na Hané | OL | 18,64 | 19,11 | 19,11 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Bílovice B | PV | 18,08 | 19,14 | 19,14 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Bílovice A | PV | 18,09 | 19,15 | 19,15 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Soběsuky A | PV | 18,45 | 19,19 | 19,19 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Krasice - Prostějov | PV | 18,89 | 19,19 | 19,19 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Soběsuky A | PV | 18,31 | 19,19 | 19,19 | 2017/09/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Soběsuky B | PV | 19,35 | 18,79 | 19,35 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Pěnčín B - štiky | PV | 17,38 | 19,39 | 19,39 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2002/09/14 | Soběsuky, PV, | |
| 2003/09/13 | Soběsuky, PV, | |
| 2004/09/11 | Soběsuky, PV, | |
| 2010/09/18 | Soběsuky, O pohár starosty | |
| 2011/09/17 | Soběsuky, O pohár starosty | |
| 2012/09/22 | Soběsuky, O pohár starosty | |
| 2013/09/21 | Soběsuky, O pohár starosty | |
| 2014/09/20 | Soběsuky, O pohár starosty | |
| 2015/09/19 | Soběsuky, O pohár starosty | |
| 2016/09/24 | Soběsuky, O pohár | |
| 2017/09/23 | Soběsuky, O pohár starosty | |
| 2018/09/22 | Soběsuky, Pohár starosty | |
| 2019/09/21 | Soběsuky, O pohár starosty | |
| 2021/09/19 | Soběsuky, O pohár starosty | |
| 2022/09/17 | Soběsuky, O pohár starosty | |
| 2023/09/16 | Soběsuky, Pohárová soutěž | |
| 2024/09/21 | Soběsuky, Pohárová soutěž | |
| 2025/09/20 | Soběsuky, Pohárová soutěž | |
| 2026/09/20 | Plumlov - Soběsuky, Velká cena Prostějovska - 6. kolo | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















